Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Istenem bárcsak, bárcsak… :63:

 

elsüllyeszthetné a Titanicot, valami isteni csoda folytán...

 

Különben várhatok a köv. SW-re, hogy lenyomja végre

:lol:

 

A Titanicot nem fogja legyűrni, és még pár másik filmet sem. :D Valahogy csak túléljük a dolgot. :wink:

 

Egyébként a hétfői bevétel: $225,094. Ez 32%-os esés a múlt heti bevételhez képest. Nem rossz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha leadják majd 3D-ben a filmeket, azokat is ezekhez a bevételi eredményekhez számolnák? No meg leadnák IMAXben is meg újra a hagyományosokban is mind a hatot... Így talán elsülyedhetne a Titanic.

 

Igen, ha bemutatják őket újra, azt majd ehhez a bevételhez számolják hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha leadják majd 3D-ben a filmeket, azokat is ezekhez a bevételi eredményekhez számolnák? No meg leadnák IMAXben is meg újra a hagyományosokban is mind a hatot... Így talán elsülyedhetne a Titanic.

 

 

Köszönöm! Köszönöm!

Mégsem süllyedt el a Remény1 nevű hajóm. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azt nem értem a Titanic, hogy lehet még mindig a jéghegy csúcsán és egyáltalán hogy került oda, mikor én egyszer sem néztem meg, csak a tevében? 8)

Biztos, hogy bunda :)

A többi helyezést értem, a Pókember is az Amerikai mentalitást tükrözi. Ezzel nem bántani akarom, csak irigy vagyok a helyére. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttek a múlt hétre vonatkozó nemzetközi adatok. Jelenleg 414,318,300 dollárnál tart a ROTS.

 

Japánban 17,399,815-öt kaszált a múlt héten, így az ottani bevétel egy hét után: 36,452,849 dollár.

 

Az összbevétel: $788,469,613. Ha minden jól megy (és miért ne menne 8)), akkor ezen a héten átlépi a 800 milliós határt. :41: :59: :64:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket az újra bemutatókat nem ezek a Fox-os reklámfogások váltották volna ki?

 

Konkrétan mire gondolsz? Az újrabemutatókat a Fox és a Lucasfilm közösen prezentálja. A Fox csak a terjesztő, ő magától vezérelve nem mutathatja be a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a hétvégi becslés: $1,050,000. Ezzel utoljára ostromolta az egy milliós határt. :) Összbevétel: $375,880,000.

 

A következő lekörözendő ellenfél, Frodó és csapata. A ROTK-nak jelenpillanatban $1,227,325 előnye van. Egy-két héten belül meglesz. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő lekörözendő ellenfél, Frodó és csapata. A ROTK-nak jelenpillanatban $1,227,325 előnye van. Egy-két héten belül meglesz. :lol:

 

Szerintem egy hét alatt meglesz. :wink:

 

Viszont japánban nem tett jót a bevételeknek a földrengés. Állítólag 3,9 milliós hétvégéje volt a filmnek, bár ezzel még mindig (harmadik hete) a toplista élén van. Jövő héten viszont kezdődik a nyári szünet, ami kedvező hatással lehet. Én egy földrengés után biztosan moziba mennék ráérő időmben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha leadják majd 3D-ben a filmeket, azokat is ezekhez a bevételi eredményekhez számolnák? No meg leadnák IMAXben is meg újra a hagyományosokban is mind a hatot... Így talán elsülyedhetne a Titanic.

 

Ehhez számolják, de kötve hiszem, hogy bármelyik film képes lenne 200 millió dollárt összeszedni egy 3D bemutatóból. Hiába új technika, meg új élmény, nem csak hogy mindenki látta már a filmeket, de még DVD-n is megvan otthon. Arról nem is beszélve, hogy akár a Titanicot is bemutathatják 3D-ben. :lol: Minden idők legsikeresebb újrabemutatója egyébként az Ep4 SE volt, ha jól emlékszem, kb 120-130 millió dollárral (USA), amibe közrejátszott, hogy másfél évtizede nem ment SW a vásznon, a rajongók pedig be akartak melegíteni az új trilógiára. Még az ET 20. évfordulós kiadása hozott négyány tízmilliót, de ezt leszámítva az efféle újrabemutatók nem bizonyultak sikeresnek, ezért mára el is felejtették a dolgot a stúdiók.

Amúgy nem tűnne hülyeségnek, hogy év végén ismét moziba rakják a ROTS-t, de így, hogy a DVD már novemberben kijön, szerintem nem sok milliót szedne össze. AZ IMAX-változatnak talán több értelme lenne (nem véletlen, hogy a Klónoknál ezt választották), de azt sem erőltetik. Nyilvánvaló, hogy a Fox és az LFL is maximálisan elégedett a bevételekkel hiszen sikerült messze fölülmúlni a Klónokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha felfújják az új 3D-s mozikat és ha tényleg lenyűgöző hatást tudnak elérni, akkor nagyon sokan elmennének rá... és a jegy is többe kerülhet még. A Titanic újrabemutatása pedig szerintem jóval kevesebb embert érdekelne, mint a SW-ét, hiába, hogy annyival vezet. Bár ehhez túl sok a ha... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy hét alatt meglesz. :wink:

 

Elég csíkos. Én azt mondom, hogy nem. Most az egyszer nem lennék boldogtalan ha tévednék. :wink:

 

Viszont japánban nem tett jót a bevételeknek a földrengés.

 

Akkora rengés, mint ami legutóbb a japcsiknál volt, szinte semmi nekik. Azért majd kíváncsi leszek a bevételek alakulására. Bízom benne, hogy meglett a 800 millió ezen a hétvégén. Este jönnek az eredmények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilvánvaló, hogy a Fox és az LFL is maximálisan elégedett a bevételekkel hiszen sikerült messze fölülmúlni a Klónokat.

 

Szerintem is ez állhat a háttérben, főleg ha a nemzetközi szintet nézzük. Az a 850 milliós WW bevétel igencsak szép! A startnál nem hittem volna, hogy ennyi lesz. :lol: A klónok csupán 630 millió körül hozott WW.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol lehet ilyen BO listákról olvasni? Engem érdekel, hogy a többi rész hanyadik, meg úgy mélyebben, hogy lett a Titanic az első?

 

Nem mintha különösebben befolyásolhatnám, örülnék ha valaki megszorongatná már végre :x És örülnék ha az SW lenne. Bár így is szép hogy 3 film is bent van a tízben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol lehet ilyen BO listákról olvasni? Engem érdekel, hogy a többi rész hanyadik, meg úgy mélyebben, hogy lett a Titanic az első?

 

Nem mintha különösebben befolyásolhatnám, örülnék ha valaki megszorongatná már végre :x És örülnék ha az SW lenne. Bár így is szép hogy 3 film is bent van a tízben.  :)

 

www.boxofficemojo.com/

 

Sajnos nagyon messze van a ROTS a Titanic-tól... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JA messze van tőle nagyon, de nagyon!!!!

 

Sőt ha a világviszonylatot nézzük a Titanic 1 milliárd dollárral vezet a rots előtt...

 

Ja nagyon remélem h a Rots bekerül WWben az első 10 be, de erre csekély az esély ehhez kéne még olyan 100 millió:)

De reménykedjünk...

Ne feledjük a Star Wars a világ legjövedelmezőbb filmje....Ha a 6 részt összeadjuk, (WW) akkor kb 4 milliárd dollár jön össze....Ne is beszéljünk a többi milliárdokról amik a marketingből, játékokból, stb.-ből jön össze..

 

STAR WARS RULEEZZ!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.