Jump to content
Sign in to follow this  
Tibur55

Tibur55 "oldala"

Recommended Posts

Én is "csak" lementettem őket a gépemre, amint tudom, megnézem.

Tibur, köszi szépen, hogy felrakod ezeket az anyagokat.

Helló Tibi!

Sajnos a wampás képen kívül mindegyik lentebbi link érvényét vesztette. Tudsz javasolni valamit, hogy hol tudom még elérni az exkluzív dolgokat? Vagy egyszer volt Budán kutyavásár? :D

Donát.

Jajj, de "dinnyék" vagytok! :evil:

Fél évig ott voltak a cuccok, gondoltam kicsit frissítek pár háttérképpel meg képregénnyel, a régi anyagokat már mindenki leszedte.

Donát, ha kell vmi, szólj csak nyugodtan, visszateszem.

Nem vagyok dinnye, csak még most jutottam el odáig, hogy előszedjem ezt a topicot :D. MissKarde már felajánlotta, hogy átküldi nekem az általa lementett dolgokat, előbb megvárom őt, aztán ha valami esetleg hiányzik, szólok. De köszönöm a felajánlást. (OFF: nagyon remélem, hogy a köv. klubbnapon találkozunk, olyan rég beszéltünk már egy jót :evil: ) ON

Donát.

Tibur!

Scannelt Insider-ek vannak a neten? Különösen a 84. szám kéne. Ha esetleg megvan, valamiért cserébe(feltéve ha tudok olyat adni ami neked nincs :o ) feltennéd a netre?

Jajj, de "dinnyék" vagytok!  :o  

Fél évig ott voltak a cuccok, gondoltam kicsit frissítek pár háttérképpel meg képregénnyel, a régi anyagokat már mindenki leszedte.

Donát, ha kell vmi, szólj csak nyugodtan, visszateszem.

A Visionaries-ből Grivi története mikor volt? Bár mindegy... a lényeg hogy lemaradtam róla:(((

Tibi, a Baljósból az a kivágott jelenet nincs meg neked, amikor Obi elveszti a fénykardját és Qui-Gon adja vissza neki, a Naboon? Ezt még soha, sehol nem láttam, csak mindössze egy képet róla.

Nagy volna látni ezt a jelenetet!

Insiderek nincsenek a neten, bár én egy időben elkezdtem őket feltölteni (a Fact Files-ek angol nyelvű változataival egyetemben), csak érdeklődés hiánya miatt abbamaradtak. Az általad kért szám viszont biztosan nincs már meg, sem semelyik az ep3 utáni időkből. Egyelőre.

Krande: Grievous történetét mindjárt előkeresem, aztán felteszem!

(addig ha még nem láttad ezeket, itt vannak a 79 és 80-as Republic-ok:

http://web.interware.hu/tibur55/Republic/?1136819704

meg a Purge képregény:

http://web.interware.hu/tibur55/Jedi%20Pur...rge/?1136819704 )

Ki-Adi: A fénykardelázós kimaradt jelenetről sajnos nincs mozgóképem, csak arról, amikor Obi-Wan kikukucskál a vízből, és nézi a Szövetségi hadsereget.

Donát, kérted nemrég a Mace Windu vs Palpatine eredeti változatát - videókat meg képeket sajnos nem teszek fel egyelőre (talán februárban összejön, hogy leadjam a klubban, aztán majd utána), de itt egy elég részletes leírás róla:

http://web.interware.hu/tibur55/palpivsmace.jpg

Tibi, nagyon szépen köszönöm, hétvégén mindenképpen elolvasom... az EpIII óta nagyon izgat ez a jelenet :?

Donát.

Tibi! Körözzük azt a videót, amin a premier után adott interjúd látható! Megoldható, hogy közzé tedd? ;)

Csatlakozom. Nagyon jól kiegészítené az eddigi premieres videókat.

Tibi! Körözzük azt a videót, amin a premier után adott interjúd látható! Megoldható, hogy közzé tedd? :D

Hát a Fókuszos interjút én is keresem, képzeljétek jól elkavartam valahova.

Nyilatkoztam még a Hír TV-nek, de az borzalmas lett, inkább nem teszem fel... :D

A Fókuszos interjún kívül (ami sajnos még mindig nincs meg :rock: ) van valami, aminek örülnétek? Szívesen felteszem.

Pl. képregények megvannak? Vagy audio-book-ok? Vagy akármi?

Hyperspace-es anyagok? Képek?

(Ody, szabad itt ilyeneket feltölteni? Csak mert régebben a starwars.hu morgott ezek miatt - mondjuk ez egy kis zártkörű oldal, de inkább rákérdezek)

P*rn Wars making ofok a Fókuszokból (maga a film gondolom már rég megvan :rock: )?