Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Aszontad csak hetit írsz. Ez már hullagyalázás. :54:

 

Jövő héttől...ezt is írtam. :54:

 

Nálam a hét csütörtökön kezdődik, asszem sejted miért, egyébként meg többnyire sosem tudom éppen milyen nap van, főleg a péntek és a szombat kritikus, ha nem szólnának jönnék szombaton is be :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzünk egy kis múlt heti Box Office-t.

 

H-CS: $8,478

P-V: $20,159

Total: $380,237,988

 

Amint látható, hét közben nem igazán volt keletje a filmnek, ám hétvégére megtáltosodott! Csupán öt százalékkal hozott kevesebbet, mint a múlt hétvégén. Pedig most kevesebb moziban is játszották. Ha az átlagokat nézzük, akkor pedig három hete nem volt ilyen jó hétvégéje a filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a HP4-ről se feledkezzünk meg! Szerintem WW eredményben veszélyes lesz.

 

Nem biztos. A HP filmek bevétele minden egyes résszel csökken, és a 3. rész sem érte már el a 800 millát WW-ben, ha jól emlékszem. Bár ha nagyon jó lesz a 4.rész, ez megfordulhat, de ez nem jellemző a sorozatokra. Kivétel persze akad, de a HP-re nem várnék akkora fellendülést, hogy veszélyes legyen. Majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd a King Kong! Karácsony lesz, tódulnak a moziba a manusok.

 

S a nők? Hisz olyan kis imádnivaló szörpamacs :lol::lol: na jó én idén csak ep3-aztam és ez így is marad.

Hmm, ep rövidítéssel csak sw-t illetünk , ez az alapértelmezett beállítás a fejekben :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsi vagyok a DVD eladások mennyit fognak hozzátenni a bevételhez. A Klónok támadása 144 milliót keresett pluszba a DVD-n és 43 milliót VHS-en (A Baljós Árnyakról csak VHS eladást találtam: 133 millió!).

 

Mint ismeretes az ep.3-at már ki se adják VHS-en (a fönti adatok alapján nem csoda)... sokak szerint a DVD-vel az első héten akár 20 milliót is kaszálhatnak.

 

(tudom ez OFF, de ezért nem akartam külön topicot csinálni :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsi vagyok a DVD eladások mennyit fognak hozzátenni a bevételhez. A Klónok támadása 144 milliót keresett pluszba a DVD-n és 43 milliót VHS-en (A Baljós Árnyakról csak VHS eladást találtam: 133 millió!).

 

Mint ismeretes az ep.3-at már ki se adják VHS-en (a fönti adatok alapján nem csoda)... sokak szerint a DVD-vel az első héten akár 20 milliót is kaszálhatnak.  

 

(tudom ez OFF, de ezért nem akartam külön topicot csinálni  :lol: )

 

Dollárba?És ezek hozzá fognak csapódni a mozibevételhez???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.