Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

No akkor hajrá! Lehet szavazni mostantól. :) Kicsit hosszú a lista, remélem nem zavar nagyon benneteket. :D Az lenne a kérés, hogy ide ne írjatok semmi konkrétumot a szavazataitokkal kapcsolatban! Úgy elveszne az izgalom. :D Talán mondanom se kell, hogy a sárgával szedett linkeken a jelöltet ábrázoló képek is megtekinthetők.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, meglep, hogy a 2x22 nem szerepel a listán, szerintem minden idők egyik legjobb TCW epizódja...
Esélye sem volt rákerülni. Egyébként az én kedvenc epizód listámból is csak kettő szerepel a legjobb hat között.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, meglep, hogy a 2x22 nem szerepel a listán, szerintem minden idők egyik legjobb TCW epizódja...
Biztos nem vígasztal, de az enyémről is csak 3 került be az epizódok közé, és nem feltételnül azok, amelyeket én a legjobbnak tartottam. :) De itt a többség dönt, és ez lesz majd a szavazásnál is. Ezért ne legyél csalódott. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos nem vígasztal, de az enyémről is csak 3 került be az epizódok közé, és nem feltételnül azok, amelyeket én a legjobbnak tartottam. :) De itt a többség dönt, és ez lesz majd a szavazásnál is. Ezért ne legyél csalódott. :D

Nem vagyok csalódott, csupán meglepődtem. :D De ez így szép és izgalmas, hogy eltérnek a vélemények. Persze ettől függetlenül számomra a 2x22 a jelenlegi Number 1 epizód, a többiről viszont nem tennék említést, hogy eleget tegyek Ody kérésének... :D

Amúgy 4 jelöltem is szerepel a listán, úgyhogy érdekes lesz, hogy alakul majd a végeredmény. Nagy nap lesz ez a 23-a... LOST finálé, TCW szavazás vége... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok csalódott, csupán meglepődtem. :) De ez így szép és izgalmas, hogy eltérnek a vélemények. Persze ettől függetlenül számomra a 2x22 a jelenlegi Number 1 epizód, a többiről viszont nem tennék említést, hogy eleget tegyek Ody kérésének... :D

Amúgy 4 jelöltem is szerepel a listán, úgyhogy érdekes lesz, hogy alakul majd a végeredmény. Nagy nap lesz ez a 23-a... LOST finálé, TCW szavazás vége... :D

A LOST -al ellentétben a TCW eredményeire egy hetet még várnod kell majd. Most én is izgulok, mert ezúttal Dzséjt vezényel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alig hiszem el, hogy a legjobb epizód kategóriában mind a hat jelöltem bejutott. :) Javasolnám, hogy a rancorhoz inkább ezt a képet rakjátok be: http://images2.wikia.nocookie.net/__cb2009...ngle_Rancor.jpg Ugyanis ilyen rancorok szerepeltek a Bounty Huntersben, és azért van köztük némi különbség. :D Majd holnap leadom a voksaimat. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok akadékoskodni, de itt a főszereplők közt nem egy van, aki nem szerepelt végig a sorozatban, de még csak annyi ideig sem, mint a legelőször beküldött jelöltjeim.

Hogy szólt a meghatározás? Aki az egész évadban jelen van, vagy több történetszálban vállalt meghatározó szerepet. Rex az elsőnek, a többiek a másodiknak felelnek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy szólt a meghatározás? Aki az egész évadban jelen van, vagy több történetszálban vállalt meghatározó szerepet. Rex az elsőnek, a többiek a másodiknak felelnek meg.
Mace Windu, Padmé pl alig szerepelt. Kevesebbet mint a jelöltjeim. Satine, Boba Fett, Aurra Sing. Ez a három is minimum három olyan részben szerepelt amikben meghatározó központi szerepet töltöttek be. :) Mace jóformán csak asszisztált, Padmé meg a szabotőrben került csak előtérbe.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mace Windu, Padmé pl alig szerepelt.

Több történeti szálban, mi olyan felfoghatatlan ezen? :)

Windu meghatározó a Holokron trilógiában, a Zillo duológiában és a Boba Fett trilógiában.

Padmé meghatározó a Geonosisi történetszálban, a Senate Murders történetében, a Zillo duológiában és a Mandalore trilógiában is.

Nem az számít, hány részben szerepeltek, hanem, hogy hány történetben vállaltak szerepet. Satine, Boba és Aurra egyetlen történetben voltak jelentősek, aztán soha többé nem tűntek fel (na jó, Satine egyszer volt még háttérszereplő, de ez talán nem jelentős).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég döbbenetes, hogy az utolsó 3-ból egyik sincs, de ez van.
Ezért kellett volna jelölni, hogy bejuttasd őket. Lehet, hogy egy szavazaton múlt a helyezése. :)

 

Igen érdekes most a lista, csak néztem, hogy ez meg ez bejutott eddig :o

Mindenesetre mentek a pontok.

Az egyedi ízlésedet elnézve, várható volt ez a felállás. :D Azt hitted egy Legacy of Terror bekerülhet? :D Az csak neked meg nekem tetszett. :P Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az, vagy a Brain Invaders. :)
Három szavazatot kapott. A Lethal Trackdown -nak pedig csak egy kellett volna, hogy holtversenyben legyen a Voyage of Temptationnal. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam más meghatározások köré érvényesül ez a szerepkör.

Elnézést, hogy a játékot nem a te egyéni nézőpontodhoz igazítjuk. Hiányosságunkat jövőre pótolhatod, ha Ody vagy az én helyembe lépsz :) Addig viszont a mi szabályaink szerint folyik a játék. Ha nem tetszik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, hogy a játékot nem a te egyéni nézőpontodhoz igazítjuk. Hiányosságunkat jövőre pótolhatod, ha Ody vagy az én helyembe lépsz :D Addig viszont a mi szabályaink szerint folyik a játék. Ha nem tetszik...
Majd megírod este, hogy az első nap mennyien szavaztak? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megígértem, hogy beírom melyik részre nem érkezett jelölés. Nos 19 epizódot jelöltetek a legjobb rész kategóriába. A következő hármat viszont nem jelölte senki: Holocron Heist, Senate Murders, Duchess of Mandalore. Az utóbbi kimaradása annak tükrében is felettébb érdekes, hogy a Mandalore trilógia első két része egészen a TOP6 -ig jutott.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, hogy a játékot nem a te egyéni nézőpontodhoz igazítjuk. Hiányosságunkat jövőre pótolhatod, ha Ody vagy az én helyembe lépsz :D Addig viszont a mi szabályaink szerint folyik a játék. Ha nem tetszik...
Megy egy fejvakarás annak a zsémbeskedő fejednek :D:)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.