Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hát azért nem így van ez. Bisztos van VHS kiadásod nem?Azokon mindíg van valami plusz Werk,interjú,kimaratt jelenet,Stb...

 

Aha van, de semmi reklámot nem csapnak köré. Végülis minek, mikor a bevétel jelentős része a DVD-ből jön. Majd ha kijön a nagy TV reklám, akkor -gondolom- ahogy eddig is, majd a végén megjegyzik, hogy " ja és jön a VHS is".

 

Egyébként én is örülök, hogy rárakják a 15 werket a DVD-re... a gépemen nem is szivesen nézem. És lesz egész-estés werkfilm is a beharangozó szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És lesz egész-estés werkfilm is a beharangozó szerint.

 

Biztos jó lesz, bár én inkább ezt a kiválasztott kisfilmet várom nagyon. Érdekesnek ígérkezik az is. :39:

 

Hogyha a DVD megjelenés elött kiszivárognak az anyagok, 1000% hogy nem nézem meg.Ez maradjon meglepetés :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én egy lemeznél a képet és a hangot tartom a legfontosabbnak.

Egy ilyen kaliberű film számomra már ezek nélkül szinte élvezhetetlen. Redőnyök le, házimozi be, hangerőt csak annyira, hogy az ablakok ne törjenek ki. :)

Az sw lemezekkel ezek eddig a helyükön voltak, (különösen a DD 5.1 EX 8) :):D ) de a magyar szinkron lespórolását nem tartom fernek.

Az ep3 lemezen sem lesz szerintem, de lehet, hogy a 6 részes díszdobozosra megkönyörülnek rajtunk. (bár nem hiszem :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem, előbb-utóbb lépniük kell, már csak a konkurencia miatt is. Vagy ha nem, akkor rohadt szemét bagázs az egész társulat. Mert mostanság már magyar feliratos extrákkal (sőt, néhány korong esetében szinkronos extrákkal), DD 5.1 magyarhanggal, DTS 5.1 angol hanggal és hasonszőrű vásárlóbarát dolgokkal jönnek ki a filmek. Az SW DVD-ken ezekből egy sincsen és azért az nagy szemétség lenne, ha csupán amiatt spórolnák ezeket le, mert úgyis mindenki megveszi. Szóval, ha az ep3-ra még nem is (az egységes DVD-k kedvéért), a következőre már mindenképpen kellene a magyar szinkron és legalább a feliratos extrák (mondjuk ezt máig nem tudom megérteni, hogy azokról mi a nyavajáért kell lespórolni a feliratot...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az.Még pénzbe sem kerülne.E-mail-en elküldenék az angol feliratot, lefordítva visszamenne aztán rátudnák rakni.Itt megint azt érzem, hogy mi Kelet-európaiak le vagyunk nézve.Egyszerüen nem jelentünk nekik vásárlóerőt.Ha meg alig veszik meg akkor minek rakjanak rá feliratot?Szerintem ez van a háttérben.Nyugaton el vagyunk könyvelve egy letöltős nemzetnek.Az emberek nagy része illegális szoftvert használ, nem vesznek zenei cd-t sem, inkább letöltik stb.Persze ez közel sincs így ma már, de ezt a képet nagyon nehéz lesz átalakítani magunkról.

Őszintén szólva a felirat vagy szinkron nélküli extra lemez nem sokat jelent nekem.A képeket megszoktam nézni azt annyi.Hiába van rajta egy dokumentumfilm, ha alig értem amit mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam, hogy állítólag az Intercom mindent megtesz most is. :( Most hivatkozhatnának a jegybevételekre, mert azok nagyon szépen alakulnak.

 

Én nem örülök annyira.Nekem egyáltalán nemkell a szinkron ,csak az extra lemezen a magyar felirat.De talán ha szinkron lenne rajta, akkor magyar felirat is lesz az extrákon.Sajna drágítanák is a DVD árát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek mi a tippje az extra lemez egész estés dokumentumfilmjének témáját illetően?

Szerintem valami "Bridging the Saga" lesz, arról, hogy hogyan illeszkedik a III. rész a többi közé, hogy teszi teljessé a legendát.

 

Ez az egyik legnagyobb csemege amit várok az extra lemezen! Nagyon remélem, hogy igazad lesz, mert egy egész Sagat átölelő doksi, nagyon is illene a "kapocs" filmhez.

 

Egyébként jöhetnének már a specifikációk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinek mi a tippje az extra lemez egész estés dokumentumfilmjének témáját illetően?

Szerintem valami "Bridging the Saga" lesz, arról, hogy hogyan illeszkedik a III. rész a többi közé, hogy teszi teljessé a legendát.

 

Behind the ILM :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én leginkább olyan dokumentum-filmnek örülnék, mint amilyen az ep.1 DVD-jén is volt (The Beginning cimmel asszem). Nagy csalódás volt az ep.2 DVD-jénél, hogy egyetlen igazán átfogó werkfilm se került fel, és nagyrészt az effektekre szoritkoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az effektekről szerintem most nem lesz ekkora film, mert azt már egyszer ellőtték. Nekem az is nagyon tetszett, csak Dex jeleneteit untam egy egész kicsit. Az ilyen kulisszák mögé pillantásokat nagyon szeretem, az effektek készítése mindig is érdekelt. Most viszont nagy újdonság nem volt az effektekben. A nyitócsata óriási, de arról, meg a többi digitális helyszínről nem lehet kihozni még egy dokufilmet. Az EP3 hídszerepéről viszont annál inkább: karakterek kinézete, öltözete, helyszínek, díszletek alakulása, klónok, járművek stb. Finom falat lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPII DVD-n több mint fél órányi doksi film van, ami csak a sztorira (story, szerelmi szál, akciók) koncentrál. :( PErsze egy egész estés filmbe összefűzve, élvezetesebb lenne.

 

Azok inkább EPK-k voltak, vagyis olyan werkfilmek, amiket a stúdió erőszakol ki és alig van valami információ-tartalmuk azon kivül, hogy a készitők dicsérik a filmet. Viszont ezeket adják le a film bemutatása elött (az RTL-en is ezekből olloztak anno)... Persze nem rosszak, de pont "műfajukból adodoan" semmi igazán érdemleges nem hangzik el, illetve nem is hangozhat el bennük, mert még a bemutató elött lelőne valami érdekeset. Ilyen az ep.1-nél is volt, de ott volt mellette egy remek "The Beginning" is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is csak az extra-ra kéne szinkron vagy felirat.A filmre isten őrizz szinkron.Az EP 2 óta nem vagyok hajlandó itthon megnézni Star Wars filmet szinkronosan.

 

Ezzel nagyon is egyetértek. A filmhez elég a felirat, de azért tegyék rá a szinkront azok kedvéért, akik szinkronosan szeretik nézni.

Megőrülök attól, hogy ha az extrákon nincs felirat. Pocsék az angol tudásom, és mi értelme így megnézni az extrákat? Úgysem értem. A szívem fog megszakadni, ha nem lesz felirat. Az audiokommentárra nem is várom már, de a többire igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges extra DVD tartalom:

 

* "To the Dark Side" (85 min.): all-new full-length documentary about the production of the last Star Wars episode.

* "The Bridge of the Saga": Taking the last pieces to the puzzle.

* "Brother Vs. Brother" The hard job to get the amazing final duel.

* Two featurettes examining the Anakin's destiny and the special effects.

* Web documentaries

* Exclusive production photos

* One-sheet posters

* International outdoor campaign

* Trailers and TV spots

* "This is not the end of Star Wars": About the future of the Saga.

* ILM visual effects breakdown montage

* Exclusive DVD-ROM content

 

A címek alapján a legjobb extra lemeznek ígérkezik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.