Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

A probléma az, hogy nemzetközi téren szinte mindenhol jobban teljesít, mint az előző rész, ami 540M-t szedett össze az USA-n kívül. Nagyon valószínűtlen, hogy ezt ne szárnyalja túl a HP4.

 

Persze igy nézve egy kissebb csoda kéne, hogy ne verje meg az ep.3-at, de azért reménykedjünk :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedden mégkevesebbet hozott.

 

$2,145,227, -12.1%, -76.2%.

 

Kíváncsi vagyok a folytatásra... Úgy látszik csak nemzetközi téren ellenfele a ROTS-nak. Az amcsiknál soha nem volt olyan népszerű a HP, mint máshol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel múlt héten több iskolában szünet volt odaát, a múlt héthez viszonyított 70% körüli csökkenéseket nem igazán tekinthetjük mérvadónak. Pedig igazán tetszene egy 70%-os csökkenés a hétvégén. :)

Úgy számolom, hogy a Narnia nyitásáig kb. 235M-ig jut el a film. Ez egész tűrhető lenne... a mi szempontunkból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, egyetértünk. Csak látnám már, hogy a világ többi táján is hasonlóan alakul a kép!

 

A világ többi táját nem ismerem, ellenben az amcsi bevétel megint csökkent.

 

$1,947,313, -9.2%, -86.2%

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztabetyárját! Most néztem a hardwired.hu-n lévő 9 perces Narnia megatrailert, iszonyatosan jóóó! Az előzetes második felében pedig az a csodálatos zene a Dűne gyermekeiből, egész egyszerűen katartikus. Ha rajtam múlik, akkor ez a film leveri a HP-t :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztabetyárját! Most néztem a hardwired.hu-n lévő 9 perces Narnia megatrailert, iszonyatosan jóóó! Az előzetes második felében pedig az a csodálatos zene a Dűne gyermekeiből, egész egyszerűen katartikus. Ha rajtam múlik, akkor ez a film leveri a HP-t :-)

 

 

Hát minőségben valoszinüleg leveri... mivel sajnos egészen megbizható emberektől hallottam, hogy az új Potter rém gyenge lett :D Pedig én birtam az eddigi Pottereket... na persze végső értékeléssel kivárom a filmet. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én kicsit megijedtem, mert valaki azt mondta hogy a HP megelőzte az első hétvégi bevételével a ROTSt. De hála istennek, ez nem következett be, sőt...A King K-nak nagy lesz a bevétele, de szerintem gyér lesz a film. A látványvilággal semmi gond nem lesz. De miért kellett dínókkal meg szörnyekkel feltúrbózni? De legalább nem a jelenben játszódik...Narnia Pedig teljes GYU koppintás lesz, persze gyengébb kiadásban. Egyszer érdemes lesz megnézni, de nem lesz nagy durranás. (Szerintem :!: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolhattam volna, hogy téged a becslésed helyessége érdekel. :) Jövő hét végén jössz wallatosékhoz?

 

Mivel még nem kaptam meghívást, nem merem biztosra ígérni. :D

Egyébként mi lesz? Csak nem SW-maraton?

 

Persze, hogy a becslésem helyessége érdekel! Mert ha bejön, még van esély egy 2005-ös Star Wars WW-elsőségre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem SW-maraton?

 

Persze, hogy a becslésem helyessége érdekel! Mert ha bejön, még van esély egy 2005-ös Star Wars WW-elsőségre. :D

 

"Csak" EPIII nézés lesz. :)

 

A WW nagyon húzós még mindig. Narnia és Kong ugyebár....na és a HP veszély sem múlt el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.