Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ez nagyon jó kérdés. Szerintem alig lesz rajta extra. De hogy az a kevés is hol lesz, azt nem tudom.

Extra lemeznek tekinthető a második korong, amin a film első változata látható, és a LEGO trailer. Plusz lemez nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi EPIV-es összehasonlításhoz hasonlóan, az EPV-höz is kijött egy szép képes összefoglaló.

 

New Hope 1977-2004

 

The Empire Strikes Back 1980-2004

Hát igen, az ep5-nek talán még inkább jót tett a felújítás. A hothi csatából eltűntek a fehér maszatok, a járművek, élőlények, szörnyek ezerszer jobban (mit jobban, tökéletesen) illeszkednek a háttérbe, sokkal részletgazdagabbak is, Bespint meg egyszerűen királyi magasságokba emelték azok az ablakok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az ep5-nek talán még inkább jót tett a felújítás. A hothi csatából eltűntek a fehér maszatok, a járművek, élőlények, szörnyek ezerszer jobban (mit jobban, tökéletesen) illeszkednek a háttérbe, sokkal részletgazdagabbak is, Bespint meg egyszerűen királyi magasságokba emelték azok az ablakok.

Akkor mégse kell annyit javítani már rajta....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon fura így látni a nyitószöveget, de nagyon klassz! Várom már... :lol:

Valóban klassz, tudtam hogy létezik, Episode IV kiírás nélküli változat, de ezelőtt sose láttam még. Ja és a képminőség is bőven jobb, mint amire számítottam egy extrától. Mindezek mellett ez a kiadás most nem megy át az én vásárlói szűrőmön. Mivel, lécci ne kövezzetek meg :) , de már régóta meg van a eredeti változat Laserdisc-es DVD-re átírt változata, menüvel, extrákkal, és nekem az eredeti változat csak egy érdekesség, nem olyan, h feltétlenül a polcomon a helye. Amit igazán várok az a 2007-es kiadás, ami szerintem a végleges változat lesz. Utána már csak a HD-s 3D verziót veszem meg :lol: . (Meg ha már 2008-ban kijönne egy újabb módosított változat, akkor azt is :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de már régóta meg van a eredeti változat Laserdisc-es DVD-re átírt változata, menüvel, extrákkal, és nekem az eredeti változat csak egy érdekesség, nem olyan, h feltétlenül a polcomon a helye.

Ha nekem meglenne Laserdiscen én se venném meg most újra :lol: Viszont a 2007-es DVD megvételében se vagyok biztos: egyáltalán a megjelenés és az infó az 'újabb foltozgatásról' csak T-Bone oldalán jelent meg pletykaként. Fene se tudja mi igaz ebből... én még kivárom a hivatalos bejelentést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... sajnos én már csak a jub-jubot meg a Han lődözést tudtam letölteni :clap:

A Han lő először témában még mindig jobban tetszik ez a verzió, viszont az SE és 2004-es DVD-ben sokkal jobb a vágás, és hangulatosabb, hogy látni a lézernyalábo(ka)t.

A jub jub viszont marha jó ezzel a számmal, kellemes nosztalgia érzés fogott el. Sebastian Shaw viszont most így visszanézve nagyon nem illik oda, pedig sosem volt vele bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Han lő először témában még mindig jobban tetszik ez a verzió, viszont az SE és 2004-es DVD-ben sokkal jobb a vágás,

Ebben a régi formájában borzalmas a vágás. Han fenyegetőzik, majd egy nagy füstfelhő, és nem is látni semmit. Ezért vannak annyira oda? :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno mikor először megláttam a "Han előbb lő" jelenetet, az ötlött fel bennem elsőre, hogy mennyivel menőbb igy a jelenet... az egész "prolémáról" csak a net bekötése után értesültem :lol:

Kicsit emlékeztet a Volt egyszer egy Vadnyugat fináléjára: a jó és a rossz fiú egyszerre tűzelnek de csak egyikük talál célt :clap:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno mikor először megláttam a "Han előbb lő" jelenetet, az ötlött fel bennem elsőre, hogy mennyivel menőbb igy a jelenet... az egész "prolémáról" csak a net bekötése után értesültem :D

Ez még mindig jobb mint, hogy én speciel az internet előtt észre, sem vettem ezt a változtatást, :clap: pedig '96 és '97 között rongyosra néztem az eredeti változatot, és ez a "Han Solo karakterét tönkretevő" :lol: változás sosem tűnt fel, lehet, mert azon voltam meglepődve, h az SE-ben Greedo nem magyarul beszél :P

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újabb változat nem változtat ezen. :clap:

A legújabb, 2004-es változat már valóban nem. Ott annyira egyszerre lőnek, hogy már nyugodtan lehet mondani, Solo bezony le akarta gyilkolni Greedot, csak hát Greedo is lőtt, csak ő elbaxta. Viszont az SE-ben az a két lövés közti egy másodperc untig elég, hogy az egész gyilkosságosdit önvédelemből leadott lövésnek tituláljuk, ami már nem ugyan az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a 2007-es DVD megvételében se vagyok biztos: egyáltalán a megjelenés és az infó az 'újabb foltozgatásról' csak T-Bone oldalán jelent meg pletykaként.

No azért már az egyik legnevesebb filmoldal is megerősítette már... :clap:

 

http://www.thedigitalbits.com/rumormill.html#082406

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért már az egyik legnevesebb filmoldal is megerősítette már... :clap:

 

http://www.thedigitalbits.com/rumormill.html#082406

Pontosabban T-Bone híreit erősítette meg. :lol: Nagyon várom a jövő évet, főleg azt a szakaszt, amikor jönnek majd a képek, mint 2004-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért már az egyik legnevesebb filmoldal is megerősítette már... :rock:

 

http://www.thedigitalbits.com/rumormill.html#082406

Nem erősitette meg. Felrakták a pletyka rovatba... s felhivják a pletyka rovat bevezetőjében, hogy minden, amit itt leirnak, arról akár másnap kiderülhet hogy nem ugy lesz... kiváncsian várom a tényleges megerősitést!

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem erősitette meg. Felrakták a pletyka rovatba...

"Well, we've confirmed it: There IS a big, ultimate, 6-film Star Wars anniversary DVD box set planned for 2007. There will be more changes to the films, and there will be LOTS of new, never-before-seen special features..."

 

A pletykát erősítették meg, meg azért az is bíztató, hogy ez az oldal pletykálta el először, hogy készül a régi (most megjelenő) trilógia dvd kiadás is... :rock:

 

Viszont nem tudom, hogy ezt mikor akarják megjelentetni - elvileg májusban lenne az évforduló, az meg hamar itt van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, régebben az is meglett erősitve, hogy jön a DVD, amiben majd lesz Qui-Gon hologramm meg ilyenek... aztán nem volt benne ilyesmi. Ezért mondom, hogy én még hivatalos erősitésre várok. Az valoszinü, hogy jön új DVD, de a módositások mibenléte kérdéses, és ha lesz is lehet hogy csak szinkorrekciókról van szó, amikért én nem veszek újra SW DVD-ket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.