Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez a Shaak Ti-s jelenet, azért ütközik itt a CW-vel, mert ez volt az első változat. Ahogy végleges volt, hogy kivágják, a CW még nem készült el és akkor oda már olyan véget csináltak, hogy Shaak Ti marad...

 

Azért is vannak a jelenetben ilyen gyengébb effektek, mert ezt még korai szakaszban kivágták. DVD-re összedobtak valami minimálisat.

 

Az ep1 DVD-n még más volt a helyzet, pl a Bongó lezuhanását a vízesésnél, csak azért vágták ki, mert nem készültek el vele a filmig, és a DVDre már teljesen kész volt.

Ep1es kivágott jelenetek, szerintem mind teljesen film szintű effektek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a Shaak Ti-s jelenet, azért ütközik itt a CW-vel, mert ez volt az első változat. Ahogy végleges volt, hogy kivágják, a CW még nem készült el és akkor oda már olyan véget csináltak, hogy Shaak Ti marad...

 

Azért is vannak a jelenetben ilyen gyengébb effektek, mert ezt még korai szakaszban kivágták. DVD-re összedobtak valami minimálisat.

 

Az ep1 DVD-n még más volt a helyzet, pl a Bongó lezuhanását a vízesésnél, csak azért vágták ki, mert nem készültek el vele a filmig, és a DVDre már teljesen kész volt.

Ep1es kivágott jelenetek, szerintem mind teljesen film szintű effektek...

 

Nekem az a Bongós jelenet a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lehet én vagyok a hülye, de az üzemanyag vezetékben miért is vannak ilyen elektromos gyertyák? :(

Ez a legfőbb ok, amiért örülök, hogy ki lett vágva ez a jelenet, mert ez nagy hülyeség lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A víz színtelen. :) A tengerek is az ég miatt kékek. Szerintem... :)

 

Ebbe még bele sem gondoltam, pedig elég egyértelmű... :) Ma is tanultam egy kis ált. isk. 3 osztályos tananyagot. :) Bár sok képen/rajzon kéknek ábrázolják a vizet... :39: Pedig az tényleg színtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A víz színtelen. :) A tengerek is az ég miatt kékek. Szerintem... :)

 

Ebbe még bele sem gondoltam, pedig elég egyértelmű... :) Ma is tanultam egy kis ált. isk. 3 osztályos tananyagot. :) Bár sok képen/rajzon kéknek ábrázolják a vizet... :39: Pedig az tényleg színtelen.

 

Mert mással nem tudják ábrázolni.Átlátszó, hagyják üresen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként döntöttem, letöltöm a DVDt, legalábbis az extra lemezét.Ez nem olyan mont a mozinál, hogy egy kalózverzió elrontja az első feelinget.Szó szerint ugyanazt fogod látni, mint ha az eredetit néznéd meg.Csak nincsen hozzá DVD tok.De ettől függetlenül megfogom venni eredetiben is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.