Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na hát, a főszereplők. A mellékszereplők és az idegen karakterekkel egyetemben itt is sokat filóztam a jelölteken, csak itt a negatív irányban. Ebben egyetértek Pildivel, sokkal jobb lett volna, ha 1-1 szál főszereplője is bekerült volna, hisz ezek a karakterek lerágott csontok, már annyiszor előkerültek eddig is, van annyi díjuk, helyett kellett volna adni az újonnan jötteknek.
A főszereplő kategória adott. Sajnos ha nincsenek mások akik ennek megfelelnek, akkor ezek vannak. :) Ugye Dzséjt? :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam is meglepődtem, de Obi-Wan-ra szavaztam. :) Az egész SW meghatározó karaktere, akár csak itt, a TCW-ben. Remek jelleme, jól időzített poénjai és kellő megfontoltságának hála, sikerült letaszítania kedvenc padawanomat az első helyről, aki sajnos nagyon keveset szerepelt idén, ami talán magyarázza a második helyét.

Így fájó szívvel, de Ahsokának csak 5 pontot adtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb főszereplő

 

OBI-WAN KENOBI

v3c93oo80c2gdv1op9nv.jpg

 

Qui-Gon Jinn tanítványa, a Jedi Tanács megbecsült tagja, a Jedi diplomata, a féligazságok és túlzások két lábon járó gyűjteménye a nap igazi győztese. Hangja után ő maga is díjat kapott, méghozzá olyan tekintélyes előnnyel, ami az egész díjátadó mezőnyéből kiemelte. Megközelíteni csak egykori tanítványa és legjobb barátja, Anakin Skywalker tudta, de még ő is olyan távol maradt tőle, mint amennyire a Tatooine van Coruscanttól. Övé a díj, innét nézve a hercegnő, ki merné azt állítani, hogy a háború után nem vár fényes karrier erre a kiváló emberre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhet a LEGJOBB TÖRTÉNETI SZÁL.

 

Holokron trilógia: Cad Bane azt a feladatot kapja Darth Sidioustól, hogy lopjon el egy Jedi Holokront, majd néhány padawan jelöltet, hogy felhasználhassák őket a Sithek aljas tervére.

 

Geonosisi történetszál: a második geonosisi csata története.

 

Grievous duológia: elkeseredett küzdelem Eath Koth megmentéséért és a rettegett Grievous tábornok elfogásáért.

 

Mandalore trilógia: a Köztársaság ősi ellenségei, a Mandalore-ok lapaktáltak a szeparatistákkal, hogy megdönthessék saját uralkodójuk, Satine hercegnő kormányát.

 

Zillo duológia: egy ősi fenevad előtör a mélyből.

 

Boba Fett trilógia: egy elárvult gyermek bosszúhadjárata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegyikben van valami nagyszerű, de ezúttal a Geonosisi szálra szavaztam, mert érzésem szerint az egész sorozat legkomplexebb és legsokoldalúbb történetszála, amiben végre megismerhetjük a Geonosisi kultúrát. Hasonlóan komplex a Mandalore történet is, de darkosság tekintetében a Geonosis közelebb áll a szívemhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről a Grievous duológia a nyerő ebben a kategóriában. Elsősorban a remek megvalósítás, látványos jelenetek és tartalmi mondanivalót illetően, másrészt pedig mindkét eepizód TOP3-as színvonal. :)

A Geonosis-i szál is jó volt, de nem feltétlenül mindig a több a jobb. A mandalore-trilógia sem volt rossz, bár többet is kihozhattak volna belőle, ami Pre Vizslát illeti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb történeti szál

 

BOBA FETT TRILÓGIA

bq5wgskwz5shk0qu2gac.jpg

 

A sikerhez kell egy gyerek, szokták mondani a hollywoodi producerek, és lehet is benne valami, mert az ifjú Boba Fett kalandjai még az Obi-Wan szerelmi életét leleplező történetet is maga mögé utasította, méghozzá nem is kis mértékben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sikerhez kell egy gyerek, szokták mondani a hollywoodi producerek, és lehet is benne valami, mert az ifjú Boba Fett kalandjai még az Obi-Wan szerelmi életét leleplező történetet is maga mögé utasította, méghozzá nem is kis mértékben.
Talán nem a gyereken múlt, hanem azon, hogy itt több és jelentősebb a kapcsolódási pont az SW-filmekkel. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez a szé kapott 1 pontot. Na most már nagyon kíváncsi vagyok az utolsó kategória győztesére!
Én is. Főleg mert érthetetlen, hogy lehetett a történeti szál első, amikor egyetlen része sem került be a legjobb epizód kategóriába. A tömeg nagyon következetlenül szavazott. ;)

Én persze nem, mert én jelöltem a Lethal Trackdownt legalább. :o

 

Szerk: bocs, azt elfelejtettem, hogy nem mindenki jelölt, aki szavazott.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.