Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Azt már fejen állva is kibírjuk. Aztán jöhet, amire '99 óta készülök. Egy nap alatt a hat rész  :P

 

Énis már rávagyok rajtolva.Ezen a héten érkezik meg az EpI-II DVD extrákkal(sajnos másoltan :P ).Így már megnézhetném sorba a filmeket, de inkább már megadom a módját, és megvárom a menüs, tökéletes képminőségű filmet. :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt már fejen állva is kibírjuk. Aztán jöhet, amire '99 óta készülök. Egy nap alatt a hat rész  :P

 

Gondolj bele.Kb összesen 13 óra, plusz a filmek közti szünet-kajaszünet-stb..Kijön 15 óra.Utána meg egyenként kivesézni újra az extra lemezek...hmmm...SW NAP!!!!Délelött 10kor elkezded nézni a filmeket, és extralemezekkel együtt éjszaka 5kor befejezed. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről az Extrákat kihagyom, azokra nem bírnák beáldozni egy napot. Enni meg tudok közben, hál istennek itthon úgy van elrendezve a lakás, hogy az étkezőből tökéletesen rálátok a tv-re... az egyetlen ami még gondot okozhat a rokonság, mert hogy nem fogják szó nélkül bírni, az biztos (pláne nem azon a hangerőn ahol hallgatni szeretem). Valahova el kéne paterolni őket :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről az Extrákat kihagyom, azokra nem bírnák beáldozni egy napot. Enni meg tudok közben, hál istennek itthon úgy van elrendezve a lakás, hogy az étkezőből tökéletesen rálátok a tv-re... az egyetlen ami még gondot okozhat a rokonság, mert hogy nem fogják szó nélkül bírni, az biztos (pláne nem azon a hangerőn ahol hallgatni szeretem). Valahova el kéne paterolni őket :P

 

Szombaton délelött elkezded, és vasárnap reggel befejezed!Tuti kikapcsolódás...Én tuti hogy megcsinálom!Már alig várom!SW 24 órán át!Yeeah!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végig fogom nézni mind a hatot egymás után. Nekem még a családra sem kell annyira gondolnom, mert a házimozi az enyém a saját szobámban. Csak a hangerővel lesznek problémák :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Film nézés közben még soha nem ittam alkoholosat :D

Szerintem is az lenne az igazi, ha a 6 filmet egyben meg lehetne nézni moziban. Mivel régi trilógiát nem láttam moziban, így azért duplán is jó lenne. Azt hiszem, marad a házimozi (72 cm-s tvm van hozzá) jobb híján :lol: Sör nélkül :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már biztos, hogy az egyik kivágott jelenet, ami felkerül a DVD-re, az amikor Windu, Obi-Wan és Yoda a meditáló-szobában beszélgetnek a jövőről és a Sötét oldalról.

 

Én is most láttam a Hyperspacen a képeket! Arról nem szól a fáma, hogy a filmbe visszarakják-e. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem az jött le, hogy a 'kivágott jelenetek' szekcióban marad. Pedig örülnék ha visszakerülne  :lol:

 

Jaja! Jól mutatnak hárman együtt. :D De gondolom ezt a jelenetet ellensúlyozza a filmben az a rész, amikor Yoda, Obi és Mace a gunshipben beszélgetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.