Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

 Sajna ez egy nagyon sűrű nyár.

 

Kimondtad a lényeget. A klónokat három éve több moziban játszották ez idő tájt. Sajnos ez van. :oops: Na de majd Japán! ;)

 

Kicsit visszatérve a klónokra, nem tudom most hogy teljesítene ebbe a mezőnyben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A japánok tudnak valamit! Kiegészítve Bomarr adatait, a heti termés: 17,407,521. Ez pedig kedves barátaim, több mint a múltheti bevétel!!!  :39:  :41:  :57:  :59:  :oops:

 

Na ez a nem semmi!!! Akkor a Japánoknak nagyon bejön az új SW film... iszonyat ritka, hogy egy filmnek egyik hétről a másikra nőjön a heti bevétele! Wow :csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben tovább dagadhat a mellünk. Magyarországon az eddigi bevétel:

$3,106,587

 

Összehasonlitásképp egy-két lehagyott környező ország:

Cseh Köztársaság: $1,262,747

Románia: $392,605

Szerbia: $148,520

Görögország: $1,390,167

 

(de többek között lehagytuk Portugáliát, Finnországot, Argetinát és még sok más országot is :wink: )

 

Érdekes, hogy Lengyelországban, ahol tényleg nagyságrenddel többen laknak mint nálunk, mindössze 1 millióval hozott többet az ep.3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most mondja valaki, hogy Lucas csakis a pénzért csinálja. :vfuckoff:

 

Jaja... pedig megtehetné, hogy kierőszakolja, hogy vissztegyék pár moziba -más filmeknél volt már rá példa- de ő inkább hagyja. Ahogy egyszer egy interjúnál elhangzott tőle, amikor megkérdezték, hogy mekkora bevételre számit az ep.2-ből: "Filmes vagyok, nem bankár"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy a moziszámcsökkenés egy bizonyos határon túl radikális mértékben megmutatkozik a bevételi adatokban. Hiszen amíg csak 2000-ről 1500-ra csökken a moziszám, nem történik más, mint hogy egy város öt mozijából mondjuk négy játssza tovább a filmet. Nyilván csökken a nézőszám, hiszen kevesebb eséllyel esnek be a filmre, de aki látni akarja, az elfárad abba a moziba, ahol még vetítik. Most azonban, hogy már 400-nál is kevesebb moziban megy a Sith, hiába akarná valaki újra megnézni, ezért nem elég a következő háztömbig vagy a szomszéd kerületig elballagnia, hanem valószínűleg órákat kellene autóznia, annyira pedig még mi sem vagyunk fanatikusak. :) Ezen a ponton valóban meghal a film a kasszáknál.

 

Japánban nem csak a földrengés maradt el a múlt héten, hanem beköszöntött az iskolai szünet is, ezért is lehetett az emelkedés. Nemsokára pedig - ha jól tudom - valami kiemelkedő ünnep jön, ami megint nagyot dobhat a bevételeken.

 

Ja, és egy hajszálon múlott, de bejött a tippem, hogy egy hét alatt meglesz a Király. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratuálok plokoom a beteljesített tippedhez. :) Engem most az izgat, hogy az impresszív hétvége után, mennyi lesz a hétfői bevétel.

 

Egyébként még mindig van, akit érdekel a ROTS. Ez a hétvége ezt bizonyította számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyi lehet még a RotS-ban? Hol fog megállni szerintetek?

 

Hát a Box office-ban már nem fog nagy előretöréseket véghez vinni. Valahol 380 millió környékén megáll... viszont a többi országban még hozhat pár milliót. Most asszem 812 milliónál tartunk... én olyan 850-re saccolom a végső összeget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy külföldi fórumon olvastam az alábbi érdekes írást. A srác USA lakó...

 

Something strange happened at my local cinema this weekend. I saw ROTS last weekend at the same theater and they were showing ROTS on their smallest screen. It was a packed house.

This weekend, a friend and I saw ROTS....but they had put ROTS on one of their biggest screens, stadium seating! And the theater was about 2/3 full!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.