Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az amazon.com-on lehet olvasni a lemezek tartalmát. Az extrák:

 

# Commentary by writer-director George Lucas, producer Rick McCallum, animation director Rob Coleman, and ILM visual effects supervisors John Knoll and Roger Guyett

# Exclusive deleted scenes with introductions by George Lucas and Rick McCallum

# "Within a Minute" documentary film about the making of the Mustafar battle

# "The Chosen One" featurette: George Lucas traces the myth of Darth Vader through episodes 1-6

# "It's All for Real: The Stunts of Episode III"

# A 15-part collection of Lucasfilm's Web documentaries

# Star Wars Battlefront II trailer and Xbox game demo

# Star Wars Empire at War PC game trailer

# "A Hero Falls" music video

# Poster and print campaign

# Trailers and TV spots

# Never-before-seen production photo gallery

# DVD-ROM content includes a free trial of Hyperspace, the ultimate online Star Wars experience

# Number of discs: 2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a fenébe nem érezte???

 

Úgy ahogy Yoda az ep2 ben Palpival szemben...Csak gyús arckifejezést használt a végén, de miközben a szakadárokról meg háborúról beszéltek Ő sem látta érzelte az előtte lévő sithet, pedig az is kb 2-3 méterre ült előtte...

 

 

 

:P  :shock:  :P  :57:

Azon túl, amit Ody mondott, még Vader és Shaal Ti esetével ellentétben Palpatine éppen nem ostromolta egy légiónyi klónnal az épületet, amiben tartózkodtak. Ha a Sötét Oldal nem is, a lövöldözések és robbanások zaja azárt feltűnhetett volna neki.

 

Tetszetősek ezek az extrák... csak jönnének már a kiegészítésről hírek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig nem is olyan rég, még McCallum erősitette meg a Hyperspace interjún... már megint kamázott?  ;)

 

Nem áll messzi tőle. Várjuk a megerősítést, cáfolatot. Bár ha az amazon kirakta ezeket a specifikációkat, akkor lehet bennük valami. Vagy esetleg ehhez még majd jönnek extrák? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos hir: Az SW ep.3 csak és kizárolag DVD formátumban jelenik meg az USA-ban... ez az első ilyen Fox film, de nagyon sok követi majd, igy szépen lassan tényleg bucsut inthetünk a VHS formátumnak. Viszont más piacokon egyelőre marad a VHS kiadás... igy nálunk is. Viszont alább volt találgatás, hogy vajon miféle extrákat fognak rárakni a VHS-re... én már akkor is hitetlenkedtem, de ezután már majdnem biztos: a stúdiót nem érdekli a VHS eladás, igy valszeg semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos hir: Az SW ep.3 csak és kizárolag DVD formátumban jelenik meg az USA-ban... ez az első ilyen Fox film, de nagyon sok követi majd, igy szépen lassan tényleg bucsut inthetünk a VHS formátumnak. Viszont más piacokon egyelőre marad a VHS kiadás... igy nálunk is. Viszont alább volt találgatás, hogy vajon miféle extrákat fognak rárakni a VHS-re... én már akkor is hitetlenkedtem, de ezután már majdnem biztos: a stúdiót nem érdekli a VHS eladás, igy valszeg semmi.

 

Bisztos lesz rajta valami extra mint a AOTC-nél a TPM-nél nem volt semmi sajnos.Remélem lesz rajta sok kimardt jelenet bár eszt kétlem mert DVD-re koncentrálnak inkább mert aszt veszik így a VHS lemarad és kevesebb dolgot pakolnak felrá.

Meg örülnék egy-két Making of-nak is legalább 2 lehetne rajta.

Tényleg kép van már róla,hogy mien lesz kinézetre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ne nagyon reménykedj: nagy valoszinüség szerint semmi se lesz rajta. Már maga az ajándék, hogy nálunk kapható lesz egyáltalán VHS-en, ugyanis a stúdió szeretné ezt lerázni magáról...

 

Nem tudom.Te meiket fogod megvenni pisztosan?Vagy mindkettőt megveszed?

Imátkozzunk a VHS extrákért Híveim! :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megveszem mindkettőt, csak hogy a kazetta gyűjtemény is teljes legyen. Aztán felőlem a Fox elfelejtheti a VHS fogalmát, én is így teszek ;)

Szerintem Extra az ep2-re se kellett volna. Minek? Kaptunk egy jópofa kis filmet, amit már a tv-ből rég megszereztem akkorra. Meg négy kivágott jelenetet, ami marha jó, bár lusta voltam odatekerni megnézni. VHS-en nem kell extra, szvsz fölösleges (nem mintha a DVD-n annyira érdekelne az extra tartalom, de ott azért sűrűbben nézem meg az ep2-es extra DVD-t, mint a VHS extra tartalmát).

De felőlem akár lehet is... bér ha a Fox el akarja felejteni, akkor úgyse töri majd magát érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még azelött, hogy DVD-lejátszót vettem volna elkezdtem gyüjteni az eredeti VHS kazettákat... aztán gyorsan abba is hagytam, mert csak a gond volt vele, föleg a DVD-hez képest. A Klónok támadását már meg se vettem VHS-en és az ep.3-at se fogom. De ettől függetlenül örülök, hogy nálunk még megjelenik VHS-en, elvégre Magyaországon a háztartások többségében még mindig videó-lejátszó van és kár lenne, ha Star Wars nélkül maradnának ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek dzséjttel:)))

 

Képzeljétek én nagyon nem vok oda az extrákért, azt nem mondom h nem láttam őket egy párszor, de spec nekem maga ha csak a film jelenenne meg extrák nélkül nem kapnék síró görcsöt....

MOndjuk ha nem lenne rajta kivágott jelenetek akkor szomorú lennék...és ennyi.;)

 

Így is szomorú vok h rengeteg dolog másképp alakult mint sejtettük!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a DVD műfajt nekem találták ki. Nagyon szeretem az extrákat, nekem nagyon fontos, hogy minél több anyag legyen a lemezeken. Ezért is tartom etalonnak a mai napig is a LOTR-filmek négylemezes verzióit. Azon már van annyi extra, hogy teljesen elégedett legyek. ;) Nagyon szeretek elmerülni mindennek a készítésében, ami tetszik. Ha valami elnyeri a tetszésemet, rögtön érdekelni kezd, hogyan csinálták, legyen az egy trükk, egy egész film vagy valami más. És mivel a Star Wars igencsak elnyerte, ennek a készítését igencsak izgalmasnak tartom, és minden kis részlete érdekel. Ezért kellett beszereznem a Making Ofot. :)

Amikor hozzájutottam az EP1 DVD-hez, az első, amit megnéztem, az extra lemez volt. A film csak utána jött... :)

 

Ez a várható lista kissé meglepett. Nem gondoltam volna, hogy egy órát szentelnek a fénykardpárbajnak, úgy hittem, ez csak egy része lesz a dokumentumfilmnek. A saga áthidalásáról szerintem többet lehetett volna beszélni, mint a párbajról, de majd meglátjuk. Ha már így alakult, nem bánnám, ha a teljes huszonvalahány percet megmutatnák, legalább nyers változatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, engem is jobban érdekelnének az Extrák, ha lenne rajtuk magyar felirat, mert így max a szép képeket nézegethetem. De minek nézzek olyat, amit nem értek? (pl emiatt még egyetlen audiokommentárt sem kapcsoltam be).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek olvasása tán felmerül benne a kérdés mértnem vettem én még DVD lejátszót.

1:Tán mert nincs rá pénzem.Igaz megéri de mégis Iskolás vagyok kiskölcségvetéssel.

2:Ha neagy isten lenne lejátszóm nem lenne elég pénz a DVD lemezre mert drága.S néha anyira, hogy nagyon.

3: Ha már lenne lejátszó és lemez is akkor több pénzért (20-30 ezer ft)már inkább házi mozit veszek mert akkor élvezetesebb mint szimpla lejátszón.Mert ugye Hangzás és kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek olvasása tán felmerül benne a kérdés mértnem vettem én még DVD lejátszót.

1:Tán mert nincs rá pénzem.Igaz megéri de mégis Iskolás vagyok kiskölcségvetéssel.

2:Ha neagy isten lenne lejátszóm nem lenne elég pénz a DVD lemezre mert drága.S néha anyira, hogy nagyon.

3: Ha már lenne lejátszó és lemez is akkor több pénzért (20-30 ezer ft)már inkább házi mozit veszek mert akkor élvezetesebb mint szimpla lejátszón.Mert ugye Hangzás és kép.

 

a DVD topic kezd át menni VHS topic-ba ezért van neki külön egy.Akit érdekel az oda jöjjön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A chapterek:

 

1 Opening Logos

2 Revenge of the Sith

3 Battle Over Coruscant

4 General Grievous

5 Rescuing the Chancellor

6 Confronting Grievous

7 Happy Reunions

8 Grievous on Utapau

9 Bad Dreams

10 Counsel with Yoda

11 The Chancellor's Request

12 On the Jedi Council

13 Secret Assignment

14 Not the Chosen One?

15 Seeds of Distrust

16 Tragedy of Darth Plagueis

17 Kashyyyk

18 Brothers' Farewell

19 A Hero Lost

20 Arrival on Utapau

21 Obi-Wan vs. Grievous

22 Jedi War Council

23 Sidious Revealed

24 Utapau Chase

25 Mace Learns the Truth

26 Anakin's Fateful Decision

27 Mace vs. Sidious

28 Rise, Lord Vader

29 Order Sixty-Six

30 March on the Jedi Temple

31 Time to Leave

32 "Wait for Me"

33 The Heroes Regroup

34 Birth of the Empire

35 The Terrible Truth

36 Obi-Wan Confronts Padme

37 Padme's Departure

38 "You're Breaking My Heart"

39 Yoda Visits the Emperor

40 Battle of the Heroes

41 Yoda vs. Sidious

42 Narrow Escapes

43 Immolation

44 The Emperor Arrives

45 Secret Delivery

46 Birth and Rebirth

47 Lord Vader Awakes

48 The Future of the Twins

49 A New Hope

50 End Credits

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.