Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

így van! Aki veszi a fáradságot és szavaz, az legyen szíves az összes kategóriára szavazni! Így kaphatunk majd teljes képet. Köszönjük. Remélem Dzséjt visszaküldted pótlásra a hiányzó részeket? :?

Revannak és Nabopolasszarnak is kábé az volt a válasza, hogy őket az nem érdekli, mert magyart szeretnek/olyan semmilyen/nem számít neki. :D Hadd ne mondjak semmit ezekre az indokokra és arra, hogy mennyi macera lehet 12 számot beírni... Biztos kevesebb, mint amennyit nekem okozott a kihagyott kategóriasor. De most mit tegyek, küldjek nekik lófejet? :D

 

Még kipróbálok valamit:

 

JÓ LENNE HA RENDESEN SZAVAZNÁTOK, MINT MINDENKI MÁS! :?

 

Ennél többre nem futja. A táblázatban jelölve vannak a kihagyott részek egy kerek 0-val, ha netán mégis szavaznának a renegátok, akkor azonnal be tudom őket írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van az ilyenekre egy ötletem: eccpecckimehetsz, és máris megvan a sorrend :evil:

Az egy nagyon jó módszer. A zene kategória jelöltjeinek összeállításához hasonlót használtam, úgy nevezik: hasra ütés. Ebből is látszik, hogy ebben az évadban engem sem ragadtak meg különösebben a zenék :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revannak és Nabopolasszarnak is kábé az volt a válasza, hogy őket az nem érdekli, mert magyart szeretnek/olyan semmilyen/nem számít neki. :evil: Hadd ne mondjak semmit ezekre az indokokra és arra, hogy mennyi macera lehet 12 számot beírni...
Ez érdekes... Szerintem csináljuk azt, hogy aki nem szavaz mindenre, annak nem vesszük figyelembe a szavazatát.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy nagyon jó módszer. A zene kategória jelöltjeinek összeállításához hasonlót használtam, úgy nevezik: hasra ütés. Ebből is látszik, hogy ebben az évadban engem sem ragadtak meg különösebben a zenék :evil:
Akkor ezek után különösen értékelem, hogy lett zene kategória. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg rajtad múlott. Ha nem kampányolsz érte, idén nem lenne eggyel több kategória tavalyhoz képest.
Én kezdtem, de így igaz, KisKósa támogatott. :evil: Egyébként ha ez ennyire népszerűtlen kategória lett, akkor jövőre elhagyhatjuk. Két ember kedvéért kár erőltetni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a részek mindegyikét odakapcsolgattam ahol zene szól és úgy döntöttem el hogy melyiknek a betétjei tetszenek jobban. A végső jelölteknél ugyanígy ment de azoknál már könnyebb volt döntenem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a részek mindegyikét odakapcsolgattam ahol zene szól és úgy döntöttem el hogy melyiknek a betétjei tetszenek jobban. A végső jelölteknél ugyanígy ment de azoknál már könnyebb volt döntenem.
Na ez egy jó hozzáállás. :evil: Én is belenézegettem a részekbe, de emlékszem is a zenékre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha ez ennyire népszerűtlen kategória lett, akkor jövőre elhagyhatjuk. Két ember kedvéért kár erőltetni.

Egyáltalán nem népszerűtlen, eddig csak két ember "finnyáskodott" a hétből :evil:

 

Én a részek mindegyikét odakapcsolgattam ahol zene szól és úgy döntöttem el hogy melyiknek a betétjei tetszenek jobban. A végső jelölteknél ugyanígy ment de azoknál már könnyebb volt döntenem.

Én az évad újranézése közben igyekeztem odafigyelni a zenére. Sajnos olyan rész tényleg nincs, mint az elsőben a Shadow of Malevolence, a Duel of the Droids, a Bombad Jedi, a Jedi Crash és a Defender of the Peace, amiknél azt mondtam, hogy a zene végig nagyon rendben van és megragad. Itt inkább csak egy-egy jelenet erejéig fogott meg a zene és a kép összhangja, de ezeket sem érzem annyira kiemelkedőnek, mint az előző évadban. Végül azok az epizódok lettek a jelöltjeim, amelyekben éreztem ezt a koherenciát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kezdtem, de így igaz, KisKósa támogatott. :evil: Egyébként ha ez ennyire népszerűtlen kategória lett, akkor jövőre elhagyhatjuk. Két ember kedvéért kár erőltetni.

Végülis, ha csak mi figyelünk oda rá ennyire... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Dzséjt, hasamra ütöttem és beküldtem, így már jó lesz? :)

Csak azt nem értem, hogy a hasra ütésnek mi értelme van egy ilyen szavazásnál?

Meg is érkezett, köszi szépen. Ugye, hogy nem volt olyan nehéz. Több értelme van, mint semmibe venni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt inkább csak egy-egy jelenet erejéig fogott meg a zene és a kép összhangja, de ezeket sem érzem annyira kiemelkedőnek, mint az előző évadban. Végül azok az epizódok lettek a jelöltjeim, amelyekben éreztem ezt a koherenciát.
Én csak a zenére figyeltem és úgy döntöttem el hogy melyik tetszik jobban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a részek mindegyikét odakapcsolgattam ahol zene szól és úgy döntöttem el hogy melyiknek a betétjei tetszenek jobban. A végső jelölteknél ugyanígy ment de azoknál már könnyebb volt döntenem.
Rog, kb. így képzeltem el én is a hozzáállást. :D

 

Én az évad újranézése közben igyekeztem odafigyelni a zenére. Sajnos olyan rész tényleg nincs, mint az elsőben a Shadow of Malevolence, a Duel of the Droids, a Bombad Jedi, a Jedi Crash és a Defender of the Peace, amiknél azt mondtam, hogy a zene végig nagyon rendben van és megragad. Itt inkább csak egy-egy jelenet erejéig fogott meg a zene és a kép összhangja, de ezeket sem érzem annyira kiemelkedőnek, mint az előző évadban. Végül azok az epizódok lettek a jelöltjeim, amelyekben éreztem ezt a koherenciát.
Ebben igazad van, az első évadban valóban markánsabban kijött néhány kimondottan remek zene, de azért én most is könnyen ki tudtam választani, hol tetszett a legjobban. :D

 

Csak azt nem értem, hogy a hasra ütésnek mi értelme van egy ilyen szavazásnál?
Semmi. :D Sőt, teljesen félreviheti az eredményt, ha sokan így szavaznak, mivel akkor gyakorlatilag bármi előfordulhat. És az meg azért nem igaz, hogy nem voltak zeneileg a többi közül kiemelkedő epizódok, annyira, hogy ne lehessen közülük választani. Ezért remélem, hogy a többség nem csak így tud hozzászólni a témához. :P

 

Végülis, ha csak mi figyelünk oda rá ennyire... :D
Bevallom, azt remélem, hogy ez nem így van, csak a többiek nem szóltak róla valamiért. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom, azt remélem, hogy ez nem így van, csak a többiek nem szóltak róla valamiért. :D
Én se hasra ütés szerűen szavazok ennél a kategóriánál. Élénken élnek bennem a jó részek, de ezt az adott epizódnál is megírtam. Szóval megalapozott a véleményem ebben a kérdésben is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se hasra ütés szerűen szavazok ennél a kategóriánál. Élénken élnek bennem a jó részek, de ezt az adott epizódnál is megírtam. Szóval megalapozott a véleményem ebben a kérdésben is. :D
Valóban, főleg az utolsó részeknél írott véleményeidnél emlékszem erre, de biztos többször is megesett. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig heten voksoltak? Van olyan ki ismeretlenként, tehát a hirdetések hatására szavazott?

A tegnapi nappal már tízen. És ha jól gondolom, eddig három ismeretlen van (egyikük biztos ismeretlen, kettőnek meg a valódi neve van az e-mailban, amit nem ismertem fel).

 

És ha volt ismeretlen, ott hánynál volt ott a (theclonewars.atw.hu)? Ha volt egyáltalán...

Eddig kettő ilyen volt.

 

 

Szerintem azért tiszta hasra ütéssel nem lehet eldönteni, ki mennyi pontot kapjon. Az ember óhatatlanul is belegondol, melyiknek tetszett jobban a zenéje, melyik volt jobban összerakva. Én majd ennél a kategóriánál belehallgatok a részekbe, aztán úgy döntöm el, melyik a jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.