Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is beküldtem.

Megjött. A poén, hogy én is ma csináltam meg, és ma csak mi szervezők szavaztunk :)

 

Meg ma még befutott Nabopolasszar kiegészítése is a listájához, így teljes minden kategóriánál a pontozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött. A poén, hogy én is ma csináltam meg, és ma csak mi szervezők szavaztunk :)

 

Meg ma még befutott Nabopolasszar kiegészítése is a listájához, így teljes minden kategóriánál a pontozás.

Remek. Kíváncsi lennék, hogy alakul a sorrend. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Am., csak hogy legyen köze a témához, nem írtam el semmit a listában? (Kétszer 6pont, vagy ilyesmi...) Vagy ezeket nem néz(t)ed?

Nem tűnt fel ilyesmi, de majd csak holnap írom be őket. Ha elnéztél valamit, úgyis sikítok vagy küldök egy sikítót :D

 

Elküldtem én is a listát.

Meg is érkezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, mi éltünk is a határidő hosszabbítás lehetőségével, mivel csak most küldtem el a lányom listáját. Itt is köszi, hogy még elfogadod. :D

És ha esetleg valamiféle hasonlóságot vélsz felfedezni az enyémmel itt-ott, az csakis a véletlennek köszönhető. :P :P

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és uraim, kezd lejárni a meghosszabbított határidő. Eddig 18-an adták le voksukat, ami a tavalyi 40-hez képest édes kevés, sajnos :lol: Ennek okát nem fogom boncolgatni, de aki még akar szavazni, annak itt a legjobb alkalom. 24:00-ig bárkitől elfogadok még szavazatot, utána meg még egy kicsit (hagyok időt az e-mail rendszereknek -> hivatalos szöveg). Magyarul, amíg holnap reggel fel nem kelek és nem ellenőrzöm a fiókom, addig mindenki küldhet még. Mivel nem vagyok korán kelő típus, így 9:00-ig még bátran lehet küldözgetni. Használjátok ki :D

 

Szerk.: remélem mindenki, aki elküldte, kapott igazolást róla, hogy megkapta. Ha valaki még sem, az vegye fel velem a kapcsolatot PM-ben vagy e-maulbban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon kevés ez a 18 szavazat. Főleg a tavalyihoz képest. Ráadásul vannak törzstagok is akik eddig nem szavaztak. Persze nem kötelező, de akkor is jó lett volna ha áldoznak rá egy kis időt. Ha már mi foglalkozunk vele, és szervezzük, energiát fektetünk bele. :lol: De még mindig nem késő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem emlékszem, hogy kaptam volna visszaigazolást Dzséjttől, de szerintem biztos, hogy megkapta, mert már panaszkodott ebben a topikban, hogy ne pontozás szerinti növekvő sorrendbe küldjük el a voksainkat, és én úgy küldtem el. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon kevés ez a 18 szavazat. Főleg a tavalyihoz képest. Ráadásul vannak törzstagok is akik eddig nem szavaztak. Persze nem kötelező, de akkor is jó lett volna ha áldoznak rá egy kis időt. Ha már mi foglalkozunk vele, és szervezzük, energiát fektetünk bele. :lol: De még mindig nem késő. :D
Akárhány szavazat is érkezik, ez nem minősíti le a munkátokat Dzséjttel. :D Én örülök, hogy van ilyen idén is, jó móka volt már a jelölt állítás is, és a szavazás még inkább. :D

 

Az okok lehetnek még érdekesek, hogy minek köszönhető az alacsonyabb részvétel, de erről azok tudnának beszélni, akik nem vettek részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem emlékszem, hogy kaptam volna visszaigazolást Dzséjttől, de szerintem biztos, hogy megkapta, mert már panaszkodott ebben a topikban, hogy ne pontozás szerinti növekvő sorrendbe küldjük el a voksainkat, és én úgy küldtem el. :lol:

Úgy rémlik, hogy neked itt a topicban jeleztem, hogy megérkezett. De a tiéd megvan, egyrészt azért, amit írtál, te voltál az egyik, aki sorba rakta, másrészt, rád külön is emlékszem, mert másodikként küldted el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhány szavazat is érkezik, ez nem minősíti le a munkátokat Dzséjttel. :cool: Én örülök, hogy van ilyen idén is, jó móka volt már a jelölt állítás is, és a szavazás még inkább. :D

 

Az okok lehetnek még érdekesek, hogy minek köszönhető az alacsonyabb részvétel, de erről azok tudnának beszélni, akik nem vettek részt.

Többeknél az évaddal voltak gondok. Nem tetszett nekik. Bomarr, SimonZ és Karrde se szavaztak. Llewről már nem is beszélve.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre csak azt lehet mondani, hogy kár. :cool:
Igen kár, de az ízlésüket nem tudjuk meghatározni. :D Az a lényeg, amit mindig elmondok, hogy addig jó amíg van aki nézi és élvezi ezt a nagyszerű sorozatot, hisz akkor lehet is beszélni róla. Ez a lényeg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.