Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Épp ez az, hogy hátrabilincselt kézzel fagyasztották, mégis maga előtt volt a keze. :lol:
Hm... ez érdekes. Most ugrott be, hogy mikor megbilincselték, akkor S'abolc-chee Shee'llvap'lll'nka volt a kezében, nem pezsgő :D

Mindenesetre az is jó az ünnepléshez :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következzék a LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ kategória.

 

A6 Juggernaut: sok kerék, terepjárás, lézerágyúk, hatalmas méretek, egy igazi férfias jármű.

 

AT-TE: nagyra nőtt gépesített csótány.

 

BARC robogó: a kis robogók nagy tesója minden klón kedvence.

 

Mandalore robogó: veszedelmes pofával megáldott kis fürge jármű.

 

Starhawk robogó: minden űrkalóz egy ilyet szeretne a fa alá.

 

WLO-5 tank: a kalózvezérek meg ilyet. Hiszen a kedves beszédhez egy ilyen dukál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a Mandi robogóra fogadtam :lol:

 

WLO-5! Az epizódban nem igazán láttam a formáját, de a belinkelt képen nagyon pofás volt. Szerintem megérdemelné a díjat. :D

Nem láttad a formáját? Az első évadban nem nézted meg elég jól? :D Ráadásul már van egy díja tavalyról. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, épp itt van a díjátadó, erre a Pécsen a diginél szinte mindenhol behalt a net. Ezt a posztot is kb egy óra volt mire megírtam és csak 8 oldal lemaradásom van és még minidg nem jó a net...A rohadt életbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, épp itt van a díjátadó, erre a Pécsen a diginél szinte mindenhol behalt a net. Ezt a posztot is kb egy óra volt mire megírtam és csak 8 oldal lemaradásom van és még minidg nem jó a net...A rohadt életbe.
Ó a fene enné meg őket! :D:lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb felszíni jármű

 

AT-TE LÉPEGETŐ

825zw0ccoqinn9k9useq.jpg

 

Egy újabb címvédő! A kategória története akár a fürge nyusziról és a lomha teknősről is szólhatna, ám ezúttal két nyuszika volt az egy szem lézerágyúval turbózott teknős mellé. Míg a BARC és a Mandalore robogók egymással viaskodtak, addig a lomha, de kitartó All Terrian Tactikal Enforcer nem csak elkullogott mellettük, de utcahosszal le is hagyta a két röpködő motort. Hogy eme előnyét egy jól irányzott lézerlövéssel, vagy kitartó meneteléssel őrizte meg, az vitatott, minden esetre a robogók utolsó ismert pozíciójában csak krátereket találtak a keresőosztagok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez speciel nálam is 1 pontos volt. Mint ahogy a Venatort, ezt is már marhára unom. Ezek szerepeltek a legtöbbet az egész sorozatból. Végre valami újnak is győznie kéne már!
A tetszés számít, nem az újdonság. :D Míg nálam a Venator verhetetlen, ezt szívesen elcserélném valami másra. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.