Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez ok, de a kanyar elött amikor 250-nel beérsz hogy tudsz még arra is figyelni hogy válts?
A másodperc tört része alatt véghezvihető a visszaváltás :) Amúgy kezdetekben óckódtam a manuális váltástól mert hát ugye se sok tapasztalatom nem volt, mivel jogsim azóta sincs. No nem mintha bármely autós játékot is érdemes lenne összehasonlítani a valós vezetéssel :D De sokszor értékes másodpercek nyerhetőek ha magad váltasz :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: vagy csak egész egyszerűen legálisan megvásárolod és nincs probléma. Beszélgethetnénk a chippeltetett konzolok pár éven belüli tönkremenéséről is. Mert a másolt játékot lehet, hogy egyből beteszed, és megy, de másolt játéktól PC még nem romlott el. Xbox/egyéb annál inkább (a chippeltetés miatt).

 

Az már régi világ. A jelenlegi konzolgenerációban Xbox360/PS3-at nem chippelik, hanem szoftveresen, úgymond a meghajtó firmwaréját (Xbox esetében), ill. az operációs rendszer (PS3) firmwaréját módosítják. Szóval ezek miatt nem mehetnek tönkre a konzolok.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: vagy csak egész egyszerűen legálisan megvásárolod és nincs probléma. Beszélgethetnénk a chippeltetett konzolok pár éven belüli tönkremenéséről is. Mert a másolt játékot lehet, hogy egyből beteszed, és megy, de másolt játéktól PC még nem romlott el. Xbox/egyéb annál inkább (a chippeltetés miatt).

 

Engem ez nem érint. Nincs kichipeltetve a konzolom. Az Xbox játékaimat megveszem. Amikor még szerettem PC-n játszani arra is vettem a játékaimat. Utolsónak a Diablo 2 kiegészitőjét. A polcról a mai napig néz rám az óriási doboza :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utolsónak a Diablo 2 kiegészitőjét. A polcról a mai napig néz rám az óriási doboza :D
Az se mai, 9 éves játék. Akkor még tudták, milyen jó kis(?) dobozba adják a játékokat :P

Bárcsak visszatérne az a rendszer, nekem is a polcomon vannak azoknak a régi játéknak a dobozai. Legutolsó ilyen játék nálam a Warcraft 3 volt, utána már csak a gyűjtői kiadásoknak van nagy doboza :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Besza... Behu..... :) Én már nagyon vártam egy ilyen modernebb grafikai köntösbe bújtatott Mass Effectet. Mondjuk a hangulatból mutathattak volna többet is, pl a társak bemutatásával, de az a total légicsatás snitt nagyon odaver :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen többről? Továbbra is az Unreal III motort használja, ami csak bokafosatós volt az ME2 alatt, felteszem, nem lesz rondább a harmadik részben sem (de a motornak megvannak a korlátjai). Főleg, ha azt veszem, hogy ugyanarra a motorra épült az első és a második rész is és grafikailag ég és föld a kettő. Gondolom ez a fejlődés az ME3-ra is igaz lesz. Az viszont biztos, hogy ilyen nem lesz, mint a videóban, abba ne is reménykedj, mert ez egy előre renderelt animáció. Ennyire még a Cryis 2 sem lesz szép maximális beállítások mellett sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem aztán tök mindegy, hogy milyen motor hajtja, de ha megközelíti ezt a szintet már bó'dóg leszek :oops:

Ha hozza az ME2 szintjét, én már attól is k*rva boldog leszek :)

 

Szerk.: baba ez a Batman trailer. Ez is jó játék lesz. Úgy hiszem, jövőre nem lesz okunk panaszra. Batman: Arham City, The Witcher 2, Crysis 2, Mass Effect 3. Jó év lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham aljanépe megint retteghet. :oops:

Ennek a játéknak az a legnagyobb hibája, hogy még majdnem egy évet kell rá várni :)

Most játszom 2.szorra az első részét(Krok barlangjánál járok) és hihetetlen mennyire le tud kötni a játék élmény. Úgy tűnik a 2. rész grafikailag kicsit fejlettebb lesz az elődjénél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap bejelentették a ME 3-at ami nagyon jó hír! DE, egyenlőre rossz előjel, hogy a Dragon Age 2 már nem jön magyar nyelvvel. Attól félek, hogy sajnos a ME3 sem jön magyarul. Ezért kérek mindenkit, hogy írja alá ezt a petíciót, hogy ne történjen velünk ME rajongókkal ugyanez!

Jobb lenne minél több aláírás. A legjobb az lenne, ha elérnénk a 10 ezres álomhatárt. Aki tudja, csak ajánlja, ahol teheti!

Köszönöm!

 

http://www.petitions24.com/mass_effect_3_hungarian_translation

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap bejelentették a ME 3-at ami nagyon jó hír! DE, egyenlőre rossz előjel, hogy a Dragon Age 2 már nem jön magyar nyelvvel. Attól félek, hogy sajnos a ME3 sem jön magyarul. Ezért kérek mindenkit, hogy írja alá ezt a petíciót, hogy ne történjen velünk ME rajongókkal ugyanez!

Jobb lenne minél több aláírás. A legjobb az lenne, ha elérnénk a 10 ezres álomhatárt. Aki tudja, csak ajánlja, ahol teheti!

Köszönöm!

 

http://www.petitions24.com/mass_effect_3_hungarian_translation

Már megint petíció? Kár a gőzért, Egyrészt, soha a büdös életben nem fog ebben az országban ilyen miatt 10 000 aláírás összejönni (komolyabb dolog miatt sem), másrészt, hol nem sz*rja azt le a Bioware, mikor a könyvelésükön az látszik, hogy 10 000-ből 1000 veszi meg, harmadrészt, vannak nagyon jó amatőr magyarítóink. :oops: És negyed részt, hol van még a megjelenés? Szerintem még a lokalizáción el sem gondolkodtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én javasolnék egy olyan petíciót, hogy a nagy játékgyártók tegyék elérhető összegű áruvá a termékeiket a békas*gge alatt lévő fizetésből megélők részére. :oops: Innentől úgy számolják az eladott darabszámot ahogy akarják ezekben a régiókban. A hányados még így is jobb mint ha "odahaza" kapirgálnának. Angol nyelvet pl így be is lehetne szüntetni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na gyerekek, mivel kezdtem el játszani (a blogomat nem ér megnézni a válaszért :D )? Egyszerűen fenomenális, ennyiszer játékot talán csak a Quake 1-et vittem ki. Mire lefut a kezdő animáció, már teljesen beszív a hangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem a ME 1-et kezdted el a gonosz oldaladat kimutatva, úgy, hogy van egy vadiúj videókarid is? :D

Őőő... nem :P Mondtam, hogy nem ér a blogomról lesni. Csaló! Ki vagy zárva. Mehetsz úszni! :cool:

 

Serious Sam? :D

Majdnem, de egy picit mellé :D A Serious Sam nem tetszik, sosem játszottam végig.

 

ME2? :D

Na, ez irónia nélküli majdnem. Még pár nap, aztán jön az. Ebben újdonság is lesz legalább, egyrészt, mert bunkóként még sosem játszottam ki, másrészt, még az Overlord és a The Shadow Broker DLC-hez sem volt szerencsém.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez irónia nélküli majdnem. Még pár nap, aztán jön az. Ebben újdonság is lesz legalább, egyrészt, mert bunkóként még sosem játszottam ki, másrészt, még az Overlord és a The Shadow Broker DLC-hez sem volt szerencsém.

A shadow broker csak angol ugye?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mert bunkóként még sosem játszottam ki

Nem bunkóság az hogy nem játszottad még le. Én még az elsőbe se kezdtem bele pedig már hónapokkal ezelőtt beszereztem. Lejátszanám én ha lenne egy normális felszereltségű gépem hozzá de eddig még nem volt kedvem amiatt rohangászni hogy egy normálisat vegyek. Igaz játszani sincs igazán kedvem. Itt van a polcomon még a Singularity és a Dead Space is plusz a "Batman - Arkham Asylum" gamét is be akarom még szerezni. Ha így haladok sose játszom le őket. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bunkóság az hogy nem játszottad még le. Én még az elsőbe se kezdtem bele pedig már hónapokkal ezelőtt beszereztem. Lejátszanám én ha lenne egy normális felszereltségű gépem hozzá de eddig még nem volt kedvem amiatt rohangászni hogy egy normálisat vegyek. Igaz játszani sincs igazán kedvem. Itt van a polcomon még a Singularity és a Dead Space is plusz a "Batman - Arkham Asylum" gamét is be akarom még szerezni. Ha így haladok sose játszom le őket.

Szerintem(sőt biztos vagyok benne) Dzséjt úgy értette a bunkóságot hogy a "gonosz" oldalon, úgy hogy arra törekszik hogy minél több csapattársa patkoljon el. :peace:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.