Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jöjjön a LEGJOBB ŰRJÁRMŰ kategória:

 

ARC-170-es vadász: állig fegyverzett háromszemélyes ostromgép, melyet bár eddig nem sokat láthattunk képernyőn, szokatlan formája mégis megragadja az embert figyelmét.

 

Coronet: egy hercegnőnek járó hatalmas luxushajó, szinte mozgó város.

 

Providence (Dreadnaught): egy hatalmas hadihajó, mely még egy Venator csillagrombolónak is igen komoly falat.

 

Recusant: törékenynek tűnik, de a látszat csal. Valójában képes ölre menni még a Venatorokkal is.

 

Slave I: repülő vasaló vagy gépi elefántfej, tök mindegy, minek nevezzük. Szokatlan formájával a Slave I kiemelkedik a tömegből.

 

Venator csillagromboló: a klasszikus forma megtestesítője, a Birodalmi csillagromboló előhírnöke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan mitől? :D

Hát, mondjuk a felsoroltak közül a pezsgőtől, de a rakott krumpli sem sorolandó a kedvenceim közé :D Az eper viszont gyühet :lol:

 

Én ezúttal a Recusantra szavaztam, de őszintén bevallom, a jelöltek közül egyik sem fogott meg igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd kapsz melléjük egy kis szódabikarbónát. :lol:

Egyem azt a gondoskodó szíved :D

 

Nekem a Coronet egyáltalán nem tetszett. Pedig az a legnőiesebb jármű, elismerem. :D

Hehe, ez jó, ilyen megközelítést sem hallottam még Star Wars hajóra. Nekem sem tetszik, olyan, mint egy defektes kalapács.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb űrjármű

 

VENATOR OSZTÁLYÚ CSILLAGROMBOLÓ

k8hzo7cyi9ik8uhd2dpt.jpg

 

Jango Fett és később Boba Fett űrhajója, azaz a Slave I nagyon erősen tört az élre. Nem hiába, a vasaló formájú hajó szeizmikus tölteteinek és lézerágyúinak a legtöbb űrhajó nem tudott ellenállni. Kivétel egyet: a Venator osztályú csillagrombolót. Hiába az egzotikus forma, egy csillagrombolót nem lehet leszorítani a trónjáról. A Venator sikeresen megvédte tavaly szerzett első helyét. A turbólézerek sora még a legmakacsabb konkurenciát is visszakozásra készteti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Coronet egyáltalán nem tetszett. Pedig az a legnőiesebb jármű, elismerem. :D
Nekem se jött be a külseje, de a belső terei már annál inkább.

 

 

Te mocskos szeparaitsta :lol:
Most lebuktam, mint a gyöngyhalász. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.