Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem menjen a párbajhoz. Ha nem is fénykard de legalább pisztoly vagy puska....na jó, karabély :D:) Az űrcsata az inkább hajó-hajó közti alapokon nyugodjon.
Ha ketten mérkőznek meg egymással, akkor mehet a párbajba. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem a jelöltjeimet. :)
Köszi! :)

 

Amint látom a főszereplőkkel bajba vagytok. Cad Bane nem az, de még Grievous se. Boba meg pláne. :D Olyanok a főszereplők, akik végigmentek az évadon. Az előbbi karakterek csak a szezon egy szakaszában tűntek fel. Tehát csak mellékszereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan kategória? Egy jelöltért csináljunk egy új kategóriát? :) Suvaszd be valahova.
Milyen egy jelölt? Elég sok olyan jelenet van ahol hajók fedélzetén lövöldöznek. De nem fontos persze ilyen dolgokat jelölni, csak hát kicsit akció megszállott vagyok :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :)

 

Amint látom a főszereplőkkel bajba vagytok. Cad Bane nem az, de még Grievous se. Boba meg pláne. :) Olyanok a főszereplők, akik végigmentek az évadon. Az előbbi karakterek csak a szezon egy szakaszában tűntek fel. Tehát csak mellékszereplők.

Csak hát az a baj, hogy ilyenekből nincs túl sok: Obi Wan, Anakin, Ahsoka, Padmé, Mace Windu, meg talán Palpatine

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tűzharcokat ne jelöljünk párbajba, ha lehet, maradjon meg szépen szúró, vágó vagy ütő fegyverek tusájának. Max legjobb akció kategória lehetne jövőre (ne keverjük már meg azokat, akik elkészítették a jelöltjeiket). De Oldi, egyem meg a kicsi szíved, ilyeneket nem tudtál volna akkor felhozni, amikor kérdeztük, hogy miket javasoltok még??? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint látom a főszereplőkkel bajba vagytok. Cad Bane nem az, de még Grievous se. Boba meg pláne. :) Olyanok a főszereplők, akik végigmentek az évadon. Az előbbi karakterek csak a szezon egy szakaszában tűntek fel. Tehát csak mellékszereplők.

Akkor most küldjek el egy módosított listát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Oldi, egyem meg a kicsi szíved, ilyeneket nem tudtál volna akkor felhozni, amikor kérdeztük, hogy miket javasoltok még??? :)
Én asszem javasoltam. De ha nem, akkor biztos akartam, csak útközben elveszett valahol a kérvény :D:)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben én is elkezdtem kreálni a listámat, egyelőre csak a word-ben. Setine főszereplőnek minősül vagy sem? Nem szerepelt az egész évadban, de több (három) részen át meghatározó szerepet játszott. Vagy ez csak több epizódban való szereplés után szempont?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Bane pl tökéletes főszereplő jelölt. Az első három részben ő vitte a vezérvonalat. Máskülönben tényleg nem lenne kit választani a már ismert jedi arcok közül. Főleg, hogy azok közül se mindig voltak jelen folyamatosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem a módosított listát... Azért az érdekes, hogy a CIS legjelentősebb alakjai, Dooku gróf, Grievous tábornok és Gunray helytartó alig jutottak szerephez. Sőt, Asajj Ventress csak egy említés erejéig szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, pár kategóriában fejből le tudom én is írni a 6 jelöltemet, a többi esetében meg majd naponta egy-egynél szedem össze a jelölteket. :)
Nekem is elő kell hozzá szedni a szezont mert egyikhez se tudok fejből hatot összedobni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is elő kell hozzá szedni a szezont mert egyikhez se tudok fejből hatot összedobni. :D
Én már az első kategóriánál elakadtam. Hogy válasszak ki hat részt a 22 remek epizód közül? Egyszerűen mindegyikben van valami amiért jelölni tudnám. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valószínűleg emlékezet alapján fogom elküldeni a listámat. A 70%-a már amúgy is elkészült. Csak a zenével, illetve járművekkel akadtak problémáim. Mindjárt Vasárnap, rám pedig még vár a 2x21-22 nézése, plusz 2 szép kimerítő vélemény megírása. A héten csak este felé fogok ráérni, a napi 4-5 részes iramot pedig elég nehéz lesz tartani úgy, hogy minden szegletét megjegyezzem, vagy felírjam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valószínűleg emlékezet alapján fogom elküldeni a listámat. A 70%-a már amúgy is elkészült. Csak a zenével, illetve járművekkel akadtak problémáim. Mindjárt Vasárnap, rám pedig még vár a 2x21-22 nézése, plusz 2 szép kimerítő vélemény megírása. A héten csak este felé fogok ráérni, a napi 4-5 részes iramot pedig elég nehéz lesz tartani úgy, hogy minden szegletét megjegyezzem, vagy felírjam...
Tűkön ülve várjuk az értékelést. :) Ami a jelölést illeti dicséretes az igyekezeted, de a szavazás lesz majd a fontosabb. :D Ettől független elég ha emlékezetből írod majd a jelölteket! Én is hasonlót akarok majd.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.