Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

A keddi adatok:

 

King Kong $5,244,960 ; -7%

Narnia $4,915,049 ; +5,6%

HP4 $1,003,321 ; +13,5%

 

Hiába van szünet a suliban, A Kong akkor is csökken. A HP4 viszont szépen tartja magát. Érdekes, hogy sokat nem hoz mozinként, viszont rengeteg mozi játsza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten viszont rengeteg új bemutató lesz odaát, úgyhogy valószínűleg veszíteni fog a magas moziszámból.

 

Persze, hogy van reménye az Ep3-nak! A kérdés csak az, hogy mennyi. :D Az már biztos, hogy optimista voltam a HP4 270 milliójával. Úgy tűnik, lesz az 280M is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk... én attól féltem, amikor az Sw PG-13-ast kapott, hogy "tizenhat éven felülieknek"-et kap a film nálunk, és akkor én is illegálisan lettem volna bent :) egészen pontosan négy nap híján (máj.22-én töltöttem be a 16ot). Mondjuk ehhez képest az Episode III kapott egy korhatár nélküli besorolást...

 

De valóban így van, hogy a mozik egyszerűen nem foglalkoznak azzal, hogy ki megy be egy 18-as korhatáros filmre. De akkor minek van korhatár???

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért tesznek rá korhatárt a filmesek, hogy ne az állam bácsi hozzon össze egy erre vonatkozó szabályozást. Nem ők maguk akarják ezt, csak így próbálják meg kivédeni a felsőbb utasítást.

Még mindig jobb nekik, ha az ő kezükben van a szabályozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már biztos, hogy optimista voltam a HP4 270 milliójával. Úgy tűnik, lesz az 280M is.

 

Legyen! Akkor odaát a ROTS 100 millával veri meg. Tehát WW-ben legalább 550 millát kellene hoznia, hogy egálban legyen a ROTS-al. Ehhez még 100 millió kellene. Necces a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha... ez beleillik a Multiplex mozikról alkotott korántsem hízelgő képembe...

 

Donát.

 

Nem csak a multiplexekre vonatkozik, hanem minden filmre, mozira. De még az is lehet, hogy később a többiek kijavítanak, mert rosszul tudom.

 

Necces a dolog.

 

Remélem is.

 

Plok, hogy tetszett a HP?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet hinni, a Showbizdata adatainak, akkor a szerdai eredmények:

 

1, Narnia krónikái - 4,9 millió

2, King Kong - 4,9 millió

3, Family Stone - 1,5 millió

4, Harry Potter 4 - 1,1 millió

5, Syriana - 0,7 millió

 

Kiváncsi vagyok, hogy ezt megerősiti-e a boxofficemojo...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet hinni, a Showbizdata adatainak, akkor a szerdai eredmények:

 

1, Narnia krónikái - 4,9 millió

2, King Kong - 4,9 millió

3, Family Stone - 1,5 millió

4, Harry Potter 4 - 1,1 millió

5, Syriana - 0,7 millió

 

Kiváncsi vagyok, hogy ezt megerősiti-e a boxofficemojo...

 

A lényeget megerősítette: egy hét után a Narnia visszavette az első helyet a King Kongtól. Ilyet is ritkán látni. :)

A hétvége izgalmas versenyt hozhat. A King Kong vélhetően hétvégenként felerősödik (hétköznap keveseknek jut idejük egy három órás filmre), a Narniának viszont a témája és a jellege miatt segíthet a karácsony.

 

Micsoda izgalmak! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(hétköznap keveseknek jut idejük egy három órás filmre)

 

Attól függ. Ha érdekli őket, akkor jut. A Gyűrű Szövetsége annak idején szerdán 4,7%-al növelte az eredményét és mindössze 33%-al maradt el az előzö heti eredményétől. S ez még az első rész volt, amikor még nem alakult ki az óriási hype és rajongói bázis, amit a viszonylag szerény első napi eredmény is mutat.

A King Kong ráadásul egyike a kevés amerikai szimbolumoknak. Szerintem elég érdekes a teljesitménye ennek tükrében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(hétköznap keveseknek jut idejük egy három órás filmre)

 

Attól függ. Ha érdekli őket, akkor jut. A Gyűrű Szövetsége annak idején szerdán 4,7%-al növelte az eredményét és mindössze 33%-al maradt el az előzö heti eredményétől. S ez még az első rész volt, amikor még nem alakult ki az óriási hype és rajongói bázis, amit a viszonylag szerény első napi eredmény is mutat.

A King Kong ráadásul egyike a kevés amerikai szimbolumoknak. Szerintem elég érdekes a teljesitménye ennek tükrében.

 

Hát, a filmet látva már nem annyira érdekes :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem baj! Ma nyit a München is, bár annak más célközönsége, mint pl. az ünnepi nagy filmeknek. Jövő héten meg remélem lanyhul az érdeklődés. :) A HP megint 1 millát hozott, de ez már csak a 6. helyre elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyűrű Szövetsége annak idején szerdán 4,7%-al növelte az eredményét és mindössze 33%-al maradt el az előzö heti eredményétől.

 

De, ha jól emlékszem, az a téli szünet közepén volt (a GYU1 bemutatója egy héttel később volt, mint a KK-é), ami egy egészen más helyzet.

Én még tartom, hogy izgalmas lehet a hétvége. Jó látni, hogy a Narnia moziszáma egyre nő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepődve hallom, hogy ezek jónak számítanak... csak azt nem értem, hogy hogy várhatjátok, hogy ez majd elszív a Pottertől meg a Kongtól? Szerintem esélye sincs rá... persze én mindig hangsúlyozom: annyit értek ehhez, mint tyúk az összhangzathoz :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.