Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Örülök, Kiskósa, hogy osztod a véleményemet. Számítottam is Rád, hiszen mindig szoktál írni egy-egy epizód zenei vonatkozásairól. :)

Remélem, mások is úgy gondolják, hogy tudnának jelölteket állítani ebben a kategóriában, csak még nem fedezték fel eme közvéleménykutatást. :)

 

Mellesleg had tegyem hozzá, hogy nekem is elég nehéz pl. a jármű kategóriában (pláne duplán, miután felszíni és űrjármű kategória is van) jelölni bármit is. :D

Meg kell nézni a részeket és akkor jegyzetelni. :P A zene kategória is biztos már, és az is, hogy kikerül a "legjobb fénykardpárbaj" kategória.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A jelöléshez még annyit tennék hozzá, hogy a fenti listában nem szerepel a legjobb történeti szál kategória, annál az egyszerű oknál fogva, hogy mindösszesen hat szál volt, szóval ez mind benne lesz a listában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék jelölni, bár pont azokkal a kategóriákkal leszek gondban, mint tavaly: járművek és a fénykard párbaj. Ez utóbbival hasonlóan vagyok, mint Oldie, nem nagyon jutnak eszembe tömegesen. De majd végiggondolom. :D

 

És persze nagyon örülök a zene kategóriának! :roll:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakinek van sok ideje írjon mindegyikre pár példát. :P Csak hogy könnyebb legyen választani. Igazából azért írtam, mert pl nem tudom mindegyik szörnynek a nevét, illetve járműnek, de akkor majd utána nézek. :roll:

Konkrétan melyik kategóriákra gondolsz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ki kellene venni ezt is, mert kb. hat volt az egész sorozatban

Múltkor hetet vagy nyolcat számoltunk össze :roll: Bár egy kis kiegészítés ehhez, hogy nemcsak a fénykard-fénykard elleni párbajokat vettük bele, hanem a fénykard-energiabot párbajokat is. Szóval a legjobb fénykardpárbaj megnevezés kicsit helytelen, a "legjobb párbaj" pontosabb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor hetet vagy nyolcat számoltunk össze :) Bár egy kis kiegészítés ehhez, hogy nemcsak a fénykard-fénykard elleni párbajokat vettük bele, hanem a fénykard-energiabot párbajokat is. Szóval a legjobb fénykardpárbaj megnevezés kicsit helytelen, a "legjobb párbaj" pontosabb lenne.
Ok, akkor javítom. Két listát már kaptam. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan arra a kettőre amit írtam. A többi az nem gond.
Kapásból pár szörny, de ezeken kívül nyilván van még. Érdemes a wikin megnézni az epizód leírásokat.

Szörnyek:

Zillo

Gundark

Karina

Rancor

Reek

a geoosis-i féreg

Insectomorph (Dug ?ok hátasa)

Tee-Muss (a Felucian láthattuk)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kapásból pár szörny, de ezeken kívül nyilván van még. Érdemes a wikin megnézni az epizód leírásokat.

Szörnyek:

Zillo

Gundark

Karina

Rancor

Reek

a geoosis-i féreg

Insectomorph (Dug ?ok hátasa)

Tee-Muss (a Felucian láthattuk)

Szerintem Karinát nem helyénvaló ebben a kategóriában indítani, elvégre intelligens teremtmény, vagy az nem szempont? Csak nagy és ronda legyen? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Karinát nem helyénvaló ebben a kategóriában indítani, elvégre intelligens teremtmény, vagy az nem szempont? Csak nagy és ronda legyen? :)
Ő több kategóriába is belefér. :) A szörnybe is mert elég rémisztő. A Tee-Muss inkább kakukktojás. Nem tudok tőle megijedni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő több kategóriába is belefér. :D A szörnybe is mert elég rémisztő. A Tee-Muss inkább kakukktojás. Nem tudok tőle megijedni. :D

Akkor talán nem így kellene elnevezni a kategóriát, hanem úgy, hogy a legjobb állat, vagy valami ilyesmi. Hát, a Tee-Musstól nagyon én sem tudok megijedni, de ha már őt is lehet jelölni, akkor ennyi erővel az Eopie-t is. :) Mindenesetre én a Gundarkokról teljesen megfeledkeztem, szóval nem is jelöltem őket. :) De van egy olyan érzésem, hogy ezt a kategóriát egyértelműen a Zillo-Fenevad fogja megnyerni, mint tavaly a Roggwart. Az is sokaknak nem tetszett, de mivel ütősebb fenevad nem nagyon volt az évadban, ezért ő volt az abszolút győztes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.