Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nagyon örülök, mert ez az epizód messze verte nálam összeset. Mindegyik részt nagyon szerettem, mert nagyon sok jó jelenet volt bennük, de ez a rész ha eszembe jut, akkor úgy gondolok rá, mint A rész. Igazából én sem tudom, pontosan, hogy mi tetszett benne ennyire, de határozottan eddig ez nálam a SOROZAT legjobb része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, mondd, hogy a lányom szavazata volt a döntő! ;)

Oké, mondom, az volt a döntő. Ha ő nem szavaz úgy, ahogy, akkor a Landing at Point Rain megveri egy ponttal a Bounty Hunterst.

 

Legyen egy perc néma csend a soha meg nem születő Ody leszármazottak emlékére :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, mondom, az volt a döntő. Ha ő nem szavaz úgy, ahogy, akkor a Landing at Point Rain megveri egy ponttal a Bounty Hunterst.

 

Legyen egy perc néma csend a soha meg nem születő Ody leszármazottak emlékére :o

Most viccelsz? Majd holnap gyászolunk, de most itt a buli ideje! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra 3 epizód volt ebben az évadban, ami tetszett és ez volt a 3. A másik kettő sajnos nem jutott be, de ennek örülök, hogy igen, és hogy megnyerte. Nagyon jó rész volt, méltán érdemelte ki a legjobbat ;)

 

Az 1 perc pedig letelt, 00:29-kor senki nem szólalt meg :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg voltam győződve, hogy a Geonosisi szál tarolni fog idén, de aztán nem így lett. Boba és Hondo beleköpött a levesbe. Amúgy jó kis rész a BH, teljesen más stílusú mint a Landing, de.... Ráadásul ehhez a részhez szóltak hozzá a legkevesebbszer. Persze ez nem mérvadó, de akkor is érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, mondom, az volt a döntő. Ha ő nem szavaz úgy, ahogy, akkor a Landing at Point Rain megveri egy ponttal a Bounty Hunterst.
Pedig nála nem is az volt az első, csupán megelőzte kettővel a Landing-et...

Nem tudom, mit fog szólni, ha ezt a dolgot holnap elmondom neki. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy érdekesség, a Bounty Hunters négy darab 1-est is bezsebelt, míg a Landing egyet sem. Viszont a Bounty sokkal több ötöst és négyest kapott, míg a Landing több kettest és hármast. Végül ez lett a veszte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaly is hasonlóan nagy csatában dőlt el a győztes. Akkor a Jedi Crash maradt le asszem 1 ponttal a Lair of Grievous mögött.
Akkor én voltam nagyon csalódott. ;) És ugyebár melyik részt néztük meg nálad elsőként? :P

Erről a párviadalról is majd az ilyesmi dönti el, hogy melyik az igazán jobb. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy érdekesség, a Bounty Hunters négy darab 1-est is bezsebelt, míg a Landing egyet sem. Viszont a Bounty sokkal több ötöst és négyest kapott, míg a Landing több kettest és hármast. Végül ez lett a veszte.
A számok már csak ilyen makacs dolgok. :o

 

Egyébként köszönet Dzséjt a remek műsorvezetésért!! Nagyszerű volt a díjátadó. ;) Szerintem néhol jóval kiszámíthatatlanabb volt mint a tavalyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként köszönet Dzséjt a remek műsorvezetésért!! Nagyszerű volt a díjátadó. ;) Szerintem néhol jóval kiszámíthatatlanabb volt mint a tavalyi.
Szerintem meg nem. Tavaly többet eltaláltam, most csak kapkodtam a fejemet.

Persze Dzséjtnek köszönet ezért a remekbe szabott majd 5 órás díjátadóért :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd holnap, illetve ma délelőtt kielemezzük a történteket, de most megyek lefeküdni. Örülök, hogy méltón sikerült búcsút venni az évadtól! Köszönjük mindenkinek az aktív részvételt. Szép álmokat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük mindenkinek az aktív részvételt. Szép álmokat. :o
Mi pedig köszi a szervezést! :P

 

Utólag belegondolva, én is. :o
Sajna késő bánat. ;) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kérés lenne, ha azoknak akiknek pl besz-rt tegnap a nete, feltennénk majd a végeredményt egy pakkba? ;)

Miután írtam és láttam Zillo győzelmét, megint elvették a Digisek...

Szerintem Dzséjt beteszi majd ha felébred.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lett a vége, nagyjából nem ezek az elsők nálam :P Ezek a kategóriák már részben jobban érdekeltek, kb. ezek lennének az elsők:

Sugi

Hondo

Satine

Anakin

Boba-szál

A legjobb epizód elég nehéz, mert a BH résszel az a bajom, hogy más sztorira hajaz, a többi meg annyira nem kiemelkedő, hogy első legyen. Maradjon akkor a The deserter :o

 

Dzséjt, nagyon jókat szórakoztam a vicces kategória beírásaidon, nagyon jól sikerült mindegyik ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.