Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Bár én sem nézem meg szinkronosan, mert ennek nem tetszik a szinkronja (a másik öté igen, ezé viszont nem lett jó véleményem szerint). Viszont az is tény, hogy végre sikerült kiharcolni azt a nyamvadt szinkront, amiért oly sokan sírtak (én is). S bár nekem sincs sok hangulatom egy hónapot pluszba várni, annak nagyon örülök, hogy végre sikerült magyarítani az SW DVD-k egyikét, ez viszont nekem megéri, mert ott a tudat, hogy ha minden igaz, és ennek a DVD-nek köszönhetően megugrik az SW eladása is, akkor a többit is szinkronizálják, és végre ez a film a DVD-k között is oda jut, ahol már rég kéne lennie... a csúcsra (aki emlékszik még, anno a Trilogy DVD-nél mennyit "prédikáltam" a szinkron mellett, az ezen kijelentésemen nem lepődik meg :evil:).

 

Igy van... mintha a saját gondolataimat olvastam volna :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron nem a rajongók kedvéért kerül fel az biztos, hanem a laikusabb "sw-fogyasztók", kvázi a "műkedvelők" miatt....

 

És ez akkora probléma? Egyébként mint rajongó -magam is meglepődve rajta- nagyon örülök, hogy lesz rajta szinkron. Egyrészről örülök, hogy végre belehallgathatok, hogy milyen (ha nincs rajta a DVD-n valszeg sose tudom meg; az ep.2 szinkronját a mai napig nem hallottam). Másrészről végre nem kell az unokaöcsémnek folyamatosan magyaráznom, hogy nagyjából miről beszélnek a szereplők... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szinkron nem a rajongók kedvéért kerül fel az biztos, hanem a laikusabb "sw-fogyasztók", kvázi a "műkedvelők" miatt....

 

És ez akkora probléma? Egyébként mint rajongó -magam is meglepődve rajta- nagyon örülök, hogy lesz rajta szinkron. Egyrészről örülök, hogy végre belehallgathatok, hogy milyen (ha nincs rajta a DVD-n valszeg sose tudom meg; az ep.2 szinkronját a mai napig nem hallottam). Másrészről végre nem kell az unokaöcsémnek folyamatosan magyaráznom, hogy nagyjából miről beszélnek a szereplők... :evil:

 

Micsoda mázli! a nagyobbik unokahugom (aki 3 éves múlt) még nem nézhet sw-t, mert az anyja (a nővérem) nem engedi, de azért már tudja, hogy ka az a Yoda :lol:

 

Engem sem a szinkron zavar a dvd-n, hanem a csúszás, lehet, hogy meg sem várom, hanem megszerezem valahonnan külföldről...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is türelemmel kivárom azt az egy hónapot. Persze jobb lenne ha előbb jönne, de így megéri. :evil: Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok nagy szinkron rajongó.

 

Egyébként az EPII bővített jelenetét letudták szinkronizálni a VHS kiadásra? :39: Ott nem volt csúszás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszinkronizálták, de az csak egy szem jelenet (Amidala ébredését viszont nem cserélték le az igenről ahára). De azért remélem, itt egy jelenetnél többet bővítenek (Dooku szövegét megtoldhatnák eggyel). Meg ugye a kazetta kérdés nélkül szinkronos lett, a DVD-kre (eddig) ez nem volt jellemző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre inkább úgy tünik, hogy nem lesz semmiféle toldás. A DVD kritika elég "érdekes". A pasi persze jól lehuzza az elöző két részt és csak azok fényében dicséri az újat (persze mellette azért belé is rug). Bevallja, hogy szerinte az ep.2-nek is gyenge volt a képminősége (he??? dobjunk össze neki egy szemüvegre :wink: ) és az ep.3 képét is csak 10/8-ra értékeli. Viszont azt extráktól elvan ájulva... a végén 10/10-et is ad neki. Pedig a bennfentesek eddig ezt az egyet kifogásolták :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. ennyi, amit megértettem belőle, nekem fél napba telne rendesen átbogarászni a szöveget. Na mindegy, majdcsak megérkezik a film, és akkor majd magam döntök róla :) Meg egyébként sem hagyom befolyásolni magam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a kritikus vagy vak, vagy fokozottan csökkent látó. Az ep2-nek rossz képminősége??? Min nézte? Alien tv-n (Tescoban fellelhető márka)? Vagy feketefehér kis asztali tv-n? Eszem f*szom megáll.

Amúgy ennél többet én sem értettem a kritkából :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy nem raknak vissza jeleneteket.Nem szokásuk.Bár a hat kivágott jelenet nem húzta volna el a filmet szerintem.Vagy legalább azt a két jelenetet visszarakhatták volna(Lázadás kezdete, Yoda megérkezése a Dagobah-ra), amik végülis a két trilóga össszekapcsolásában szerepet játszanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI, II -ben is volt bővített jelenet...

Igen???????Mik voltak azok?Ezt nem is tudtam.

 

Ep.1-ben bővitették a pod-race felvezetését és magát a versenyt illetve visszarakták a Coruscanti taxis jelenetet.

Az ep.2-ben hosszabb lett a garázsos jelenet, ahol Anakin szint vall (Padmé itt azt mondja neki, hogy a harag emberi érzés, de Anakin szerint ő jedi és nem engedheti ezt meg magának... ez nem volt a mozi-változatban). Illetve vannak apró modositások: Padmé nem Ok-zik, hanem nyög mikor felkell a Geonosisi sivatagban, illetve az esküvőnél Anakin megfogja Padmé kezét a robotkarral stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI, II -ben is volt bővített jelenet...

Igen???????Mik voltak azok?Ezt nem is tudtam.

 

Ep.1-ben bővitették a pod-race felvezetését és magát a versenyt illetve visszarakták a Coruscanti taxis jelenetet.

Az ep.2-ben hosszabb lett a garázsos jelenet, ahol Anakin szint vall (Padmé itt azt mondja neki, hogy a harag emberi érzés, de Anakin szerint ő jedi és nem engedheti ezt meg magának... ez nem volt a mozi-változatban). Illetve vannak apró modositások: Padmé nem Ok-zik, hanem nyög mikor felkell a Geonosisi sivatagban, illetve az esküvőnél Anakin megfogja Padmé kezét a robotkarral stb.

 

Köszi.Akkor csak ilyen jelentéktelen jeleneteket raktak vissza.Nem csoda, hogy nem vettem észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elszomorító... :o

Lucas árral szemben halad. Az EP1-be egy csomó dolgot bepakolt, de túl nagy jelentősége egyiknek sem volt. Az EP2-be már lett volna mit visszatenni, de csak néhány apróság változott. Az EP3-ról meg ordít, hogy vissza kéne tenni bele néhány jelenetet, és nem tesz vissza semmit. Affene.

Könyörgöm, legalább Yoda megérkezését tegye vissza!!! Csak ezt az egyet! Legalább lenne valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyörgöm, legalább Yoda megérkezését tegye vissza!!! Csak ezt az egyet! Legalább lenne valami.

 

Nemrég egy interjúban McCallum is ezt hangoztatta. Ő is azt mondta, hogy legalább azt visszakellett volna tenni és állitolag könyörgött is George-nak :o Mindenesetre végül megjegyezte, hogy talán majd egy másik kiadásnál :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.