Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jinx leléptél mielőtt kérdeztelek volna. :lol: Csak nem feltartottak ott hátul? :D

 

Kicsit javíthatnának a szervereken mert marha sok a kiléptetés.

Remélem Frenkie is hamarosan csatlakozik hozzánk, mert jó kis partyk születhetnek :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hw topikban több olyan emberbe botlottam aki a modern pc játékok mellett, rendelkeznek Pspvel,Ps3-al, Xbox 360-al, ami mellé egy full hd tévé is dukál...

És ne feledjük, hogy pl a Ps3 játékok kb 12-15 ezer forintba kerülnek....

 

Nem semmi, irigylésre méltó emberek... :evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx leléptél mielőtt kérdeztelek volna. :) Csak nem feltartottak ott hátul? :D

 

Kicsit javíthatnának a szervereken mert marha sok a kiléptetés.

Remélem Frenkie is hamarosan csatlakozik hozzánk, mert jó kis partyk születhetnek :evil:

 

 

Tudom, igérgetem már egy ideje, hogy felmegyek én is de a Doom3 elvette az eszemet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hw topikban több olyan emberbe botlottam aki a modern pc játékok mellett, rendelkeznek Pspvel,Ps3-al, Xbox 360-al, ami mellé egy full hd tévé is dukál...

És ne feledjük, hogy pl a Ps3 játékok kb 12-15 ezer forintba kerülnek....

 

Nem semmi, irigylésre méltó emberek... :D:evil:

 

Valószínü kamuznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hw topikban több olyan emberbe botlottam aki a modern pc játékok mellett, rendelkeznek Pspvel,Ps3-al, Xbox 360-al, ami mellé egy full hd tévé is dukál...

És ne feledjük, hogy pl a Ps3 játékok kb 12-15 ezer forintba kerülnek....

 

Nem semmi, irigylésre méltó emberek... :D:evil:

Korosztály milyen?

Legtöbbjének valszeg apuci, anyuci veszi a gépet.

No majd ha a saját keresetéből kell.... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, igérgetem már egy ideje, hogy felmegyek én is de a Doom3 elvette az eszemet. :)
Figy, legfeljebb némi opcióval "ráhegesztjük" a shotit a verdád motorháztetejére és majd az lesz a te powerup-od :D

 

Amúgy a Mass Effectel mi a helyzet? Végigvitted már az első részt? :evil: Mostanság nem regélsz az élményekről. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korosztály milyen?

Legtöbbjének valszeg apuci, anyuci veszi a gépet.

No majd ha a saját keresetéből kell.... :D

Ahh Dzséjt is írta, anno ,hogy van olyan ismerőse, akinek mindenféle konzolja van, pc-je, meg tv-je..

 

Azért gondolom ezek az embereknek nincs barátnője( nem kell őket vinni sehova, költeni rájuk, stb), akkor a családjukkal laknak(nem kell foglalkozni albérletdíjjal stb) van mondjuk egy szolid kis munkahelyük( gyári munka, bolti meló stb), és spórolnak ezerrel, így persze van azért lehetőség konzolra, pc-re és tv-re.

Ha nincs barátnőd-feleséged, saját házad, szüleiddel laksz, van munkahelyed...akkor bizony ez simán kivitelezhető...

Nem kell eljárni bulizni, cigi pia kihúzva, és csak ilyen elektronikai szórakoztató kütyükre lehet férlerakni az embernek.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahh Dzséjt is írta, anno ,hogy van olyan ismerőse, akinek mindenféle konzolja van, pc-je, meg tv-je..

Igen, de abból csak egy olyan, aki saját költségen vette :D

 

Be kell vallanom valamit. A Mass Effectet abbahyagtam. Rá kellett jönnöm, hogy az ilyen tipusú játék nem nekem való. Gondolom most állhatok a shoti elé. :evil:

Őőőőőő... IGEN! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... én ismerek olyat, akinek van PSP-je, konzolja, szuper számitógépe, nagy TV-je, hangfalai saját pénzből és különösebben nem is keres sokat szimplán csak ügyesen sporol. Ha valaki közepesen jól keres és mondjuk játszani jobban szeret, mint utazni, akkor ez azért nem annyira lehetetlen (pláne ha aztán másoltan szerzi be a játékokat és csak az alapokra kell költeni). A kérdéses személynek egyébként van barátnője is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bírom az ilyen gépigényleírásokat:

Minimum gépigény:

Windows XP vagy VIsta

Processzor: Intel single core 3 Ghz or AMD Athlon 64 3500+

Memória: XP esetén 1 GB, Vista esetén 2GB

Videokártya: Shader Model 3 NVidia 6600 vagy ATI 1300 vagy er?sebb

Ajánlott gépigény:

Processzor: Core2Duo E6600 vagy AMD Athlon 64 X2 3800+ (Dual core)

Memória: XP esetén 2 GB, Vista esetén 3GB

Videokártya: NVidia 9800GTX vagy er?sebb

Erősebb rendszereken észrevehetően jobb a teljesítmény. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kb filmre átültetve így nézne ki ;) :

 

Avatar

 

Minimum rendszerigény:

Retekklub, Film+

Processzor: Junoszty CRT, beépített mono hangcsatorna

Videókártya: SZTK keretes másfél dioptriás fényszűrős lencsék

 

Ajánlott rendszerigény:

IMAX 3D

Processzor: THX ULTRA FULL HD 3D, DD TRUE HD, 7.1 surround

Videókártya: REALD-s 3D szemüveg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak a multiban. A single-ben lesz én meg majd írtom őket.
Most ezek után "visszahívnak" minden II. VH-s játékot és törlik a németeket, az olaszokat és a magyarokat? Amerikaiakkal meg írhatjuk tovább a "terroristákat"? Ekkora beképzelt népet se hordott még hátán a Föld. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezek után "visszahívnak" minden II. VH-s játékot és törlik a németeket, az olaszokat és a magyarokat?

Figyelj, német honban a Wolfeinsteinekből például ki van véve az összes náci szimbólum (de azt hiszem, megcsinálták a MoH-ral is). Ilyenek után én semmin nem lepődök meg. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezek után "visszahívnak" minden II. VH-s játékot és törlik a németeket, az olaszokat és a magyarokat? Amerikaiakkal meg írhatjuk tovább a "terroristákat"? Ekkora beképzelt népet se hordott még hátán a Föld. :(

 

Na de ezen játékokban a jó oldalon állsz. Nem akarom újra kezdeni a vitát, de a tálibok tényleg terroristák. Ne haragudj nem szeretnék olyan oldalon harcolni ahol tudatosan ártatlan embereket akarnak kinyírni az ő idióta szent háborújuk miatt, és ilyen okból nem szeretnék német katona lenni egy II. világháborús játékban. Túl sok ocsmány dolgot tettek ahhoz abban a háborúabn hogy sajnáljam őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de ezen játékokban a jó oldalon állsz. Nem akarom újra kezdeni a vitát, de a tálibok tényleg terroristák. Ne haragudj nem szeretnék olyan oldalon harcolni ahol tudatosan ártatlan embereket akarnak kinyírni az ő idióta szent háborújuk miatt, és ilyen okból nem szeretnék német katona lenni egy II. világháborús játékban. Túl sok ocsmány dolgot tettek ahhoz abban a háborúabn hogy sajnáljam őket.
Én úgy mondanám, hogy vannak tálib terroristák :D Ez kb olyan mint amikor azt mondják, hogy minden arab terrorista. És mi van az ottani ártatlanokkal. Azokra nem prüszkölnek, hogy legyenek tekintettel rájuk? :D Ezek a szerencsétlenek nem fogják fel, hogy ez egy JÁTÉK. Ne moralizáljanak! Nem kell ide cenzúra. Ha meg annyira morális kérdést akarnak ebből csinálni akkor az amcsik se legyenek megnevezve. Találjanak ki nekik is egy fiktív nevet, mert elvégre sértik az afgán ártatlan áldozatok hozzátartozóit. Így lenne igazságos, nemdebár. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy mondanám, hogy vannak tálib terroristák :D Ez kb olyan mint amikor azt mondják, hogy minden arab terrorista. És mi van az ottani ártatlanokkal. Azokra nem prüszkölnek, hogy legyenek tekintettel rájuk? :D Ezek a szerencsétlenek nem fogják fel, hogy ez egy JÁTÉK. Ne moralizáljanak! Nem kell ide cenzúra. Ha meg annyira morális kérdést akarnak ebből csinálni akkor az amcsik se legyenek megnevezve. Találjanak ki nekik is egy fiktív nevet, mert elvégre sértik az afgán ártatlan áldozatok hozzátartozóit. Így lenne igazságos, nemdebár. :)

 

Ebben igazad van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik most ilyen betiltosdi van: egy német játékot is betiltottak, ahol hálozatban lehetett volna a berlini falnál nyugatra menekülő lakost és őrt játszani.... utobbival értelemszerüen elöbbieket kellett levadászni. Mondjuk ez csak ilyen egyetemi fejlesztés volt, de aztán a felháborodások miatt ennek a megjelenéséről is lemondtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.