Ugrás a kommentre

Tibur55 "oldala"


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Gondoltam sokan örülnének neki, ha újraindulna az ftp-m, ahol mindig volt valami kincs.

 

Elsőként a rajongói kedvenc "18"-as sorozatot jelentem be, amik közül a Before the Helmet-hez hasonlóan bizonyos (bizonytalan) időközönként felteszek 3-4 db-ot. Előforudlhat, hogy pár mutatósabb darab ismerős lehet az öreg rókáknak, de biztos vannak köztetek új arcok is, akik örömmel fogadják azokat is.

Szeretném kihangsúlyozni, hogy a sorozat neve nem véletlenül "18"-as, ugyanis ez alatt az életkor alatt nem ajánlott megnézni őket, mert tartalmazhat "zavaró képhatásokat".

 

Itt az első adag, amiben van minden: Clone Wars Padmé az első évadból, slave Leia Jabba palotájából, jedi-lányokról fantáziáló Yoda és ep3-as Skywalker családi jelenet.

 

http://web.interware.hu/tibur55/members/18_01.zip

 

A kód mi is lehetne más, mint az ep6 kedvenc háttérszereplője, "Bomarr"! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy emberke már nagyon régóta kérte tőlem, csak valahogy mindig halasztódott, hogy tegyem fel az ep2 képes enciklopédiáját. Hátha érdekel valakit...

 

Sajnos nem a legjobb minőség, de amíg nem készül jobb scan, ez van:

 

http://web.interware.hu/tibur55/members/Vi...tionary_ep2.zip

 

Kód: "ep2"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep2es képes enciklopédia még nekem is hiányzott, kössz Tibur, hogy feltetted.

érdekesség (bár ez szubjektiv ): Átfordítottam a könyvben lévő Sith holocronon aurabeshel írt szöveget, és ez áll rajta: in umbris

potestas est. Utánanéztem és ez latinul valami olyat jelent, hogy az erő a sötétségben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nemműködik a kód.

 

Nem cserélted fel a két fájl kódját?

Ja és a bomarr-t kis b-vel kell írni a jelszóban nem naggyal.

 

Köszi, már jó.Csak akkor írt ki hibát, amikor a képet megnyitottam a zip-ben.Beírtam hogy bomarr, de hibát írt ki.De kicsomagolásnál már elfogadta.

ui.:Jó képek :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lehet hogy egy csúna követelőzős Topik lesz :evil:  

Nekem az ep2-es fantasztikus gépezetek nincs meg, nem is láttam belőle sokat, csak a Republic Gunshipet.

 

 

Sajnos nemis jelenet meg itt MO.-n.Én meg az EpI f.g.-t rendeltem meg, és február óta várom :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csináljunk egy olyan topicot, amikben lehet kérni, és ha valakinek megvan az adott dolog, az ott be is linkeli. Ebből tényleg egy csúnya kéregetős topic lenne, és ez inkább az Exlúzív topic legyen. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csináljunk egy olyan topicot, amikben lehet kérni, és ha valakinek megvan az adott dolog, az ott be is linkeli. Ebből tényleg egy csúnya kéregetős topic lenne, és ez inkább az Exlúzív topic legyen. :?

 

Erre a célra csináltam a Hyperspace nevű topikot :?:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem véletlen, hogy senki sem tölt fel Hyperspace-es dolgokat a netre még külföldön sem. Volt egy idő, amikor mindenfele making ofokba lehetett botlani, aztán a Lucasfilm bekeményített, és MINDENKINEK, aki kapcsolatba hozható HS anyag feltöltésével, végleg törölte a hozzáférését. Nagyon könnyen lenyomozható a dolog, hamar utána járnak a dolgoknak.

Ezért álltak le vele az emberek, és ezért nem töltök föl már jóideje én sem semmit, ami a starwars.com-ról származik.

 

Most épp azon gondolkodom, hogy teljes Insider újság-scanneket kéne feltöltenem, csak valahogy meg tudjam oldani a gépre-vitelt. A hétvégén minden kiderül...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, az egyik KOTOR 1-es kedvenc kimaradt:

 

Bastilla, Mission és egy jedi-nő (a nevét sajnos nem tudom, mert amint találkoztam vele a játékban, azonnal kivégeztem - sötét oldal rulez - pedig állítólag csatlakozhatott volna a csapathoz):

 

http://web.interware.hu/tibur55/members/18...18_03_3some.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Híííí az anyját, hogy mik vannak :)

Egyébként Juhaninak nevezik a trió harmadikját... Tibur, nagy hiba volt likvidálni (Sötét Oldal követői inkább likvidálják a játék vége felé, mert kellemes látványtól fosztják meg magukat, mint ahogy azt az alanti képek is mutatják + értékes segéd) :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már Tibi ennyi pajzán kis képet rakott fel, akkor megpróbálom kiegészíteni. Remélem még nem voltak belinkelve. Mindenki szégyelje magát akinek ilyen képek vannak a gépén. Én SZÉGYELLEM MAGAM!!! :):):)

 

új18+

 

:shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor közkívánatra elkezdem felpakolni az Insider elődjét, itt az első 2 szám. A régi trilógia idején adták ki, eleinte kizárólag a rajongói klubon keresztül. Érdekes interjúk vannak benne a film szereplőivel és készítőivel, pl. az is kiderül, hogy akkor hány epizódot is akart készíteni Lucas.

 

Eleninte csak pár oldalas kiadvány volt, de idővel természetesen terjedelme is növekedett.

 

http://web.interware.hu/tibur55/members/Bt_01.zip

 

Kód: "insider"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a 3. és a 4. szám, kód: "hello"

 

Köszi az újabb SWSagafórum exkluzívot. :D Még az elsőt se tudtam megnézni, mert annyira nem értem rá. Itt pihen a gépen, szal' hamarosan sort kerítek rá, mert irtó kíváncsi vagyok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.