Ugrás a kommentre

Grafikai Pályázat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én leadtam a szavazatomat. :)

Egyébként szép pályamunkák születtek, gratula! :)

Melyik műre szavaztál? Én Gyokáéra, mert szerintem az fejezi ki legjobban miről illetve kikről is szól a TCW. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melyik műre szavaztál? Én Gyokáéra, mert szerintem az adja fejezi ki legjobban miről illetve kikről is szól a TCW. :)

Oh! Köszönöm a dicséretet! :) :) (Pedig egy technikai hibát szándékosan bent hagytam... :) )

 

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem Phobosnak azt az innen letöltött plakátot, amiről a kép elemeinek nagy részét szedtem. :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg a szkenner programban van lehetőség állítani a kép fény- és kontraszt viszonyain. Amikor a próbabeolvasást elkészíti, és kijelölheted a kép széleit, ott kell lennie az egyéb beállításoknak is.

Ha netán ez nem járható út, a Windows képeditorja is jó hozzá (kijelölöd a beszkennelt képet, és nyomsz egy CTRL-E -t, majd az eszközsoron a nap formájú ikonra katt, vagy az "Image --> Ballance..." menüpontot válaszd). De elvileg bármely képszerkesztő program rendelkezik ilyen funkcióval (PhotoShop, Gimp, stb.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szavaztam és nem is rejtem véka alá...szerintem Rody műve lett a legkülönlegesebb. Remélem Simon Zoli is szavazott, elvégre ez az ő asztala. Másrészről meg kevés mű érkezett be, többre számítottam. Talán ha több oldalon ki lett volna téve. :D

 

"A képregény. net, ha nem is a főoldal de valamenyik fóruma....pölö a fanart kategória erre tökéletesen alkalmas hogy ilyen egyébként ötletes pályázatokat oda is belinkeljetek! A karakterrajzok határidejét ki lehetne tolni egy kis képregény.netes közbenjárással és akkor több pályaanyag közül lehetne válogatni...de alkalmas erre a halozsak.tlof.hu is, ahol nagyon kedves emberek működnek közre az oldal szerkesztésében így egy levél megeresztése esetén biztosan hírbe raknák a pályázatot."

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem vagyok otthon a különböző szkennerprogramok működésében, de ha a többi egy kicsit is hasonló az enyémhez (HP), akkor a tényleges szkennelés előtt egy csomó dolgot lehet állítani (fényerő, kontraszt, színtelítettség, stb).

Ha ez neked nem áll rendelkezésre, megpróbálhatod fényképezéssel a bevitelt. Illetve van némi szűkös lehetőség a beszkennelt kép javítására is. (Ez utóbbiban esetleg tudok segíteni, mivel magához a rajzhoz nem kell hozzányúlni, csak a fent említett tulajdonságokon kell utólag állítani.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.