Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Priest! Tudsz valami infót arról, lesz-e filmbe visszarakott jelenet a DVD-n?

 

Apróságok szinte 100% ill. jelenetek bővítése is. De hogy a képeken láthatóak közül mi lesz visszatéve azt nem tudom. Ha én lenneék Lucas akkor mind benne lenne, de az öreg eléggé mást gondol és tesz mint mindenki más.:D

 

P.S.: nyugodtan visszatehetnék mindet, mert a film annyira gyors, hogy egy kis lassítás egyáltalán nem okozna kárt, sőt egyes dolgokat érthetőbbé is tehetnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest! Tudsz valami infót arról, lesz-e filmbe visszarakott jelenet a DVD-n?

 

Apróságok szinte 100% ill. jelenetek bővítése is. De hogy a képeken láthatóak közül mi lesz visszatéve azt nem tudom. Ha én lenneék Lucas akkor mind benne lenne, de az öreg eléggé mást gondol és tesz mint mindenki más.:D

 

P.S.: nyugodtan visszatehetnék mindet, mert a film annyira gyors, hogy egy kis lassítás egyáltalán nem okozna kárt, sőt egyes dolgokat érthetőbbé is tehetnének.

 

Milyen apróságok? Jövök a vesszőparipámmal: a Yoda vs. Palpi tele van apró hibákkal, főleg a kardozásuk legeleje, ezen nem javítanak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 12 kimaradt jelenetet én is furcsálltam. Részemről lemaradhatott volna a szinkron, ha lenne magyar felirata az extráknak :( Angol felirattal nehezebb lesz, de hát ez van.

 

Ott aztmondta DVDExtra a fórumon hogy csak angol felirat lesz az extralemezen.Nemértem miért nem tudják rátenni.Nem foglal sok helyet a lemezen.ha lusták lefordítani küldjék el nekem, és 1-2 óra alatt lefordítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van szinkron. :(

Én azért egy kicsit furcsállom, hogy egy hónapig csúszik emiatt. Nyugaton van rajta német és francia is. Mi kapunk magyart és oroszt. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne átültetni, hisz a mozira már bekeverték egyszer. Azt csak le kell porolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No egye fene, de ezzel elérték, hogy tényleg újra meg kelljen vennem mind a hat részt majd a SAGA kiadással... :(

Mindegy, egye franyó, bár fura lesz, hogy csak az ep3-on lesz szinkron, ráadásul szerintem ennek a legrosszabb. De mindegy, innentől kezdve a köv megjelenésben talán már a többi is szinkront kap (de jó, az ep4-5-6 megkaphatja a 4-et :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszaszívtam mindent amit írtam tegnap (egyébként Andí Vajnát akartam említeni Joe-t :( )! Nekem ugyan nem nagyon kell a szinkron, de ez egy pozitív lépés, és csak jó sülhet ki belőle. A legfőbb célközönség pedig egyenesen igényli a cucot. Bravo! :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszaszívtam mindent amit írtam tegnap (egyébként Andí Vajnát akartam említeni Joe-t :( )! Nekem ugyan nem nagyon kell a szinkron, de ez egy pozitív lépés, és csak jó sülhet ki belőle. A legfőbb célközönség pedig egyenesen igényli a cucot. Bravo!  :41:

 

Shaah ti jatszik, inkabb latszik a filmben!!!Hologrammként a tanacs ulésén amikor Yoda jelentkezik be Kasshykrol....Érdekes, érdekes....Ha mar egyzser megolte Grivi, mit keres a tanács ülésén??:)))ez csak poén..:)

 

De itt a kép :

 

http://img398.imageshack.us/my.php?image=shaak7ql.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összességében örülök, hogy raknak rá szinkront. Nem valoszinű, hogy sűrűn fogom nézni, de legalább belehallgathatok, hogy milyen (eddig még nem láttam szinkronnal). Másrészről viszont ez némileg csökkentheti a kalóz-DVD-k számát ami pozitiv dolog. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyetlen nagy bajom van a szinkronnal kapcsolatban! Szóval, szerintem a szinkron szövege néhol igencsak gázra sikeredett! Pölö amikor Grivi mondja Obi-Wannak hogy "Fajankó" vagy mi a fene! Szóval engem ezek nagyon idegesítenek, és eddig reménykedtem benne hogy átírják a szöveget, de szerintem erre mostmár semmi esély szóval fogcsikorgatva fogom végignézni Dec. 1-jén a DVD-t! :( :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyetlen nagy bajom van a szinkronnal kapcsolatban! Szóval, szerintem a szinkron szövege néhol igencsak gázra sikeredett! Pölö amikor Grivi mondja Obi-Wannak hogy "Fajankó" vagy mi a fene! Szóval engem ezek nagyon idegesítenek, és eddig reménykedtem benne hogy átírják a szöveget, de szerintem erre mostmár semmi esély szóval fogcsikorgatva fogom végignézni Dec. 1-jén a DVD-t! :(  :wink:

 

Az eredeti hang is rajta lesz, és a magyar felirat is. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egye fene, a szinkron nekem megéri ezt a plusz egy hónap várakozást. Az előzmények közül ennek a szinkronja tetszik a leginkább (meg az EP1), és jó, hogy rákerül a korongra. Így is angolul fogom nézni a legtöbbet, de azért legyen rajta.

Szerintem ezt a DVD-t minden magyar rajongónak érdemes megvennie: tökéletes kép és hang, magyar szinkron, DVD-hez (pláne SW-hoz) képest alacsony ár... és még orosz szinkron is van rajta. :(

 

Apropó, nem tudja valaki, hogy van oroszul, hogy "Igen, mester."? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.