Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Ne! :lol:

 

De. :? Nem nagy tragédia. Észak-Amerikában az első maradt, és ez a második hely is szép teljesítmény. Szerintem még nincs vége a dicsőséglistának. A lényeg, hogy 2005 filmje kétségkívül a ROTS volt, hiába előzte be a HP gyerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért elég sokat.

De ne felejtsük el hogy a HPt több moziban játszották, Amcsiban még mindig vezetünk, az első hétvégét is magasan nyertük és hát a HP sokkal több pénzbe került mint a ROTS! És végülis tényleg 2005ben a MI filmünk vert minden mást. :? (Remélem jókat mondtam... :wink: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ne sírjatok annyira. :? A ROTS marketing munkája elég gyérre sikeredett egy hónap után. A FOX és Lucas is meg volt elégedve ezzel az eredménnyel, nem nyomták tovább a filmet. Csak meg kell nézni az utolsó hetek adatait... Ha hozzá vesszük, hogy a DVD bevételekkel együtt több mint egy milliárd dollárt hozott, ez azért tényleg nem rossz...

 

Amúgy a HP-t egy mutatót kivéve mindenben verte. Ez pedig a WW bevétel. :lol:

 

A mai Népszavában is olvasható egy 2005 mozi értékelés, melyben méltatják a filmet.

 

"A forgalmazási szakember szerint a többféle ok között a nézőcsökkenésben erősen közrejátszik az a tény, hogy bár kijöttek sikeres produkciók, de kirobbanóan nagy sikernek egyetlen film, a Star Wars, a sithek bosszúja bizonyult. A korábbi években szokásos 3-4 filmmel szemben tavaly ez volt az egyetlen, melynek sikerült átlépni a 300 millió dolláros bevételi határt."

 

Országos nézőszámok, 2005

 

Star Wars III 714.014 néző

Madagaszkár 484.130

Sorstalanság 448.130

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem azért de a HP nem 2006-osnak számít? Hisz a java a filmnek ebben az évben megy nem? Már időben értem, a kifutása ebben az évben van, hogy lehet ezt tavalyra számolni?

Ja és ha megint leadják majd moziban az sw-ket, hozzászámolják majd az eddigiekhez :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a bemutatás ideje számit. Ilyen alapon az első SW film is lehetne 1980-as, hisz akkor újrabemutatták a mozik és egy csomó pénzt szedett össze. És egy kis javitás: a HP a bevétele nagyrészét tuti, hogy 2005-ben szedte össze... az idei már csak az apró :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak pár szót mondanék:

Dögöljön meg Harry Kókler a trükkös rücskös bütykös varázsbotjával együtt :D

 

Egyetértek.Holnap kap a kollégám az biztos.Elment megnézni moziba a HP4-et.

Írnék még csúnyábbat is de az nem ide való.Rettenetes dühös vagyok, hogy ez a trágya, pár éve létező film megveri egy legendát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azért nem dőlt ám össze a világ, azt bemondták volna a tévében. :D

Azért a Harry Potter is tudhat valamit, ha ennyien mentek be rá - én ugyan még nem jöttem rá mi az, de engem kb nem is érdekel. A közönségsiker ott is megvolt, szóval nem lehet annyira égbekiáltóan rossz. Megverte az SW bevételben, hát istenem, attól az Star Wars Star Wars marad, ami azért már fogalom, míg Kopter bratyó csak egy név, ami úgyis sűlyesztőbe kerül. Ha meg nem, akkor meg aztán szavunk se lehet... bár ez nem valószínű.

 

Részemről rettenetesen hidegen hagy a Box Office eredménye, 2005-ben így is az SW volt a legsikeresebb, amint a mutató 00:00:01-t mutatott, már 2006 volt, tehát nekem onnantól a csillagokat is lehozhatják, a Kókler akkor is lemaradt. Í.J.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért tragédia tényleg nem történt, csak nem bántam volna, hogy ha már annyit drukkoltunk, a HP alulmaradt volna WW-ben is. A tanulság: az amerikaiak még mindig nyáron, az európaiak pedig télen szeretnek moziba járni. Azért az jól esik, hogy az USA-ban és idehaza tarolt a Sith. :D

 

Vígasztaljon mindenkit, hogy az SW-filmek 3D-bemutatójára háromszor annyian lesznek kíváncsiak, mint a HP3D-re! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Egy kicsit megvédeném a Pottert. Mármint a könyvet. Mert hogy az az igazi, szóval... kérlek ne a globál Harry Potter fogalmat bántsátok, hanem a filmeket, mert azok többnyire tényleg rosszak. A Potter is legalább akkora legenda (ha nem is oly régi), mint a Star Wars, csak könyvben - szvsz.

 

ON

 

(Egy HP-SW rajongó)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF  

 

Egy kicsit megvédeném a Pottert. Mármint a könyvet. Mert hogy az az igazi, szóval... kérlek ne a globál Harry Potter fogalmat bántsátok, hanem a filmeket, mert azok többnyire tényleg rosszak. A Potter is legalább akkora legenda (ha nem is oly régi), mint a Star Wars, csak könyvben - szvsz.

 

ON

 

(Egy HP-SW rajongó)

 

Donát.

 

Bocsi.Vedd úgy ,hogy a helyzetet szidtam, nem a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a 7 könyvből ez a legjobb. Tehát a sorozat többi filmje majd "lehúzza"... jóeséllyel. Bemegy a Voltegyjófilm-miértkellettfolytatni témakörbe.

 

Az 5ből tényleg a 4. a legjobb. De hát a 6ot és a 7et még nem igazán olvastuk. (Bár a hatot már lehet...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.