Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Mtényleg az sw végén miért nincs egy vége felirat? Ha már meseien kezdődik, véget is érhetne.

 

A mesei vég az, hogy nincs vége. Ez egy végtelen történet. :60: Nem kell azt ki is írni mindenki érzi belül, hogy vége :lol: és ezért fáj triplán, hogy bár szépen termeltek, a Pókembert nem tudták legyűrni a Sithek :o :wink:

 

Ez is azt bizonyítja hogy a világos oldal az erősebb :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt a Disney csinálta... ez lesz az első CGI mese, ami tölük kerül ki és náluk elég rosszul megy a szekér mostanság...

 

Hihetetlen család az nem tartozik ide?

Az is Disney, és Pixar, vagy az más kategória.

 

Szerintem a Disney akkor lehetne megint jó, ha vissza térne a jó öreg ceruzarajzhoz. Mint az ősklasszikusok, Hamupipőke és Hófehérke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Dzséjt akkor minden rendben!

 

ON

 

A king Kong, se a Hp nem fogja legyűrni az Sw 3at amcsiknál... Hogy a világon sokan megnézik a Hpt az biztos...A king Kong, olyan lesz h eccer megnezik tobbszor nem biztos, ez maskepp van pl az sw-vel, hpvel stb....

 

Szal gyerünk tovabb SW 3!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most ha a Némo nyomábant illetve a többi meglepően jól teljesített animációs filmet nézzük, még mindig nem értem hogyan volt képes felülmúlni a RotS-t. Ugyanez megvan egy SW filmnél is, hogy apa, nézzük meg ezt a filmet, kérlek, kérlek! Sőt ott még az apa is kiváncsi lehet rá, meg az anya is, mert az apa vitte el őt a SW-ra, amikor még csak udvarolt neki.  :D  

De komolyan szólva, tényleg nem lehetetlen, amit írok és ezért sem értem! Bevallom nagyon dühít, hogy többet vittek az animációs filmek, amik számomra össze se hasonlíthatóak egy SW filmmel. (vagy lehet az akár más film is... csak az nem érdekelne)  :lol:

 

Itt az a helyzet, hogy a Némó azért előzi meg az Ep3-at, mert 500M fölött hozott a nemzetközi piacon. Az USA-ban az Ep3 40M-t ráver a Némóra. Egész egyszerűen arról van szó, hogy az animációs filmek világszerte egyformán jól eladhatóak. Ezzel szemben az SW-filmek leginkább "hazai pályán", Amerikában szerepelnek kiemelkedően. Ugyanez a helyzet, ha a GyU- és a HP-filmekkel vetjük össze. HP1 650M-t hozott Amerikán kívül :!: .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felteszek rá egy általad választott pizzát, hogy nem szerez 100M az Ep3, Japánban.  :39:

 

Az nem olyan biztos. Japánban nagyon lassú a filmek kifutása. A világ mozijaiban mindehol sprintfutáshoz hasonlítható a filmek karrierje, ám az egyetlen (jelentős) kivétel Japán, ahol még ma is marathoni, ahogy a régi szép időkben volt. Most 80M-nál tart, amihez gyűjthet még 20M-t. Meg kéne kérdezni az esélyekről egy Japánban járatos BO-gurut. Én annyira nem értek hozzá, hogy megmondjam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok az évvégi nagy filmek veszélyesek lesznek-e rá?

 

Hát igen. Eddig tartott a drukkolás, ezután át kell váltanunk ellendrukkerré. :lol::D:P

Az év végéig hátralevő animációs filmek valóban nem veszélyesek. Három filmre lesz érdemes odafigyelni:

 

- Narnia

- HP4

- King Kong

 

USA Box Office-ban aligha fogja bármelyik megelőzni az Ep3-at. Egyedül a nemzetközi trón lehet veszélyben. Ne feledjük, hogy a leggyengébb HP-film is 540M-t :!: hozott Amerikán kívül, épp ezért ez lehet a legveszélyesebb! Bár a számok szerint lejtmenetben van a franchise, az utolsó rész szerintem elég jó volt ahhoz, hogy forduljon a trend. Ha netán (bár nem tartom valószínűnek) csinálna Amerikában 300M-t, akkor már nagyon ott lenne az Ep3 nyomában.

A Narnia és a King Kong pedig azért veszélyes, mert kiszámíthatatlan. Talán merészen hangzik, de szerintem a King Kong lehet az új Titanic is. Viszont ellene szól, hogy ennek is főleg Amerikában van kultusza, ahogy a Narnia is inkább az angolszász kultúrában ismert tudomásom szerint.

 

Szóval izgalmas hónapok elébe nézünk. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az év végéig hátralevő animációs filmek valóban nem veszélyesek. Három filmre lesz érdemes odafigyelni:

 

- Narnia

- HP4

- King Kong

 

Bomarr mondta, hogy a HP4-et több mint 300 millióból forgatták, és így a világ legdrágább filmje lett. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán utánanéztem jobban, ugyanis gyanúsan hangzott a dolog. A cikk, ahol irják, hogy 300-ból készült itt van: Cikk

 

Simán elhittem, mert anno a rádió is bemondta, hogy a HP4 300 fölötti összegből fog készülni. Aztán egy kis kutakodás után kiderült, hogy ez csak egy pletyka :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr mondta, hogy a HP4-et több mint 300 millióból forgatták, és így a világ legdrágább filmje lett. :P

 

Kicsit csodálkoznék. A stúdiók általában arra törekednek, hogy a filmek már Amerikában visszahozzák a költségeiket, mert Amerika a legkiszámíthatóbb piac. Nem valószínű, hogy elköltenének 300 milliót egy olyan filmre, aminek az előző két része 260 ill. 250 millióig vitte. :) Még akkor is, ha a HP WW-ben nagyon erős.

Ilyesmi csak akkor fordulna elő, ha nagyon elcsúsznak a költségvetéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr mondta, hogy a HP4-et több mint 300 millióból forgatták, és így a világ legdrágább filmje lett. :)

 

Kicsit csodálkoznék. A stúdiók általában arra törekednek, hogy a filmek már Amerikában visszahozzák a költségeiket, mert Amerika a legkiszámíthatóbb piac. Nem valószínű, hogy elköltenének 300 milliót egy olyan filmre, aminek az előző két része 260 ill. 250 millióig vitte. :) Még akkor is, ha a HP WW-ben nagyon erős.

Ilyesmi csak akkor fordulna elő, ha nagyon elcsúsznak a költségvetéssel.

 

Plok: Ha az eggyel utáni hozzászolást is elolvasod, akkor láthatod, hogy később magam cáfoltam a pletykát :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.