Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig három lista futott be hozzám

 

 

És melyik a harmadik? :)

Az email küldéssel hogy állsz? Segítsek esetleg? Beírtam a harmadikat is. :D

 

 

A többi kategóriát nem jelölgettem volna, szóval egyért meg kár lett volna :D
Pedig küldhettél volna egy kategóriát is, nem kellett az összesre szavazni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is most már mindegy :)

Sky, majd megírom priviben, most már úgysem befolyásol semmit, aztán nem kéne megkavarni, hogy esetleg emiatt nem is lett volna biztos ez a 6 :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyedi ízlésedet elnézve, várható volt ez a felállás. :) Azt hitted egy Legacy of Terror bekerülhet? :D Az csak neked meg nekem tetszett. :D

Rólam sem kell ám megfeledkezni. :o Nekem is az egyik nagy kedvencem ez az epizód, de majdnem az évad fele a kedvencem, így hát áldozatokat kellett hoznom és nem jelöltem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A voksaimat elküldtem én is most már.

Meg is érkezett. Te vagy az első a mai nap :D

 

Arra kérnék mindenkit, hogy ne rakjátok a jelölteket pont szerint csökkenő sorrendbe. Gyorsabban tudom bejegyezni a pontokat, ha nem a jelöltek sorrendje megegyezik az itteni sorrenddel, és nem kell keresgélnem, mi mihez tartozik. Köszi.

 

És amúgy miért hagyjátok ki zene és a szinkronhang kategóriát? Revan, te már a második vagy, aki ezt megtette, okozva nekem némi kellemetlenséget :D Kérlek, ne hagyjatok ki kategóriákat, nem hiszem, hogy ne tudnátok eldönteni, hogy melyik a jobb. Vagy legalább jelezzétek előbbre, hogy a hülye számolója ne a lista végén figyeljen fel arra, hogy két kategóriával kevesebb van :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is érkezett. Te vagy az első a mai nap :D

 

Arra kérnék mindenkit, hogy ne rakjátok a jelölteket pont szerint csökkenő sorrendbe. Gyorsabban tudom bejegyezni a pontokat, ha nem a jelöltek sorrendje megegyezik az itteni sorrenddel, és nem kell keresgélnem, mi mihez tartozik. Köszi.

 

És amúgy miért hagyjátok ki zene és a szinkronhang kategóriát? Revan, te már a második vagy, aki ezt megtette, okozva nekem némi kellemetlenséget :D Kérlek, ne hagyjatok ki kategóriákat, nem hiszem, hogy ne tudnátok eldönteni, hogy melyik a jobb. Vagy legalább jelezzétek előbbre, hogy a hülye számolója ne a lista végén figyeljen fel arra, hogy két kategóriával kevesebb van :?

A TCW zenéi olyan semmilyenek számomra, egyáltalán nem fognak meg.

Valahogy az angol hangok se tetszenek annyira. Magyarul jobbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha későn van már szólni, de a hírek között a címben a második évad az '2.' ponttal a 2 után, hiányzik onnan :D Úgy látom, mindenhova így kerül be, mailbe is.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg is érkezett. Te vagy az első a mai nap :D

 

Arra kérnék mindenkit, hogy ne rakjátok a jelölteket pont szerint csökkenő sorrendbe. Gyorsabban tudom bejegyezni a pontokat, ha nem a jelöltek sorrendje megegyezik az itteni sorrenddel, és nem kell keresgélnem, mi mihez tartozik. Köszi.

 

És amúgy miért hagyjátok ki zene és a szinkronhang kategóriát? Revan, te már a második vagy, aki ezt megtette, okozva nekem némi kellemetlenséget :? Kérlek, ne hagyjatok ki kategóriákat, nem hiszem, hogy ne tudnátok eldönteni, hogy melyik a jobb. Vagy legalább jelezzétek előbbre, hogy a hülye számolója ne a lista végén figyeljen fel arra, hogy két kategóriával kevesebb van :?

így van! Aki veszi a fáradságot és szavaz, az legyen szíves az összes kategóriára szavazni! Így kaphatunk majd teljes képet. Köszönjük. Remélem Dzséjt visszaküldted pótlásra a hiányzó részeket? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha későn van már szólni, de a hírek között a címben a második évad az '2.' ponttal a 2 után, hiányzik onnan :D Úgy látom, mindenhova így kerül be, mailbe is.
Ez tényleg nagy hiba, de legalább a főcímben javítottam. :? Figyelmetlen voltam, mert ezt én írtam. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW zenéi olyan semmilyenek számomra, egyáltalán nem fognak meg.

Valahogy az angol hangok se tetszenek annyira. Magyarul jobbak.

Lám-lám, nem vagyunk egyformák. :? A zenék nekem nagyon tetszenek, és én pont jobban szeretem az angol szinkronhangokat. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lám-lám, nem vagyunk egyformák. :? A zenék nekem nagyon tetszenek, és én pont jobban szeretem az angol szinkronhangokat. :D
Én is ezt a vonalat erősítem. A magyar jó, de sehol sincs az eredetihez képest.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem helyesírási hiba, csak két felcserélt szó. :D Ettől még nyilván tudjuk melyik részről van szó. :?
Ez igaz de mégis csak szebb úgy ha azzal a címmel szerepel amit az írója adott neki. :D

Ha már szavazunk akkor szerintem ennek is meg kell adni a módját. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz de mégis csak szebb úgy ha azzal a címmel szerepel amit az írója adott neki. :D

Ha már szavazunk akkor szerintem ennek is meg kell adni a módját. :?

Remélem kegyes leszel, és megbocsájtod nekem ezt a hibát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.