Ugrás a kommentre

Star Wars: Mozitól a képernyőig kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem mindegy, te forgatod folyamatosan a szemed. A kérdés legyen konkrétan feltéve, vagy ha nincs, akkor ne neked álljon feljebb, ha valaki beleköt - (itt Karrdéra utalnék, akire forgattad a szemed :) ).
Konkrétan fel volt téve a kérdés. Nehogy már pont most kelljen a 77-esre gondolni! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindegy, te forgatod folyamatosan a szemed. A kérdés legyen konkrétan feltéve, vagy ha nincs, akkor ne neked álljon feljebb, ha valaki beleköt - (itt Karrdéra utalnék, akire forgattad a szemed :) ).

Remekül volt feltéve a kérdés. Az eredeti címében nincs ep4...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredmény:

Gyoka 1

Phobos 2,5

Donát 2

Kolmilan 2,5

Ody 3

Rog 2

 

Gratula Ody! :)

Köszönöm, de....itt valami tévedés lesz. Én nem nyerhettem. :) Adjuk oda a pontomat kolmilannak, mert már MSN -en is üldöznek, hogy mekkora csaló vagyok. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyjából egyértelmű volt, hogy a 2004-es DVD változat a mérvadó.

Nekem is, de raktam is oda vigyori ikont, hogy tudható legyen, viccelek csak :D Sajnos már túl késő van, én meg már húznék mást csinálni, sokáig tartott ez a kvíz, már nem vagyok túl türelmes :)

 

Nekem is, csak Karrdét védem :)

Köszi :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Tudom, ezt írtam is lentebb :) Csak arra utaltam, hogy nem kell Miss-re kiakadni, mert a többértelműség miatt több jó válasz is létezhet :)

Majd ha olyan kérdésre akad fenn, akkor jogosnak fogom vélni, de ez speciel nem az volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok mindent nem tudtam elég jól, de több kérdésnél csak az időtényezőm volt gáz, így most nem jött össze pont :)

Sajnos nálam is így van. Ha a Padmés válaszom másodpercekkel előbb bemegy, most Odynak 2 pontja lenne :)

 

Csak arra utaltam, hogy nem kell Miss-re kiakadni, mert a többértelműség miatt több jó válasz is létezhet :D

Á, szerintem hagyd :) De tényleg köszi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a HA :)

Máskor figyeljen mindenki oda jobban és akkor nem lesznek HA-k :)

 

(Ha Rog avatarja miatt frissült volna az Opera 4,5 pontom lenne :) De ez nem Rog hibája, hanem az enyém, mert nem érzékeltem, hogy nem frissül 5 másodpercenként automatikusan :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mert akkor nekem is lenne egy :) Ami sosincs, de hát ez van, nem vagyok gyors több szempontból sem :)
Legközelebb biztos sikerül. :)

 

De több kvízt én nem vezetek, az biztos.
Remélem igen! Ez is jó volt és köszönet érte. Mindig lesznek elégedetlenkedők, de ez van. Ott a kvíz szabályzat el lehet olvasni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van! :)

 

Dzséjt, kíváncsi lennék, jól okoskodtam-e a fénykardos kérdésnél.

Te mikor csinálsz egy kvízt Gyoka?

 

 

Akkor majd csinálok egyet én a második évad téli szünetében, felírhattok... :)
Fel vagy írva. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.