Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nemá'!!!!

 

Linket!Kinek van előfizetése?

 

Akinek van előfizetése, az nekünk önmagában kevés. Akkor lesz jó, fel is rakja a netre. :lol: Mindjárt szétnézek, hátha már fent van.

 

Én sajna még nem találtam.Még a mf.com-on sincs fent.

 

Ha valakit érdekelnek a kivágott jelenetek:

http://millenniumfalcon.com/phpbb/viewtopic.php?t=6065

 

Én Shaak Ti halálát most töltöm, de csak azt.Nagyon kíváncsi vagyok rá.A sötét oldal ereje nagy :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon aktív vagy Obi1!

Most kezdek tölteni összevissza, ellenben azt elárulhatná valaki, hogy miért a megaupload nevű, megalassú cuccra kell felcibálni? :x   :lol:

 

Csak boldogulni próbálok a magam egyszerű módján! :lol:

 

Én tegnap 10X fagytam bele abba a hülye oldalba.

 

Ody: Köszi nagyon a linkeket!Már töltöm is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Shaak Ti-s kivágott jelenetet, k*rva jó!Csak azért nem tenném bele a filmbe mert ugyanazok a mondatok hangzanak el Grievous-tól mint egy másik jelenetben.("Master Kenobi, we have waiting for you"..."Your lightsaber..."stb..)

És nem úgy zajlik a jelenet, hogy Shaak meditál és nem veszi észre őket.Az lehetett elötte hogy elfogta Grievous Shaak-ot, és ő leült meditálni, a halála elött mint QuiGon.

 

EDIT:Megnéztem a DVD trailert, nagyon jó.Csak kár hogy nem szélessávú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A netpiac hírlevélben azt írják, hogy az Intercom november/decemberi megjelenési listájában nem szerepelnek a Sithek... Lehet, hogy tovacsúszik?

 

A DVDExtra-n már közzé van téve az Intercom decemberi megjelenései. Természetesen ott van a Sithek bosszúja, december 1-re kiirva, ahogy megigérték. Itt a Cikk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "másik" topicon volt régebben szó róla, hogy lesz a filmben olyan jelenet, amelyben csillagrombolókat láthatunk Coruscant-ra zuhanni.Na ez nem volt a filmben.

Ezt megcsinálta egyáltalán az ILM?

 

Szerintem megcsinálta az ILM.Ez a Coruscanti csatában lett volna, mert szétlőtték a szepik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A netpiac hírlevélben azt írják, hogy az Intercom november/decemberi megjelenési listájában nem szerepelnek a Sithek... Lehet, hogy tovacsúszik?

 

Hogyha még késöbb jön ki akkor nem kegyelmezek.Felégetem az Intercom székházát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A netpiac hírlevélben azt írják, hogy az Intercom november/decemberi megjelenési listájában nem szerepelnek a Sithek... Lehet, hogy tovacsúszik?

 

Hogyha még késöbb jön ki akkor nem kegyelmezek.Felégetem az Intercom székházát.

 

Mielött bekészited a gyujtost olvasd el az én post-omat is :lol: Csigavér: meg fog jelenni dec. 1-jén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A netpiac hírlevélben azt írják, hogy az Intercom november/decemberi megjelenési listájában nem szerepelnek a Sithek... Lehet, hogy tovacsúszik?

 

Hogyha még késöbb jön ki akkor nem kegyelmezek.Felégetem az Intercom székházát.

 

Mielött bekészited a gyujtost olvasd el az én post-omat is :lol: Csigavér: meg fog jelenni dec. 1-jén.

 

Olvastam.Csak ultimátumot adtam nekik, hátha valaki Intercomos figyeli a fórumot :lol:

 

Egyébként a Yoda menekülése jelenet nagyon jó.10X néztem meg egymás után.

A Windus jelenet(Plot a Jedi) néhol jobban tetszik mint ami a filmben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a kivágott jelenetek állatiak. Kár, hogy nem illenek a filmbe.

(Ody: mozgásban már tetszett a megbeszéléses rész, bár a trükkök azért nem éppen filmbeliek...). A Shaak Ti azért jobb, hogy kimaradt, bár van néhány nagyon jó pillanata. A Yodás rész remek, csak sajnos nem illene a végső montázsba, legalábbis ezzel a zenével semmiképpen sem. A tárgyalások: háromból kettő elkellene a filmbe véleményem szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Yodás rész remek, csak sajnos nem illene a végső montázsba, legalábbis ezzel a zenével semmiképpen sem.

 

Hát ez a zene akkor van, mikor elhagyja a Kashyyykot, ugyanezt vágták rá erre a részre, ennek nincs saját zenéje. Elfért volna abba a montázsba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.