Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Fej-fej melletti verseny: a Mojo becslése szerint a pénteket a Kong nyerte 35.000 dollárnyi különbséggel, míg a szombatot a Narnia 25.000 dollárral. Így a hosszú hétvége felénél a Kong vezet, de mindössze 10 ezer dollárral, ami a péntek-szombati (becsült) bevételeinek (12.840.000$) kevesebb mint 0,08%-a! :26: :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Munich mindössze 532 moziban nyitott. Ennek tükrében pedig nagyon szép eredménynek számit az a napi 1 millió.

 

Ez a Munich érdekesnek látszik, meg fogom nézni... Végre csinál valami izgalmasat is Spielberg, engem a WotW-szerű mozikkal egyáltalán nem tudott lázba hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégét a Kong gyerte, 21.3 millióval. Őt követi a Narnia 20.3 millával. A HP a kilencedik lett, 3.9 millió dolláros bevétellel.

 

Így néznek ki az összbevételek:

 

HP4 : $260,635,000

Narnia : $153,822,000

King Kong : $108,617,000

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Munich mindössze 532 moziban nyitott. Ennek tükrében pedig nagyon szép eredménynek számit az a napi 1 millió.

 

Ez a Munich érdekesnek látszik, meg fogom nézni... Végre csinál valami izgalmasat is Spielberg, engem a WotW-szerű mozikkal egyáltalán nem tudott lázba hozni.

Szerintem is nagyon érdekes lehet, sportrajongónak meg pláne, bár sok köze nincs a sporthoz, mégis egy olimpián történt az egész.

Azt nagyon szeretem Spielbergben, hogy ezekhez a kényes témákhoz bátran nyúl hozzá és nagyon jól csinálja meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Munich érdekesnek látszik, meg fogom nézni... Végre csinál valami izgalmasat is Spielberg, engem a WotW-szerű mozikkal egyáltalán nem tudott lázba hozni.

 

Engem majdnem minden érdekel, ami Spielberg, ráadásul erről elég jókat irnak az imdb-n. Reméljük igy év végén nem lesz újabb csalódás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HP4 valószínűleg már átlépte a 500 milliót amerikán kívül. Az USA-ban 262 millión áll, azaz a WW eredménye pillanatnyilag 760M+. Valószínű, hogy újévkor már túl lesz a 800M-n is.

Abban bízom, hogy utána zuhanórepülésbe kezd, és nem jut el a kritikus 848M-ig.

A múlt héten kb. 10M-t hozott az USA-ban, és 52M-t azon kívül = 62M. Ha ezt megismétli ezen a héten (ami a szünet miatt nagyon is elképzelhető), akkor már tényleg karnyújtásnyira lesz az Ep3 WW eredményétől. :x

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Münchent később fogják széles közönség előtt bemutatni, ezért tényleg nagy szó a bevétele. Engem a film érdekel, talán megnézem. Attól függ, hogy akkoriban mi lesz még műsoron.

Ahhoz képest, hogy a Narnia előbb kezdett, a KK alig tudta lenyomni, az előnye is csak minimális. Ma láttam az Így készült a Narnia című műsort, és egész jó filmnek tűnik. Jobbnak, mint a KK. Ha a két film közül kell választanom, akkor inkább ez fog nagyobb bevételt produkálni, de azért nem annyit, ami veszélyeztetné az epIII-at.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek hozzá, de most, hogy egyértelműen vége 2005-nek (hála az istennek), nincs ez már letudva? Vagy addig megy a verseny, míg a vetélytársak, amik 2005-ben indítottak és átcsúsztak, le nem futnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prequel MINDIG kikapja az erős filmeket.TPM - Matrix,

 

TPM: 924 millió.

Matrix: 460 millió.

 

Egyébként a Matrix abban az évben csak a negyedik lett az év végén. Megelőzte a Toy Story2 és a hatodik érzék... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prequel MINDIG kikapja az erős filmeket.TPM - Matrix,

 

TPM: 924 millió.

Matrix: 460 millió.

 

Egyébként a Matrix abban az évben csak a negyedik lett az év végén. Megelőzte a Toy Story2 és a hatodik érzék... :)

 

Ezt úgy mondod mint ha a 460 millió nem lenne sok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt úgy mondod mint ha a 460 millió nem lenne sok :)

 

Én csak arra írtam, hogy mekkora konkurencia volt a Matrix. A bevételek alapján semekkora nem volt. És mondom, hogy csak negyedik lett, szóval sok vizet se zavart...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak arra írtam, hogy mekkora konkurencia volt a Matrix. A bevételek alapján semekkora nem volt. És mondom, hogy csak negyedik lett, szóval sok vizet se zavart...

 

De pont a célközönséget vitte el. Értsd úgy h a 460 millót Lucas zsebéből vette ki... egy részét mindenképpen.

 

Nem mintha nem maradt volna:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.