Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

További infók a bónusz lemezről:

 

'Within A Minute: The making of Episode III' - 79 min

'It's For Real: The Stunts of Episode III' - 11 min

'"The Chosen One" - Darth Vader' - 14:35 min

 

Úgy látszik megvan az egész estés making!!! Állítólag 12 kivágot jelenet lesz a lemezen. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem ez a kettő (Qui-Gon, és politikai mellékszál), amiről majdnem biztosan lehetett tudni, hogy nem rakják vissza. Most az rendben, hogy Rick lehet, hogy füllentett, amikor azt mondta, hogy le se forgatták, de az furcsán venné ki magát, ha egy ilyen kijelentés után még vissza is kerülne. A politikai szál meg: Lucas az összes videó-interjúban hangoztatja, hogy muszáj volt vágni, meg hogy ez Anakin filmje és az ő szállja a fontos... meglepő lenne, ha ezután egy új story szált visszarakna (bár én is támogatnám).

 

Viszont még rakhatnának vissza olyan kivágott jeleneteket, amiktől kerekebb, érthetőbb stb. lenne a film. Mondjuk Obi kiválasztja Bogát, Windu telcsizik Yodának, hogy Palpi a gonosz meg ilyesmik... én reménykedek :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig mindig volt visszarakott jelenet, tuti, hogy most is lesz. McCallum szavára meg nem nagyon lehet adni. Mókamester.

 

A hiányolt jelenetekkel az a baj, hogy nem tudjuk hogyan illene a filmbe. Pl. egy politikai szál miatt, a film első felének a struktúráját kellene megváltoztatni. Ilyet úgyse csinálnak. Qui-gon más tészta, őt simán vissza leehtne rakni. De az meg lehet, hogy túl eröltetett lenne. A végén jön Qui-Gon és elmondja a frankót. Tompulna a drámai hatás. Szerintem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qui-Gon szerintem se lesz. Én csak ilyen apróságokra tippelek, hogy pár mondattal kitoldanak jeleneteket. Ez lenne az ésszerű.

 

Szerintem is csak ilyesmi lesz. De ebbe még beleférne a Qui-Gonos, pl mielőtt szól Bail Yodának, Yodát látjuk, de hangokat hall Qui-Gontól.

Ha Jinn mester mond két mondatot, ami nem lő le semmit az szerintem belefér.

 

Én ilyen mondatkibővítésnél néhány Obi poént mondatot szeretnék leginkább.

Pl: Én tanítottam azt, aki megölte Dookut.

 

De könnyen el tudom képzelni, hogy Dooku kap egy plusz mondatot, amit már láttunk az xbox-os részletből. Vagyis: Attól még, hogy ketten vannak ne gondolják, hogy előnyük is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Jinn mester mond két mondatot, ami nem lő le semmit az szerintem belefér.

 

Ha nem lő le semmit, akkor mi értelme? :roll:

Az, hogy megmarad a drámai hatás a végén ahogy mondtad.

Ebben a formában annak se sok értelme van, hogy YOda mondja, hogy tudsz beszélni vele...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak több értelme van azért. Ha Qui-Gon nem mond semmi hasznosat, csak bejelentkezik, hogy "hello Yoda, visszatértem", annak önmagában semmi értelme. Vagy tegék vissza az egészet, vagy hagyják a francba. Szerintem az utóbbi lesz. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a formában szerintem annak sincs értelme, hogy Yoda ott ül. Minek? Meditál, de eddig mindig elárulta, miről meditál, itt viszont nem mond semmit, viszont szvsz morcosan Bailre néz. Arra se jó, hogy megmutassák, Bailék is itt vannak, ez kiderül a következő jelenetből is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan-nak elmondja, elvégre Bailnek mi köze ehhez?

És hol utal arra, hogy az előtt beszélt Qui-Gonnal, hogy Bail megjelent? Jó, te, én és a rajongók java tudja, ha mást nem, a könyvből. De más? És ha én, mint rajongó is fölöslegesnek tartom? Mert nekem ez a "Qui-Gon visszatért a halálból" már az ep2-ben lejött, Yoda arról is beszélhetne. Egyszerűen, azt a jelenetet totálisan hevenyészett módon rakták bele. Yoda csak ül és csúnyán néz, a jónép meg találja ki, mit csinál éppen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kellene kitalálnia? :D Yodát megszólítja Bail. Ennyi.

Hát, ennyiért lemodellezni egy teljes Yodát és hátteret a sok sziklával, betenni egy teljesen új helyszínt... ez fölösleges. Más határozottan kellő dolgok meg kimaradnak, de Yoda megszólítása az kellett. Minden estere, még reménykedem, hogy adnak értelmet ennek a jelenetnek.

 

Döbbenetes a képminőség.  Persze tudom, hogy ezek csak képek, de akkor is.

De mi lesz itt mozgásban... hajaj...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden estere, még reménykedem, hogy adnak értelmet ennek a jelenetnek.

 

Van értelme. Bail értesíti Yodát, hogy megérkezett Kenobi. :D Egyébként pedig Yoda miért ne lehetne magába zuhanva? Kiírtották a Jedi rendet. Pár snitt meditálást megér a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.