Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Dollárba?És ezek hozzá fognak csapódni a mozibevételhez???

 

A BO adatoknál nem számolják bele természetesen... de végülis összecsapodnak ezek a bevételek Lucas bank-számláján :lol: Manapság már egyre több helyen nézik a DVD-eladási adatokat is, ugyanis néhol ezek többet hoznak, mint a mozi-bevételek... van ahol ez menti meg a filmet a bukástól.

Most, hogy az ep.3-nál nem lesz VHS forgalmazás elvileg nagyon nagyot szakithatnak a DVD-eladással :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt héten (péntekig), $8022 bevételt gyüjtött. A hétvégéről még nincs adat, de úgy tűnik már nem játszották a filmet.

 

Eddigi összebvétel: $380,270,577. Ezt 155 nap alatt kaparta össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt héten (péntekig), $8022 bevételt gyüjtött. A hétvégéről még nincs adat, de úgy tűnik már nem játszották a filmet.

 

Eddigi összebvétel: $380,270,577. Ezt 155 nap alatt kaparta össze.

 

:41: :41: :41:

Szép teljesítmény!!!!!Hurrá ROTS, éljen soká!! :59: :csubi:

 

 

:mrgreen:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, ennyi volt az amcsi kifutása a filmnek. Hivatalosan is levették a műsorról. Aki meg akarja nézni, az még nálunk megteheti, még láttam valamelyik pesti mozi műsorán. :D

 

Egy kis összesítés az Észak-amerikai bevételekről.

 

Total Gross: $380,270,577

Opening Weekend: $108,435,841

(3,661 theaters, $29,619 average) % of Total Gross: 28.5%

Widest Release: 3,663 theaters

Close Date: October 20, 2005

In Release: 155 days / 22.1 weeks

 

Szerintem igen szépen hozott, és ha megjátszák az IMAX verziót, tuti a 400 millát ostromolta volna. Érdekes, hogy a bemutató utáni hónapokban nem nyomták annyira a filmet, mint azt vártam volna. :39:

 

Japánban viszont még mindig vetítik a filmet, és a múlt héten 26,096 dollárt termelt. Ezzel az ottan bevétel $82,687,090-ra emelkedett. Értelemszerűen világszerte is remekül teljesített: $848,418,906

 

Ha ezekhez az adatokhoz hozzávesszük a DVD és VHS kiadás bevételeit, akkor valószínűleg el fogja érni a film bevétele az egy milliárd dollárt. Megmondom őszintén, a bemutató előtt ezt nem hittem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban nagyon szép, föleg az ep.2 teljesitménye után... ráadásul mind világviszonylatban, mind BO-ban messze vezeti az idei mezőnyt. Csak amerikában több, mint 150 millióval veri a második helyzett Világok harcát, mig worldwide-ban több, mint 250 millióval elözi meg. Szép teljesitmény. Remélem az idei évet megnyeri és akkor pénzügyi szempontból is elmondható, hogy ezaz SW éve volt :64:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom OFF, de most néztem az amazon.com eladási mutatóit (talán az egyik legnagyobb netes bolt), amit óránként frissitenek. Az persze szinte természetes, hogy most az ep.3 fogy a leginkább. Az viszont érdekes, hogy az eladási lista 19-ik helyén áll a Klónok támadása, mig a Baljós Árnyak a 15-dik legkelendőbb filmjük! Úgy tünik sokan pótolják a régi elmaradásukat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Japánban (és azon kívül még három országban) még mindíg számolják a bevételeket. :) A múlt héten 10,265 dollárt szedett össze, ezzel $82,697,355-ra növelve az összbevételét.

 

WW Total: $848,429,355

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő hétvégén nyit a HP4. Amerikában szinte kizárt, hogy versenyre keljen az Ep3-mal, viszont nemzetközileg igen veszélyes lehet. Egy olyan sorozatról van szó, ahol eddig a bevételek csökkentek, a minőség viszont javulóban van. Szóval nagy kérdőjel.

 

Néhány nap és jönnek az izgalmak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HP a gyerekek kedvence, és nemhiszem hogy a szülők megengednék nekik a megnézését.Vagy, még több lesz a bevétel, mert a korhatár miatt a gyerekeknek elkell húrcolni a szülőket.

:idea:

 

Ugyanez elmondható volt az SW-ről is, és mégis mi lett belőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami igazán érdekes lesz az a worldwide eredmény. A Harry Potter 2 pl. 870 millió fölött hozott WW-ben, ami simán veri az ep.3-at. Szerencsére az utsó HP már kicsit alább ment és már "csak" 789 milliót kapart össze. A kérdés az, hogy folytatodik a csökkenő tendenica vagy megfordul :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem számítok komolyabb fordulásra. Eddig csökkent, ha növekedni is fog, nem sokkal. Korhatár miatt kellenek a szülők, csakhogy jó részük nem hiszem, hogy beülne a HP-re. Kivéve anyut, mert valószínűleg együtt megyünk el megnézni :D Ami azt is jelenti, hogy nem csak gyerekek nézik :lol: Szerintem kevesebb gyerek és több idősebb fogja megnézni, mert nő a színvonal, és talán komolyabb/komorabb a sztori.

Szurkolok, hogy ne legyen WW-ben több, mint 848 milla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, én magasról tojok arra hogy mennyit hoz a HP vagy akármelyik film.Most nem fogok annak örülni hogy a HP rosszabban hoz e mint az SW.Nem mi kapjuk meg a bevételt :D

Jó, büszke lennék az SWre, ha az év legsikeresebb filmje lenne, de nem ez számít.De azért:HAJRÁ SW!!! :57: :59:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl. az új SW filmeket inkább a mai generáció díjazza. PErsze sokan szeretik a régiek közül is, mint pl. én. :D

 

Mennyé má, Mandrell apó! Azé még ne temesd az ifjúságod még közel sincs vége :lol: . A most cseperedőkből sosem fogja azt kiváltani, amit azokból akik együtt nőttek a sagával.

Valamikor ugyis megdől a lista, ez aBO így különben is baromság szerintem darabszámot és nem bevételet kéne nézni, hisz a mozijegyek drágulnak, bár a digitális forradalom elvileg vissza fogja tartani ezt és ha bejön az, amit Lucasék a sorozattal terveznek, hogy leszorítsák a költségeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.