Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

No, ez is izgalmas. Nálam az R2 Come Home a tökéletes zenei epizódot testesíti meg. Rengeteg klasszikus trilógia motívummal. Persze a Legacy of Terror után, ami nálam az évad Non Plus Ultrája.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, nekem sem volt könnyű döntenem. :D Mert mindegyik jelöltben voltak nagyon szép zenei momentumok, nehéz volt kiválasztani, melyik állt hozzám a legközelebb, főleg, mert olyan sokfélék versenyeztek. A végén biztos az is számított, milyen hangulatban voltam éppen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ez is izgalmas. Nálam az R2 Come Home a tökéletes zenei epizódot testesíti meg. Rengeteg klasszikus trilógia motívummal. Persze a Legacy of Terror után, ami nálam az évad Non Plus Ultrája.
Nálam Zillo lett az első, és R2 a második.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyértelműen a The Zillo Beast Strikes Back és a Death Trap drámai motívumai voltak a nyerők. Nem a rész egész zenéje, csak egy-egy motívum.
Ez viszont igaz. Zillo halálának drámaisága nagyban köszönhető a remek zenének. Szerintem ez nyert. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most jön a LEGJOBB BOLYGÓ kategóriája. Nem tudom, hogy egy bolygó megszavazása eltörpül-e amellett, amire a mindenható Erő képes, de lássuk a jelölteket:

 

Coruscant: bolygónyi város, mely a csillagpettyes űrben úgy fest, mintha sok kis csillag lenne rajta.

 

Felucia: élettől lüktető, csodaszép színes világ. Mondhatni, Coruscant tökéletes ellentéte.

 

Geonosis: sok baj van ezzel a vörös, rovarok uralta bolygóval, de katakombáiba csak a legmerészebbeknek javallott lemerészkeni.

 

Malastare: kopár, sötét világ, ahol az értékes üzemanyag sejtelmes zöld fénnyel lepi be a tájat. Ráadásul itt él a Zillo fenevad is.

 

Mandalore: nem csoda, hogy a kietlen, hóval borított Malndalore népe harcossá vállt. Egy ilyen szélsőséges világban csak a legerősebbek maradhatnak életben.

 

Saleucami: a béke kicsiny szigete a Galaxisban, de sajnos ezt is elérték a klón háborúk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.