Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

"Obi1Maradjunk annyiban hogy mind a kettő rossz film :P

 

Én egyiket se láttam, habár a HP érdekel. Jobban érdekel a Box Office alakításuk. :)

 

Nekem semelyik se tetszett, de ez az én bajom :P

Egyébként Ody, végre 3 nap után bejött a fórum.Mostanában keveset leszek addig is sok sikert a fórumhoz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk annyiban hogy mind a kettő rossz film :D

 

Én meg azt mondanám, mind a kettő lehetett volna jó film. :P

Egyébként a HP4 szerintem is közelebb áll a jóhoz, mint a Narnia, de azért utóbbiból még kerekedhet egy egész jó sorozat, ha kicsit ráerősítenek a folytatással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 4 héttel később...
Most végül is hogy álla BO lista? Mert elég furi adatokat olvastam...remélem nyomdahiba. :peace:

Mit olvastál? Gondolom a kalózos izé leelőzte. Nem volt nehéz ellenfél nélkül (tavaly csak a töredékét hozta volna a mostani bevételnek). :peace: A ROTS B.O. már lefutott. Talán le is zárom ezt a topikot hamarosan. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem egészen értek egyet. Ha tavaly is júliusban mutatják be a POTC2-öt, akkor is keresett volna ennyit. A nyár második felének slágerfilmje lett volna (most is az). Ezt kb. arra is alapozom, hogy idén a másik nagy pénzes film a Da Vinci májusi premierű volt, és elég szépen hozott az is, manapság két hónap eltéréssel bemutatott két film nem nyomja el egymást BO tekintetben. Egyébként idén több potenciális nagyágyú filmet mutattak be ebben az időszakban, mint tavaly.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miket is mutattak be idén eddig? Egyik se maradt meg bennem. De fincsi vót? Nulla. A többiekről nem beszélve.

 

Tavaly volt: Sin City, Batman, Világok harca. Ezekről még most is beszélnek... Az idei első fél éves termést, meg már most elfelejtették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BO szempontról volt szó, nem arról, hogy melyik volt jó film, melyik volt rossz, a kettőt ne keverjük :oops: A Sin City nem volt olyan nagy bevételű, még ha a film egy remek, akkor sem. BO szempontból nem nagy tétel. Idén májusban jött: Da Vinci (hiába rossz a film, ha egyszer BO-ban sokat hozott, és most arról van szó, ha jól tudom), X-men 3 (ez még jó is volt, és sokat is hozott), M:I 3, és elvileg a Superman returns is arra készült, hogy sok zsét hoz, csak nem jött össze. Mint ahogy az idei éppen aktuális katasztrófa film sem (megjegyzem a WOTW sem volt egy nagy szám, még ha anyagilag nem is bukott el, de nem is hozta a várt eredményt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly a Világok harcát is moziban néztem meg. Nagy szó ez nálam, mert utálok moziba járni. Idén se voltam, és nem is megyek.

 

Megint ízlésekről vitázunk. Kinek mi tetszik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már az mindent elmond egy filmről, menniyre tud felcsigázni az előzetes hajcihő. Ez idén senkinek nem sikerült. Szerintem maradjunk ennyiben. Hogy én moziba menjek, ahhoz valami nagyon érdekfeszítőre van szükség.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.