Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Talán nem tetszett annyira az EPI, hogy DVD-t vegyél. :o

Anyagi természetű volt a probléma, és egy darabig még tévém se volt, se cd lejátszó ketyerém, így előbb azokra finanszíroztam be (na jó, volt családi tévé anyunál, de az más) :o Most a lejátszóról van szó, anélkül meg a dvd-nek nem láttam értelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt sem tudtam ,hogy megjelent az EP 1 DVD-n.Se netem, se lejátszóm nem volt.Baromi drágák voltak akkor még.Az EP 1-2 DVD-t vagy tavaly vagy 2004-ben vettem meg, mégpedig úgy hogy a Media Marktban volt dolgom és véletlenül észrevettem az EP 1-2 DVD-t együtt ,diszcsomagolásban.Az ára 5500 ft volt.Akkoriban egy volt ennyi, nem kettő.Baromira megörültem neki és mivel volt nálam pénz megvettem.Letöltve sose volt egyik sem, mert bnálam alapelv, hogy Star Wars film nem kell kalózban, csak eredetiben.

Dvd lejátszó is van azóta, tavaly vettem egyet anyámnak szülinapjára.De azóta a kutya nem használja.Én a computeren nézek mindent.Ki van vezetve a tv-re.Anyám meg csak zenét hallgat rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Berakhatták volna az eredeti(tisztítatlan) kópiát is, legalább megtudtuk hogy nem azt tették be.

Hát igen. :) Az eredeti kópiát a maga nemében nem is adták ki soha. Már a 1995-ös kiadás is THX felújításon esett át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
ÁÁÁ kijött a HS-re egy trilógia DVD trailer!!! Aki tud linket nyomja be ide legyenszíves. :peace:

Bár Atlas megelőzött, itt van egy másik régi trilógiás trailer, ami egy olyan verziót reklámoz, ami nekünk már egyáltalán nem jelent nagy dolgot, de valaha úgy várták, mint mi most mondjuk a hd-dvd-s trilógiát... :rock:

 

http://web.interware.hu/tibur55/Trilogy/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy olyan verziót reklámoz, ami nekünk már egyáltalán nem jelent nagy dolgot, de valaha úgy várták, mint mi most mondjuk a hd-dvd-s trilógiát... :peace:

Nagyon jó! Nem kell mondani én mennyire vártam ezt a cuccot. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.