Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Milyen ellenfelekkel lehet benne megküzdeni?

Hát ameddig per pillanat eljutottam csak nagy kopasz "ogre" gyűttek az öklömnek :)

De Jokert marha jól eltalálták. :rock: Nagyon feelinges. Tényleg jöhetne a magyarosítás mert érteni is szeretném az egészet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írjatok egy kicsit bővebben a Batmanről ha lehet.Azt tudom, hogy TPS, de pl milyen az irányítása?Gondolom hatvanezer billentyűt kell kezelni egyszerre.

Nekem semmi bajom az irányítással (Oldi gondolom kontrollerrel nyomja, és billentyűzettel). Kicsit hasonlít a Death Space-re (szvsz azt lehetetlenség volt kontrollerrel játszani, és ebben haver is megerősített, pedig nagy konzolos a csávó :D ). A gombokból sincs sok, a kombók mindegyike kézre álló gombokon van (ha van három gombos egered, akkor a legjobb, mert akkor azon a három gomb+a mozgásbillentyűk). Viszont hátrány, hogy nem lehet átopciózni (legalábbis nekem még nem sikerült rájönnöm, hogyan kéne), így nekem speciel a guggolás (bal ctrl) nem áll kézre.

A harcok nagyon dinamikusak benne. Sőt, ilyen gördülékeny ütleg-váglakot még nem is láttam (na jó, a Mortal Kombat valamelyik legelső verziója óta nem is játszottam olyan játékkal, amiben komolyabb verekedés van), teljesen jól kezelhető még akkor is, ha tizen mennek ellened. A sztori is remek, a feeling szintén, szóval szerintem egy nagyon jó játék.

 

Milyen ellenfelekkel lehet benne megküzdeni?

Akikkel én eddig összemértem az erőmet, már az alapvető "ogre" harcosokon kívül :) :

Spoiler:

Felturbózott Bane, lázálmos Madárijesztő kétszer is, Zsasz szintén kétszer, plusz találkoztam már Jokerral, Harley Quinnel, Killer Crokkal (ő vele majd lehet harcolni is, ezt tudom), Poison Ivy-vel, és hallani Riddler hangját is (bár ő inkább az extrákat adja).

 

Dzséjt, szerinted nekem honnan ismerős a Batmanos játékban szereplő idegesítő csaj hangja??? Ezen agyalok már egész nap :rock:

Harley Quinnre gondolsz? Gőzöm sincs. A legtöbb Batman animációs sorozatban ő adja Harley Quinn hangját, azon kívül meg főleg jelentéktelen mellékszerepekben tündökölt filmekben (pl. az Oscarban ő Vendetti manikűröse).

 

Ja, ha már hangok, Joker hangja kedvenc Luke Skywalkerünk, Mark Hamill :D Illetve Gordonnak meg még pár másik karakternek pedig Tom Kane adja a hangját, aki a TCW-ben Yodát és Yularent szinkronizálja.

 

(Frenkie, dobtam PM-et a múltkori kérdésedre, remélem ez most odaér.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi: Arleen Sorkin . Itt megnézheted, hogy honnan ismerős.

 

Halo 3: ODST

Hozta a kötelezőt. Igazi, nagybetűs HALO. Jó volt hallani a Firefly-os arcok hangját is. Amikor először hallottam róla, örültem is meg nem is. Talán azért nem örültem, mert nem MC a főszereplő, ergo nem folytatódik a 3 utáni esemény, továbbá azt hittem, hogy csak egy pár órás sztori lesz. De nagyon eltalálták a karaktereket, ahogy a történet fokozatosan felépül. Hatalmas. A Bungie-s arcok nagyon tudnak valamit. Ez nem egy kiegészítő, ez egy különálló játék.

10/10 számomra.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így kell játékot reklámozni...legalábbis a japók szerint. :D

 

http://www.gametrailers.com/video/japanese...ja-gaiden/56119

 

Ezek a japánok nagyon perverzek. :D

 

Modern Warfare 2:

http://www.gametrailers.com/video/highrise...n-warfare/56138

http://www.gametrailers.com/video/highrise...n-warfare/56140

 

Na ezért a multiért (a singleért is) megéri megvenni ezt a játékot. Nagyon kemény lesz. A graifka meg egyszerűen oda... khm... :D király.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a japánok nagyon perverzek. :D

 

Modern Warfare 2:

http://www.gametrailers.com/video/highrise...n-warfare/56138

http://www.gametrailers.com/video/highrise...n-warfare/56140

 

Na ezért a multiért (a singleért is) megéri megvenni ezt a játékot. Nagyon kemény lesz. A graifka meg egyszerűen oda... khm... :D király.

 

Gondolom ezt is felajánják ingyen a bithun. :D

Majd ha 1000 ft lesz megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit ma nyomtam a Shiftet.Nem rossz, főleg, hogy rájöttem az ízére, és az irányíthatóság sem olyan borzasztó.Igaz kanyarok elött vigyázni kell, de egy ügyes fékezéssel be lehet venni.Negatívum, hogy nem lehet kameranézetet váltani(régen a C billentyű volt), meg hogy nem lehet lelőni a versenyek elötti videókat.

De összeségében adok még neki esélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit ma nyomtam a Shiftet.Nem rossz, főleg, hogy rájöttem az ízére, és az irányíthatóság sem olyan borzasztó.Igaz kanyarok elött vigyázni kell, de egy ügyes fékezéssel be lehet venni.Negatívum, hogy nem lehet kameranézetet váltani(régen a C billentyű volt), meg hogy nem lehet lelőni a versenyek elötti videókat.

De összeségében adok még neki esélyt.

 

Lehet kameranézetet váltani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, tényleg lehet nézetet váltani. Igaz, nekem a kontroller-re van belőve az irányítás.

Amúgy tetszik, hogy a nézők igen hiperaktívak :D Egy kicsúszásnál vettem észre, hogy egy fazon teleobjektívvel rögtön rámfordult :D Kérdem én, nem lehetett volna ennyi erővel a Finish után, hogy félmeztelen csajok rohanjanak a kocsihoz?! :D

 

Elég sok helyen olvastam, hogy a "tesztelők" szentségelik az irányítást. Hát jah....öt perces teszt után ne szitkozódjon az ilyen. Én már így két nap elteltével kezdek piszkosul ráérezni :o A négy keréken való sodródások ( nem a drift ágban) már mesterfokon mennek :D Önfényezés off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijátszottam a Batmant. Jó kis játék volt, bár csak néhány helyen nyújtott kihívást (easy átka). Majd ha lesz magyarítás, újra nekiállok, mert pár (száz) kacatot még nem találtam meg, meg akkor már nehezebb fokozaton ütöm végig a környéket.

Egy tipp: a castlistát ne nyomjátok ki, a végén van még egy rövid videó, ami előre vetíti a folytatást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Witcher fantasztikusan néz ki. Jó lenne játszani vele.

Érdekes, hogy az egészet egy lengyel író Fantasy regényciklusából adaptálták. De jó lenne, ha megjelenne magyarul.

Valójában csak a világot és a szereplőket, mert maga a játék a folytatása az utolsó Witcher regénynek (az utolsó regényben ugyanis Geralt meghalt, ez a játékban is elhangzik jó párszor).

És játszhatsz vele, csak meg kell venni (így vagy úgy, bár ajánlom a valódi megvételt, mert ennél jobban semmilyen játék nem éri meg az árát, ami potom összeg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valójában csak a világot és a szereplőket, mert maga a játék a folytatása az utolsó Witcher regénynek (az utolsó regényben ugyanis Geralt meghalt, ez a játékban is elhangzik jó párszor).

És játszhatsz vele, csak meg kell venni (így vagy úgy, bár ajánlom a valódi megvételt, mert ennél jobban semmilyen játék nem éri meg az árát, ami potom összeg).

Ez érdekes. De először azt hiszem a regényeket kéne elolvasni ebben az esetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. De először azt hiszem a regényeket kéne elolvasni ebben az esetben.

Már miért kéne? Én sem olvastam, és magyar honban azt hiszem, a játékosok nagyon nagy százaléka sem. Tán azért, mert nem jelent meg magyarul? Ki tudja, de az biztos, hogy mindenki értett mindent. Miért? Talán mert a játék jó és minden előzmény kiderül így vagy úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért kéne? Én sem olvastam, és magyar honban azt hiszem, a játékosok nagyon nagy százaléka sem. Tán azért, mert nem jelent meg magyarul? Ki tudja, de az biztos, hogy mindenki értett mindent. Miért? Talán mert a játék jó és minden előzmény kiderül így vagy úgy.

Akkor jó. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet kameranézetet váltani.

 

 

Mivel?

 

 

Nemrég felraktam a Timeshift-et, egy 2007-es fps-t.Hát marha hangulatos, ahogy az időt megállítod vagy visszafele pörgeted.Nagyon jó taktikákat lehet vele ötvözni.A grafika elmegy, de nem is ez a lényeg.Érdemes kipróbálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.