Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Frissítsük a "rossz hírek topicot"! :lol:

 

HP4 WW: 808M (és ebbe még nincs teljesen beleszámítva a szilveszteri hétvége).

 

Ami Amerikát illeti, már nem csak a 270M-s vágyaim, de a 280M-s reményeim is szertefoszlottak. Már a max. 285M-nak is örülnék. :x

Nem túl jók a kilátások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frissítsük a "rossz hírek topicot"! :lol:  

 

HP4 WW: 808M (és ebbe még nincs teljesen beleszámítva a szilveszteri hétvége).

 

Ami Amerikát illeti, már nem csak a 270M-s vágyaim, de a 280M-s reményeim is szertefoszlottak. Már a max. 285M-nak is örülnék. :x  

Nem túl jók a kilátások.

 

Szerintem a ROTS-HP4 csata most fog eldölni. Arra lehetett számítani, hogy az ünnepek alatt megugrik a HP bevétele. Az izgi része szerintem inkább most lesz: kifulladt, átvánszorog a 850-en, vagy egyenesen átrepül rajta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plok: Hogy érted, hogy a 808 millióba nincs teljesen beleszámitva a szilveszteri hétvége? Arra az esetleges plusz 1 millióra gondolsz? Mert a "külföldi" adatokat január 1-jén frissitették, mig az amcsi bevételből csak a vasárnapi eredmény hiányzik, ami nem lehet sokkal több 1 milliónál, tehát akkora vész nincs ezzel kapcsolatban... reméljük mostmár meredeken zuhan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reménykedjünk benne. Közös mozizáson ezt a filmet néztük 30-án, és akkor még tömve volt a moziterem! De mostantól már talán kevesen nézik meg.

 

Ha Magyarországon tömött mozikkal vetitik az nem akkora probléma. Egyelőre olyan alacsony itt a bevétel, hogy még számon se tartják a BO-s lapok. Viszont a nagyobb országokban ideje lesz ha leszoknak a telt mozizásokról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam a Narniát.... hát... Nem rossz de anyira nem döngöl a moziszékbe. ugye vannak állat szereplők. (Mármint beszélő ÁLLAT nem mitológiaiak meg hasonló, azok még csak-csak jók) és piszkosul látszik rajtuk hogy CGI. Aslanból (a Qui-Gon hangú angolul) plüssoroszlánt csináltak, néhol a táj is furácska... a róka feje gagyi, a hódok egy az egybe rajzfilmfigurák. A csatajelenet meg néhol akkora káosz hogy épp csak azt nem látod mi történik. Viszont az összhatás még így is jó! Csak épp messzebb van a tökéletestől, mint azt vártam... de egyszer édemes volt megnézni. Kikapcsolódás két vizsga közt:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam a Narniát.... hát... Nem rossz de anyira nem döngöl a moziszékbe. ugye vannak állat szereplők. (Mármint beszélő ÁLLAT nem mitológiaiak meg hasonló, azok még csak-csak jók) és piszkosul látszik rajtuk hogy CGI. Aslanból (a Qui-Gon hangú angolul) plüssoroszlánt csináltak, néhol a táj is furácska... a róka feje gagyi, a hódok egy az egybe rajzfilmfigurák. A csatajelenet meg néhol akkora káosz hogy épp csak azt nem látod mi történik. Viszont az összhatás még így is jó! Csak épp messzebb van a tökéletestől, mint azt vártam... de egyszer édemes volt megnézni. Kikapcsolódás két vizsga közt:)

 

Látom mindenkiből különböző érzéseket vált ki. Egyszerre tetszik és mégse. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.