Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Biztos nem böngészik a moziműsort. Duna Plaza, Lurdy és az Európa mozi még nyomja.

 

Jut eszembe, mi lesz a kópiákkal? Mennek a tűzbe, mert az összeset tuti nem tartják meg.

 

Lehet, hogy offos, de máshová nem illik és egy topikot nem ér meg. Mégis valami köze van a BO-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LFL gondolom gondosan megsemmisíti őket, hisz nekik értéktelen, mert digitális formában sokkal egyszerűbb a tárolás.

 

Kettőt és könnyebbet. :lol: Ezt már nem tudom. Azért emlékbe biztos hagynak legalább egy tekercset. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZ LFL-nél még megvannak az eredeti ep.4-es kópiák is, amiken még nem volt "New Hope" kiirás meg epizód jelőlés. Szerintem teljesen tisztában vannak vele, hogy ami SW az idővel filmtörténelem lesz. Csodálnám, ha arra vetemednének, hogy megsemmisitsék az összes kópiát :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AZ LFL-nél még megvannak az eredeti ep.4-es kópiák is, amiken még nem volt "New Hope" kiirás meg epizód jelőlés. Szerintem teljesen tisztában vannak vele, hogy ami SW az idővel filmtörténelem lesz. Csodálnám, ha arra vetemednének, hogy megsemmisitsék az összes kópiát  :)

Nem az összesről beszélek, hanem arról, hogy van kb 20 magyar szinkronos kópia, nekik ez értéktelen. Mind a 20-at elrakják?

Vagy még az ugandai változatból is ott csücsül egy a raktárban, ezt nem hiszem.

Az biztos, hogy van eredeti angol kópiájuk raktáron, de mivel az ep3 teljesen digitálisan lett készítve, azok a szalagok amik a moziba készülnek másodpéldányok az eredeti az digitális, arról csinálták a kópiákat. Ezért kérdezem tényleg kell nekik a csomó kapcos mozikópia?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még ehhez. Én az e-bay-en többször látam az ep2 Forbidden Love trailerét mozi tekercsben árverezni, kb 30 dollár-ért. Gondolkoztam is hogy szerzek egyet, de mivel játszanám le.

Azt valaki kilopta a moziból.

 

EDIT: Na, most is lehet kapni.

Itt a link.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra ismeretlen ünnep volt az amcsiknál, így kicsit később érkezett a becslés is. Ez most négy napos becslés: $300,000. Reméljük nem esik nagyot. :)

 

Total: $379,799,000. Még mindíg kell 200 ropi. :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézzük a hétvégét. Most egy "labor day" nevezetű ünnep volt az USA-ban, így a bevételek is magasabbak lettek.

 

Péntektől hétfőig, $309,245; +24.6% volt a bevétele.

 

Total: $379,807,894. Készítsétek a torkotokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt heti Japán bevétel: $2.268.074. Még mindig szaggat odaát. :D Csupán tíz százalék körüli az esés, holott már két hónapja vetítik ott is. :57:

 

Japán total: $78,056,295

WW totál: $840,640,917

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.