Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Egy Némó nyomában hogy tudott többet elérni, mint a SW III???!

 

Nézd meg mennyit hoznak ezek az animációs filmek. Döbbenet. A családi mozi kaszál a legtöbbet. Shrek2 440 milliót hozott az amcsiknál? Amikor megnéztem, kicsit le voltam döbbenve. Iszonyat sz*r film. IMHO.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Némó nyomában hogy tudott többet elérni, mint a SW III???!

 

Ahogy Ody mondta:

 

képzeld el ezt amcsiban:

 

Gyerek, gyerekek, tudják h jön a shrek 2, apu, apu, anyu menjünk ell......de most ma este....kérlek...errre a szülők na jól van....és elment kb több ezer család megnézni..és bummm igy lett sikeres!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább azon kéne hüldezni, hogy az ep.3 ugy tudott 380 milliót összekaparni, hogy az elöző rész csak 310-et tudott, és azt is kinkeservesen és IMAX vetitésekkel megtámogatva. A filmtörténelem során nagy ritkán fordul elő, hogy egy folytatás többet hozzon elődjénél... hát még ennyivel.

 

És továbbra is hangsúlyoznám: ez egy Box Office topic. A Némó nyomában nem hozott többet az ep.3-nál a BO-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen... és ne feledkezzünk meg róla, hogy ezzel a prequel trilógia a világ legnagyobb bevételét hozó trilógiája is egyben... megelőzve a második helyen álló régi SW trilógiát :D Harmadik helyen a Gyűrűk Ura trilógia van mellesleg :P

 

Azért jegyezzük meg, hogy Észak-Amerikában van így. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen... és ne feledkezzünk meg róla, hogy ezzel a prequel trilógia a világ legnagyobb bevételét hozó trilógiája is egyben... megelőzve a második helyen álló régi SW trilógiát :D Harmadik helyen a Gyűrűk Ura trilógia van mellesleg :P

 

Nemértem ezeket a BOos emberkéket, miért nem lehet végre az SWt hexológiának kezelni :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek 3, 4 rész ebből a szarból???

Nana... lehet nem tetszést nyílvánítani, de azért ne sértsük meg e film(ek) szeretőit (köztünk engem) azzal, hogy egyszerűen leszarozzuk, mert azt kifejezettem bunkóságnak tartom és rohadt mód fel tud dühíteni az efféle megnyílvánulás :x . Mond, hogy neked nem tetszik, de ne szarozz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szórakoztató sz*, egy kis alliteráló huncutkodás.

Nekem az első rész tetszett, a második már nekem rókabőr volt, azért jó hogy elkészült...van más rajzfilm amiből több rész van? Nem ugrik be egy sem, mindenesetre a 10 között csak ő van, kicsit ironikus...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

van más rajzfilm amiből több rész van?

Oroszlánkirály 2-3

Mulan 2

Szépség és a Szörnyeteg 2-3 (a kettőnek elméletileg más a címe, nem 2-vel jelezték)

Toy Story 2

Aladin 2-3

 

Csak pár név, de ez korántsem az összes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minek 3, 4 rész ebből a szarból???

Nana... lehet nem tetszést nyílvánítani, de azért ne sértsük meg e film(ek) szeretőit (köztünk engem) azzal, hogy egyszerűen leszarozzuk, mert azt kifejezettem bunkóságnak tartom és rohadt mód fel tud dühíteni az efféle megnyílvánulás :x . Mond, hogy neked nem tetszik, de ne szarozz!

 

Elnézésedet kérem, kérem azoktól akiket megsértettem, de te is lehetnél finomabb... Hogy ki mit tart bunkóságnak az szubjektív dolog...

 

Mégeccer sorry.... Csak az a gond Dzséjt, hogy sztem te egy norm. ember vagy, akivel mindig i szót tudtam érteni, de most vmi miatt összevesztünk...Én elnézésedet kérem, de kérlek te se mondd meg mit csináljak és mit ne!

 

Köszi, remélem a nézet eltérések rendeződtek nálunk.

 

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Persze, hogy megbocsátok, és én is sajnálom, ha sértőnek hatottak a szavaim. Az is igaz, hogy ma az átlagnál is ingerültebb vagyok (tipikus pocsék nap). És tényleg dühít, ha valaki olyat sz*roz, amit én meg szeretek (gondoljatok bele, ha valaki a Star Wars illeti ezzel a jelzővel, ti sem rebdestek a boldogságtól), ezért is reagáltam hevesen. De eszembe se volt megmondani mit csinálj, bocsa a félreértésért. Szóval bocsánat. Nézeteltérés tisztázva. OFF ezzel vége.

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már vége van Obi1. Elnézést kértünk, megbocsátottunk. The End... tényleg az sw végén miért nincs egy vége felirat? Ha már meseien kezdődik, véget is érhetne. pl Ha nem hiszed, járj utánna.

Na jó, nekem azt hiszem aludnom kéne, már az agyam is kezd leállni, ha ilyeneken agyalok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már vége van Obi1. Elnézést kértünk, megbocsátottunk. The End... tényleg az sw végén miért nincs egy vége felirat? Ha már meseien kezdődik, véget is érhetne. pl Ha nem hiszed, járj utánna.

Na jó, nekem azt hiszem aludnom kéne, már az agyam is kezd leállni, ha ilyeneken agyalok.

 

Ez csak olyan végső szó volt Dzséjt. :P

 

ON

 

Kár hogy most lefog állni a film 380nál.De nagyon szép teljesítmény!HA nem is lett az első, inkább nézzük az inflációs listát, ott az ANH a második. :41: :64: :csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak olyan végső szó volt Dzséjt. :P
Tudom, de had legyen enyém az uccsó szó :wink:

 

380 milla, az már forintba se rossz, azért ez nagyon szép teljesítmény. :41:

Szerintetek a 30. évfordulón (vagy máskor) moziba fog kerülni még mind a hat rész? Szerintem jó lenne egy ilyen ünnep, ahol a hét hat napján bemutatnának egy-egy SW filmet. Tök jó lenne így végignézni őket a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem amcsiban már a 381 milliót sem fogja elérni. Mindenesetre szép teljesítmény. Kíváncsi vagyok az évvégi nagy filmek veszélyesek lesznek-e rá?

 

A Pottertől félek.Meg talán a King Kong is nagy bevételű lesz.És lesz még asszem 4 animációs film, amiknek nagy szokott lenni az eredményük(lásd Shrek 1-2)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pottertől nem félek. Az úgyse dönti meg a 380-at. Olyan 250-280 között fog hozni.

 

King-Kong? Fekete Ló. Jackson neve sokat nyomhat a latba. De nem hiszem, hogy 320 milliónál többet fog hozni.

 

Narnia, az hatalmas lutri. Még tippelni sem tudok. A többi animációs filmről meg nem hallottam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak olyan végső szó volt Dzséjt. :P
Tudom, de had legyen enyém az uccsó szó :wink:

 

380 milla, az már forintba se rossz, azért ez nagyon szép teljesítmény. :41:

Szerintetek a 30. évfordulón (vagy máskor) moziba fog kerülni még mind a hat rész? Szerintem jó lenne egy ilyen ünnep, ahol a hét hat napján bemutatnának egy-egy SW filmet. Tök jó lenne így végignézni őket a moziban.

 

Csak győzd pénztárcával :P

Egy baj van.Ha mo-n lesz ilyen, akkor biztosan hogy szinkronosan adják.Ami engem nem nagyon érdekel.Bár ha szinkronosan adnák akkor is megnézném.A régi trilogiát még nem láttam moziban.

Az lenne a legjobb ha a DVD változatot adnák le, de erre enm sok esély van.

 

Én arra gondoltam, hogy mivel az RTLKLUBnál van a vetítési jog, megkellene őket keresni azzal a dologgal, hogy had adjuk le a filmeket klubnapokon, és ők meg reklámozhatják a retekklubjukon.Mindenk jól jár, főleg mi. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pottertől nem félek. Az úgyse dönti meg a 380-at. Olyan 250-280 között fog hozni.  

 

King-Kong? Fekete Ló. Jackson neve sokat nyomhat a latba. De nem hiszem, hogy 320 milliónál többet fog hozni.

 

Narnia, az hatalmas lutri. Még tippelni sem tudok. A többi animációs filmről meg nem hallottam. :P

 

A HP elég jól szokott hozni.Főleg európát is beleszámítva.

 

A Narnia szerintetek olyan jól fog keresni?Én a trailert látva nem ájultam el.Épp az a kategória amit nem szeretek.Belemásznak eg szekrénybe, aztán ottvanak meseországban.Nagyon eredeti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 animációs film? Én csak a Chicken Little-ről tudok, de azt a Disney csinálta... ez lesz az első CGI mese, ami tölük kerül ki és náluk elég rosszul megy a szekér mostanság... meglepő lenne, ha pont ezzel átszárnyalnának a 380 millión.

 

Aztán lesz még egy gyurma-film (Wallace és Gromit), amit én speciál nagyon csipek, de az átlag-nézők kevésbé. Valszeg ez elég keveset fog hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most ha a Némo nyomábant illetve a többi meglepően jól teljesített animációs filmet nézzük, még mindig nem értem hogyan volt képes felülmúlni a RotS-t. Ugyanez megvan egy SW filmnél is, hogy apa, nézzük meg ezt a filmet, kérlek, kérlek! Sőt ott még az apa is kiváncsi lehet rá, meg az anya is, mert az apa vitte el őt a SW-ra, amikor még csak udvarolt neki. :P

De komolyan szólva, tényleg nem lehetetlen, amit írok és ezért sem értem! Bevallom nagyon dühít, hogy többet vittek az animációs filmek, amik számomra össze se hasonlíthatóak egy SW filmmel. (vagy lehet az akár más film is... csak az nem érdekelne) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 animációs film? Én csak a Chicken Little-ről tudok, de azt a Disney csinálta... ez lesz az első CGI mese, ami tölük kerül ki és náluk elég rosszul megy a szekér mostanság... meglepő lenne, ha pont ezzel átszárnyalnának a 380 millión.

 

Aztán lesz még egy gyurma-film (Wallace és Gromit), amit én speciál nagyon csipek, de az átlag-nézők kevésbé. Valszeg ez elég keveset fog hozni.

 

A gyurma filmeket is "véletlenül" az animációs filmekbe soroltam.

Lesz akkora gyurma film, a A halott menyasszony, a Chiken Little, és a A vándorló palota.Ezek közül talán a Chiken Little, és a halott menyasszony fog jól hozni.

Itt egy jó összeállítás a film végi mozifilmekről:

http://origo.hu/filmklub/20050919esik.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.