Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Sajna Lucaséknak az a mániája, hogy az extrára, csak elkészített kivágott jeleneteket tesznek.  

Pedig én megnéznék egy pár kékhátteres kivágott cuccot.

 

Csak abból nem sokat értesz.Pl Obi és Anakin sétálgatnak a kékháttérben, és közben suhintanak néha a fénykardjukkal, és ugrálgatnak.Nem nagyon fogod tudni hogy mit csinálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna Lucaséknak az a mániája, hogy az extrára, csak elkészített kivágott jeleneteket tesznek.  

Pedig én megnéznék egy pár kékhátteres kivágott cuccot.

 

Csak abból nem sokat értesz.Pl Obi és Anakin sétálgatnak a kékháttérben, és közben suhintanak néha a fénykardjukkal, és ugrálgatnak.Nem nagyon fogod tudni hogy mit csinálnak.

 

Making ofokaból az ilyesmiket imádtam a legjobban. Ugyanez kéne, csak összvágva jelenetté.

 

Én amúgy is ilyen kékháttér bolond vagyok az ep2-t meg akartam nézni eglszbe, csak kékháttérrel, semmi effekt, se flnykar semmi, csak kékség, de nem találtam sehol ilyen nyers anyagot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna Lucaséknak az a mániája, hogy az extrára, csak elkészített kivágott jeleneteket tesznek.  

Pedig én megnéznék egy pár kékhátteres kivágott cuccot.

 

Csak abból nem sokat értesz.Pl Obi és Anakin sétálgatnak a kékháttérben, és közben suhintanak néha a fénykardjukkal, és ugrálgatnak.Nem nagyon fogod tudni hogy mit csinálnak.

 

Making ofokaból az ilyesmiket imádtam a legjobban. Ugyanez kéne, csak összvágva jelenetté.

 

Én amúgy is ilyen kékháttér bolond vagyok az ep2-t meg akartam nézni eglszbe, csak kékháttérrel, semmi effekt, se flnykar semmi, csak kékség, de nem találtam sehol ilyen nyers anyagot. :)

 

Ilyenekre én is kivántsi vagyok, de a DVDre készeket kell rárakni.Hogy betudd "illeszteni" a filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenekre én is kivántsi vagyok, de a DVDre készeket kell rárakni.Hogy betudd "illeszteni" a filmbe.

 

De én nem akarok beilleszteni semmit, az úgy jó, ahogy van...

 

pl az ep2 extrákon dex éttermébe volt egy tök jó kis animáció, ami megmutatja milyen trükkök nélkül, azok nekem nagyon bejönnek.

Pont ilyen ez az új ilmes video

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. Állítólag a filmbe egy jelenet sem lesz beillesztve. A kivágott jelenetek listája pedig a következő:

 

Shaak Ti killed by Grievous

Rebellion meeting in Bail's office

Rebellion meeting in Padme's apartment

Rebellion confront Palpatine

A Plot to destroy the Jedi

Exiled to Dagobah

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. Állítólag a filmbe egy jelenet sem lesz beillesztve. A kivágott jelenetek listája pedig a következő:

 

Shaak Ti killed by Grievous

Rebellion meeting in Bail's office

Rebellion meeting in Padme's apartment

Rebellion confront Palpatine

A Plot to destroy the Jedi

Exiled to Dagobah

 

 

EZ AZ!!!:)

 

A Grivis részben benne van a Obi Ani úszóskaland is...FUEL es, hirtelen nem tom h jo tmondok e...

 

MA, vagy holnap a csávó, képeket fog adni a kitörölt jelenetkről!!

Sztem hihetunk neki, hisz 1 éve neki volt meg 1.szor a 4,5,6 DVD:)

 

EZ az!!! WOW!!! :) :shock: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. Állítólag a filmbe egy jelenet sem lesz beillesztve. A kivágott jelenetek listája pedig a következő:

 

Shaak Ti killed by Grievous

Rebellion meeting in Bail's office

Rebellion meeting in Padme's apartment

Rebellion confront Palpatine

A Plot to destroy the Jedi

Exiled to Dagobah

 

Nagyon nem örülök, hogy nem raknak vissza semmit (bár nem olyan rég, meg az volt az infó, hogy 12 kivágott jelenet lesz :wink: ) és ahogy elnézem a Nos szörny teljesen kimarad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hírek. Állítólag a filmbe egy jelenet sem lesz beillesztve. A kivágott jelenetek listája pedig a következő:

 

Shaak Ti killed by Grievous

Rebellion meeting in Bail's office

Rebellion meeting in Padme's apartment

Rebellion confront Palpatine

A Plot to destroy the Jedi

Exiled to Dagobah

 

 

EZ AZ!!!:)

 

A Grivis részben benne van a Obi Ani úszóskaland is...FUEL es, hirtelen(Yes the Shaak Ti scene includes a the Obi/Anakin fuel chamber sequence, however it's only partially complete - much of this bit is still anamatics. Strange that they didn't finish this sequence to the same standards as everything else but I guess it's a lot of work.

)

 

nem tom h jo tmondok e...

 

MA, vagy holnap a csávó, képeket fog adni a kitörölt jelenetkről!!

Sztem hihetunk neki, hisz 1 éve neki volt meg 1.szor a 4,5,6 DVD:)

 

EZ az!!! WOW!!! :) :shock: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[Ez igaz sajnos a 12 helyett csak 5)

 

Ez van sajna, és én sem örülök h nem tesznek vissza a filmbe semmit sem...De ha belegondolsz nem tudom h megoldható e az, hogy a kiv. jeleneteket felteszed gépre, atalakitod vobba, aztan a főfilmet szétvágod, beilleszted a kiv.jeleneteket, majd az egeszet dvdbe atkonvertalod....

Jó...Kicsit, nagyon de nagyon macerás...Főleg prfi munkat végezni...Talán lesz vki lelkes rajongo aki megteszi....Vagy kérdezem én :

Lehetetlen ez??

 

A palpisnak örülök azért!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint QG nem lesz, de ez talán várható volt :) Ha jól látom.

Viszont a politikai szál meglesz majdnem teljes egészében. Attól függetlenül sok minden kimarad, ami pedig jó volna. Ezek inkább csak plusz mondatok meglévő jelenetekhez, ami ugye nem fedi a kivágott jelenet kategóriát, de ezek szerint a filmbe sem kerülnek vissza. Nagy kár értük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hohó:

 

"more updates including screenshots, deleted scenes, and changes... "

 

Tehát vannak változtatások a moziváltozathoz képest!!!

 

:) Pedig előtte azt írta, nincs változtatás. :) Izgalmas lesz a mai este.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a külföldi fórumokon mindenki sopánkodik, hogy csalodás-szagú a DVD kiadás. Kevés a kivágott jelenet, gyengék a doku-filmek (?) és nem elég tartalmasak. Valami ilyesmit szajkozott DarthFirst is, illetve azt mondta, hogy jó, de jobbat várt... :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a legnagyobb extra értéke a befejezett jeleneteknek van, ezért a fanyalgás a külföldiek részéről. Ez pedig kevés. Én nagyon szeretem az összes dokufilmet, ami forgatásokról kijön, én nem csaódom semmiképp.

Megkapjuk darabolva a politikai szálat, bevallom nekem ez a rész foglalkoztatja meg legkevésbé a fantáziámat.

Most mi történhet ott. Ülnek egy gyönyörű idorába, gyönyörű panorámával, és azokat a mondatokat mondják, amik a könyvben illetve forgatókönyvben vannak. Szerintem ezek naggyából mások szájából bele is kerültek a filmbe. Pl Úgy beszélsz, mint egy szeparatista, ezt ugye Bailnek mondják az egyik helyszínen, talán Padmé...

 

Viszont a Shaak Ti killed by Grievous nagyon érdekesen hangzik.

Ha ez egy olyan jelenetsor lesz, hogy ST meghal, majd Aniék a benzinbe, akkor már jó lesz.

A Plot to destroy the Jedi ez nem tudom mi lehet pontosan. Ötlet?

Dagobah meg jó lesz, láttunk már képet róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.