Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Írtam is az értékelésnél, hogy a 2. évadban nálam mindenképp Saleucami a befutó. :) Látványos, új, ráadásul egy remek epizódban kapott teret.

Coruscant sem rossz, sok benne az újítási lehetőség, a 2. évad végére mégis annyira elegem lett belőle, mint Anakinból. :D Persze 5 pontot azért így is kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérjük, hogy a SpaceJockey01-es rendszámú Ubrikiai ágyúnaszád tulajdonosa fáradjon a járművéhez. Továbbá felhívjuk kedves vendégeink figyelmét, hogy kedvenc háziállataikat alaposan zárják be a járműveikbe.

Figyelem. Sssskkkkhhhhzzzz...Egészségügyes személyzetet kérünk a 10-es és a 12-es bejárathoz. Vronskr támadásról kaptunk jelentést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb bolygó

 

Coruscant

 

y8n25pa3vwcoz1conqgs.jpg

 

Nagyon szoros verseny volt Felucia, Mandalore és Coruscant között. Ám egy Galaxis fővárosának fénye mellett a havasi puszták uralta Mandalore és a dús, idegen dzsungelekkel beszőtt Felucia is csak halványan dereng. Pedig az utolsó szavazatig Felucia ragyogott jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól számoltam az eddigi voksokat, ő az első. :D
Már nem. Nálam Coruscant volt a második. Ebben az évadban ízig-vérig megismerhettük. Éljen!. :) Oldie! Remélem jókat mondtak róla. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes Coruscant első helye. :D

Én 5 mozifilm és nem tudom hány TCW-epizód után kicsit, meguntam, de ez legyen az én gondom. :) Azt azért meg kell hagyni, hogy a középszintnek, de főleg a 2x22-ben látott Underworld-nek hatalmas feeling-je volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes Coruscant első helye. :D

Én 5 mozifilm és nem tudom hány TCW-epizód után kicsit, meguntam, de ez legyen az én gondom. :P Azt azért meg kell hagyni, hogy a középszintnek, de főleg a 2x22-ben látott Underworld-nek hatalmas feeling-je volt. :)

Nekem bejön, bármennyit elnéznék belőle. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Következő kategórián az igen akció dús LEGJOBB FELSZÍNI CSATA. A jelöltek a következők voltak:

 

Leszállás a Geonosison (2x05 Landing at Rain Point): Ryan közlegény megmentése és Elitalakulat a Star Warsban. Eszeveszett lézertűz, harcjárművek minden mennyiségben. Egy valódi kis mészárszék.

 

A Geonosisi pajzsgenerátor elpusztítása (2x05 Landing at Point Rain): egyetlen gyors roham a generátor ellen pontot tett egy véres csata végére.

 

A droidgyár ledöntése (2x06 Weapons Factory): trükközések, elterelések, reményvesztettség, barátság, bizalom, ezek jellemzik a küzdelmet a droidgyárért.

 

Saleucami csata (2x10 The Deserter): gyors és intenzív, arra az egy célra kihegyezve, hogy elfogják Grievous tábornokot. Szerencsére a tábornok célja ezzel ellentétes, így a csata mégis kicsit elhúzódik.

 

Feluciai kalóztámadás (2x17 Bounty Hunters): Hondo és társai lerohannak egy kis falut, melyről azt hiszik, hogy csak hét szamuráj… akarom mondani, négy fejvadász és három Jedi védi. Meglepetésükre, a falusiak is kaszát ragadtak, így aratáskor Hondo kalózait kaszálták le.

 

Malastarei csata (2x18 Zillo Beast): „csak fel kell tartani a konzerveket, míg a szuperfegyvert bevetik”, szól a parancs. Igen ám, csak sajnos a droidok így is nagy hévvel támadnak, ráadásul a szuperfegyver a klónok sorait is megritkítja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.