Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Lenci! Volt egy hasonló jelenet a filmben.

 

Az igaz, de ott inkább Anakinon volt a hangsúly, itt pedig ha jól sejtem inkább a sith nagyúr a téma, jó lenne látni, hogy a három jedi jól tudja, hogy közelükben van a sith...

 

Bár Windu azon mondata, hogy:"ez a legrosszabb elképzeléseinket igazolja" (vagy valami ilyasmi) az is árulkodik arról, hogy jedikémék nem teljesen hülyék...

 

Lehet tudni valami pontosat a kivágott jelenetek kapcsán, hogy hány db lesz, meg mik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci! Valószínűleg az történt, mint a többi kivágott jelenetnél. Amikor Lucas eldöntötte, hogy inkább Anakinra koncentrál, a legtöbb ilyen részt kivágta. Nekem van is egy tippem miért. Szerintem rájött, ha mindent be akar mutatni, legalább három órás filmet kell kkészítenie. Ezt nem akarta. Így inkább Anakinra fókuszált... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem semmi bajom se lenne ha a sw filmek fejenként 3 órásak lennének, no de hát egy laikusnak valóban sok lenne...

 

Lassan kezdem a viszaszámlálást November 1-ig, mondjuk a film premierje előtt már fél évvel elkezdtem, de hát az nagyobb súlyú esemény is volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rajta kívül azért másra is. Jedik, Szenátus... azok, akik azért jelen voltak eddig is. Főként a Jedik. Szegénykéim olyan tehetetlennek tűnnek, és hát mégis csak ők a nagy harcosok. Mégis, csak egy mondatot ért meg, hogy Winduék talán sejtik, ki a Sith. Én legalább egy párbeszélgetést adtam volna neki. Két perc már nem oszt, nem szoroz 131 percnél (vagy mennyi is pontosan).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy laikus számára tényleg sok.De kit érdekel?Legalább DVDre tegyenekek 3 órás filmet, azt egy laikus nem veszi meg...

Az egyik ismerősöm azért nem szereti a III. részt, mert szerinte dögunalom...Akkor milyen lenne neki 3 órásan..LOL!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami azt illeti, inkább kivághatnák Chewbaccát ugy ahogy van... róla nekem bőven elég az amit a régi trilógiában megtudok és mehetne vissza ez a dumcsis rész  :(  :)

 

Chewi tényleg egy kissé eröltetett, de jó ott ahol van.

 

Gondolom arra esély sincs, hogy a mesterek harcának kardpárbaj kezdetét, még lent az Office-ban kijavítsák, mert ott égbekiáltó hibák vannak, pl. Palpi nevetve felfelé tartja a kardját, Yoda pedig egy lefelé mutató kardot üt odébb stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy laikus számára tényleg sok.De kit érdekel?Legalább DVDre tegyenekek 3 órás filmet, azt egy laikus nem veszi meg...

Az egyik ismerősöm azért nem szereti a III. részt, mert szerinte dögunalom...Akkor milyen lenne neki 3 órásan..LOL!

 

Szerintem az ismerősöd nézesse meg magát kezelőorvosával, gyógyszerészével... :(:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami azt illeti, inkább kivághatnák Chewbaccát ugy ahogy van... róla nekem bőven elég az amit a régi trilógiában megtudok és mehetne vissza ez a dumcsis rész  :)  :D

 

Chewi tényleg egy kissé eröltetett, de jó ott ahol van.

 

Gondolom arra esély sincs, hogy a mesterek harcának kardpárbaj kezdetét, még lent az Office-ban kijavítsák, mert ott égbekiáltó hibák vannak, pl. Palpi nevetve felfelé tartja a kardját, Yoda pedig egy lefelé mutató kardot üt odébb stb...

 

Szerintem mindent vissza lehetne rakni a párbajokba.Az Anakin vs. Obi-Wan csatában csalódtam.Szétvágták az egészet.Bár így is a kevenc párbajom :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki már ne vágjanak. Ami bekerült, az ki ne kerüljön. Csak hozzá kerüljön még.

 

Ez inkább csak amolyan mérlegelés a részemről. Ezt a hármas dumcsit valahogy fontosabbnak tartom, mint Chewie vendég-szereplését... ami persze ott jó ahol van. Ugyanakkor az is igaz, hogy a végő itélettel lehet, hogy bekéne várni, amig látjuk ezeket a jeleneteket. Anno Padmé családja mellett is sokat kampányoltam, amig meg nem láttam őket mozgó-képen :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom arra esély sincs, hogy a mesterek harcának kardpárbaj kezdetét, még lent az Office-ban kijavítsák, mert ott égbekiáltó hibák vannak, pl. Palpi nevetve felfelé tartja a kardját, Yoda pedig egy lefelé mutató kardot üt odébb stb...

 

Ejj Lenci! Éppen a vágáskor engedte le a kardot. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki már ne vágjanak. Ami bekerült, az ki ne kerüljön. Csak hozzá kerüljön még.

 

Ez inkább csak amolyan mérlegelés a részemről. Ezt a hármas dumcsit valahogy fontosabbnak tartom, mint Chewie vendég-szereplését... ami persze ott jó ahol van. Ugyanakkor az is igaz, hogy a végő itélettel lehet, hogy bekéne várni, amig látjuk ezeket a jeleneteket. Anno Padmé családja mellett is sokat kampányoltam, amig meg nem láttam őket mozgó-képen :(

 

Szerintem azt a jelenetet is nyugodtam visszapakolhatták volna a DVDre.Lehet hogy nem egy pergős jelenet, de hangulatos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom arra esély sincs, hogy a mesterek harcának kardpárbaj kezdetét, még lent az Office-ban kijavítsák, mert ott égbekiáltó hibák vannak, pl. Palpi nevetve felfelé tartja a kardját, Yoda pedig egy lefelé mutató kardot üt odébb stb...

 

Ejj Lenci! Éppen a vágáskor engedte le a kardot. :(

 

Jah.Nem lehet minden másodpercet belerakni.Lenne egy 72 órás filmünk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki már ne vágjanak. Ami bekerült, az ki ne kerüljön. Csak hozzá kerüljön még.

 

Ez inkább csak amolyan mérlegelés a részemről. Ezt a hármas dumcsit valahogy fontosabbnak tartom, mint Chewie vendég-szereplését... ami persze ott jó ahol van. Ugyanakkor az is igaz, hogy a végő itélettel lehet, hogy bekéne várni, amig látjuk ezeket a jeleneteket. Anno Padmé családja mellett is sokat kampányoltam, amig meg nem láttam őket mozgó-képen :(

Én a Szenátusi jelenettel voltam így az ep2 elejéről... bár az is igaz, hogy a DVD-n az nagyon pocsékul van megcsinálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindent vissza lehetne rakni a párbajokba.Az Anakin vs. Obi-Wan csatában csalódtam.Szétvágták az egészet.Bár így is a kevenc párbajom :)

 

Kár húzni, mert a drámaiság rovására mehet. Obi vs. Ani jó volt így. Persze nem sírnék, ha visszaraknának még pár snittet. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.