Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

kokenypeter: Ezt teljesen hivatalos. A DVDExtránál mondták ők pedig az Intercomtól kapták az infót, tehát 100% a decemberi megjelenés (ahogy azt az Xpress-en már módositották is. Tessék csak nézni: Xpress; ott van, hogy szállitás december 1 után)

 

Ez nem pletyka, vagy ilyesmi, ugyhogy ebbe jobb lesz beletőrödni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan, az Intercom tehetne nekünk egy szívességet. ezzel most aztán tetűmód felcseszték az agyvizem. Mi a fenének ez? A rohadt pénzhajhőász banda elmehet a...

Tutira kivolt számolva már minden, pénz, rendelés, erre szétcseszik, egy hónap (azaz így addig még kettő) alatt nálam meg bármi közbe jöhet, hogy aztán végleg lemaradhassak róla (ebben az évben fele annyi dolgot sem tudtam az SW-nek szentelni, mint korábban, pont a pénz miatt). Menjenek a büdös p******!!!! :x :vfuckoff:

A Földgolyó nagyrészén egy időben jelenik meg a DVD... mi különcködjünk, sz*rjuk le a hazai rajongókat, úgyis le vannak már sz*rva rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan, az Intercom tehetne nekünk egy szívességet. ezzel most aztán tetűmód felcseszték az agyvizem. Mi a fenének ez? A rohadt pénzhajhőász banda elmehet a...

Tutira kivolt számolva már minden, pénz, rendelés, erre szétcseszik, egy hónap (azaz így addig még kettő) alatt nálam meg bármi közbe jöhet, hogy aztán végleg lemaradhassak róla (ebben az évben fele annyi dolgot sem tudtam az SW-nek szentelni, mint korábban, pont a pénz miatt). Menjenek a büdös p******!!!!  :x  :vfuckoff:  

A Földgolyó nagyrészén egy időben jelenik meg a DVD... mi különcködjünk, sz*rjuk le a hazai rajongókat, úgyis le vannak már sz*rva rendesen.

 

 

Erre mondom Én, (kérek mindenkit ne sértődjön meg ezen mondatomon, de sajnos ez az igazság)

 

MO. egy nagy szar hely, ami lehetne jó, de ba*nak ra nagyott a sok kiba*ott nagy fejesek.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MICSODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????????????????????????????????

Hát én holnap felhívom őket de amit kapnak azt nem teszik zsebre.Ki a faszt érdekel a bevételük?Leszarom azt is hogy jobb nekik kiadni.Rajongók tízezrei várnak rá tűkön ülve.Nehogymár pár ember tönkretegye egy csomó rajongó szórakozását.Milyen demokrácia ez.És ők ugatnak hogy milyen diktaturában éltünk itt 40 évig?Pár ember dönt fontos kérdésekről.Mint Sztálin elvtárs idején.Rohadt pénzéhes patkányok.Húszezreseket kellene lenyomni a torkukon amíg meg nem döglenek.Ha megteszik akkor amit lehet töltök le a netről.Semmit nem adok nekik.Nem lehet nekik írni egy levelet aláírásokkal?Hátha elgondolkodnának.Vagy menjen ki a Fókusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MICSODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA????????????????????????????????

Hát én holnap felhívom őket de amit kapnak azt nem teszik zsebre.Ki a faszt érdekel a bevételük?Leszarom azt is hogy jobb nekik kiadni.Rajongók tízezrei várnak rá tűkön ülve.Nehogymár pár ember tönkretegye egy csomó rajongó szórakozását.Milyen demokrácia ez.És ők ugatnak hogy milyen diktaturában éltünk itt 40 évig?Pár ember dönt fontos kérdésekről.Mint Sztálin elvtárs idején.Rohadt pénzéhes patkányok.Húszezreseket kellene lenyomni a torkukon amíg meg nem döglenek.Ha megteszik akkor amit lehet töltök le a netről.Semmit nem adok nekik.Nem lehet nekik írni egy levelet aláírásokkal?Hátha elgondolkodnának.Vagy menjen ki a Fókusz.

 

Én is ezt probaltam irni, de kicsit kemenyen fogalmaztam meg!

 

Ez szemétség...Ha nagy ember lennék(befolyásos) kibasznám őket mint macskát szarni és aki ezt kitalálta nem kapna többé Bp-n se Mo-n munkát a film-dvd iparban!!!

 

Rohadékok hogy mindez megteszik rajongók tízezreivel......Mert hát kell a pénz...Megértem őket, ki nem kell??? De ne így nyúljanak le pénzt, oldjkák meg úgy hogy ahogy akarják, de ne így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki beirta az Xpress fórumára, hogy lesz szinkron a DVD-n és ezért csuszik a film... hogy az illetőnek mennyire lehet hinni és hogy ez tényleg igaz-e azt nemtom, mindenesetre érdekes.

 

Hát én a magyar szinkron miatt nem várnék rá + 1 hónapot. Sw-t amúgy is csak angolul jó nézni, ergo pont leszarom a szinkront, az időpnt ami elgondolkodtatóbb....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó mi szó, az Intercom már a 4-5-6 DVD kiadásnál is felhúzta néhány ember vérnyomását, és most ez. Joe Eszterhaz lemászhatna már Dobó Katáról, aztán szétvéghatna a büdös bagázsa között. Ámbár lehet, hogy ez a hal a fejétől bűzlik. :D

 

Van megoldás! Elküldöm Marv-ot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Intercom oldalán, de nincs semmi hír az állítólagos szinkronról, se a csúszásról.

 

Az Intercomon én nem is találtam a Sith DVD-ről hirt, vagy infót. A november 1-je pedig sehol sem volt biztos infó (ki volt irva az Xpress-en is, hogy egyenlőre ezt még senki se vegye biztosra). Csupán mindenki abból indult ki, hogy akkor jelenik meg nálunk is, amikor külföldön... viszont mivel eddig nem volt még hivatalos bejelentés igy csuszás sincs.

 

A DVDExtrán egyébként meglehet nézni az Intercom hivatalos novemberi megjelenéseit (nincs köztük az ep.3).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Minél közelebb jön ki a Karácsonyhoz egy film újdonságként, annál többet visznek belőle..."

 

Ez igaz, de aki nem akar várni, az esetleg addigra beszerzi a kalózverziót,

Szerintem aki akarta már beszerezte a kalózverziót(perze nem a DVD változat kalózverzióját, hanem a moziváltozatét.), és neki az bőven elég.

Ezzel a csúsztatással csak velünk tolnak ki, akik eredetiben akarják a polcra rakni.

 

Én nem vagyok benne biztos, hogyha lesz szinkron extra felirat is lesz, de hajrá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de ha lenne a DVD-n szinkron megint nem lenne meg a tendencia, hogy DVD-n angolul+felirat, és vhs szinkron. Így nincs értelme megvenni a vhst, csak az, hogy mostmár legyen teljes az a sorozat is.

 

De egye fene eltekintek ettől a mániámtól, ha lesz a DVD-n felirat.

 

Ha már az eddigi filmek is eredeti nyelv plusz feliratban vannak meg, akkor legyen ilyen az utolsó is, majd a sagapackra pakoljanak szinkront.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.