Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

állítólag ezek a törölt jelenetek:

 

* Eight exclusive deleted scenes with introductions: The Fuel Tank, Shaking Grievous, Palpatine's Efforts, Shaak Ti's Destiny, Birth of a Rebellion, Yoda's Escape from Kashyyyk (extended), an Old Friend, the Far Planet of Dagobah, a Deathly Building (extended)

 

 

Ez az!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

állítólag ezek a törölt jelenetek:

 

* Eight exclusive deleted scenes with introductions: The Fuel Tank, Shaking Grievous, Palpatine's Efforts, Shaak Ti's Destiny, Birth of a Rebellion, Yoda's Escape from Kashyyyk (extended), an Old Friend, the Far Planet of Dagobah, a Deathly Building (extended)  

 

 

Ez az!!!!

 

Ja és ezek közül a kedvencem:

 

OLD FRIEND!!!! VAJON KI LEHET AZ???

 

QUI GON JINN!!! HURRá!!!;)) egyelőre nem élem magam bele, de ki más lehetne??:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhúúú! Bárcsak igaz lenne!

Lássuk csak:

 

The Fuel Tank: a film elején az üzemanyagtartályos kalandozás. Végülis számítani lehetett rá, hogy lesz valami akciójelenet is az extrákban.

 

Shaking Grievous: ez melyik?

 

Palpatine's Efforts: Remélem, ez az Anakin-Palpatine beszélgetés Obi-Wan búcsúja után... ;)

 

Shaak Ti's Destiny: Vajon az Anakin általi, vagy még a Grievous általi?

 

Birth of a Rebellion: Erről már hallottunk.

 

Yoda's Escape from Kashyyyk (extended): Őrült Yoda?! "Vuki jó, enni vukit... hehehe..." :)

 

An Old Friend: Ha ez az, amire számítok, más extra már nem is nagyon kell nekem... talán csak annyi, hogy ezt a filmbe kéne visszatenni, nem a 2. lemezre :)

 

The Far Planet of Dagobah: ez a kis szösszenet bizony a mozifilmbe sem ártott volna. Nem az extrák közé tenném ezt a pár másodpercet, hanem vissza a helyére.

 

A Deathly Building (extended): ezt sem tudom pontosan, mi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez annyira jól hangzik, hogy már túl jól hangzik... én még várok a lelkesedéssel, de azért titkon bizakodok (a Shaak Ti's destiny nagyon érdekesen hangzik ;) ). De nem úgy volt, hogy például Liam Neeson-nal nem is forgattak, mert olyan hamar elvetették azt az ötletet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, azt mondták. Viszont ezt nehezem hiszem el, mert az áprilisban kikerült forgatókönyv csaknem végleges verzió, nem sokban tér el a filmtől, és érződik, hogy már "vágva" van a forgatáson használt anyaghoz képest. Mégis szerepel benne ez az egy jelenet, amit állítólag már cirka egy éve kidobtak a történetből, és még a previzualizációt sem csinálták meg hozzá (vagy talán csak azt, nem vagyok biztos benne). Gyanús...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WOW ;)

 

The Fuel Tank: nem is meglepő, hogy ezt berakják, de ez tényleg csak az extra lemezre kell.

 

Shaking Grievous: ez totál homály, mi a fene akar ez lenni?

 

Palpatine's Efforts: hát ha ez az, amit Simon Z mond, akkor jó lenne a filmbe. Szerintem ez inkább az, amikor Palpatine a párbaly közben buzdítja Anakint, hogy használja nyugodta a Sötét Oldalt és fókuszáljon a dühére. Ez viszont nem lenne jó a filmbe, mert túl nyílvánvalóvá tenné ki a Sith és Anakinnak egyszerűen süket-vaknak kellene lennie, hogy ez ne essen le neki, az extrák között viszont ott a helye.

 

Shaak Ti's Destiny: ez érdekes. Valójában se a Grievous féle megoldást, se az Anakin féle megoldást nem látnám szívesen a filmben (egyik se illik bele), de az Extrák között mindenképpen.

 

Birth of a Rebellion: mindenképpen a filmben a helye szerény véleményem szerint.

 

Yoda's Escape from Kashyyyk (extended): nem lenne nagy tragédia ha kimaradna, de én személy szerint örülnék, ha a filmbe kerülne bele. A Kashyyykról történő szökés szerintem kicsit összecsapott, ez felengedné.

 

An Old Friend: ha ez az, amire én is gondolok, már pedig miért ne lenne az, hiszen csak egy valakit illettek az Old Friend jelzővel, akkor azt mindennél jobban a filmben szeretném látni.

 

The Far Planet of Dagobah: ez egy olyan jelenet aminél az sem zavarna ha a filmben lenne és az sem, ha az Extrák között. De jobb lenne, ha a filmbe kerülne, bár megtörné a végét.

 

A Deathly Building (extended): szerintem ez Anakin tarolása kibővítve a Szepi Tanácsban. Pl onnét kihagyták a techno unios fickó megfolytását. Az nem lenne rossz a filmben, bár a hiánya sem zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine's Efforts: hát ha ez az, amit Simon Z mond, akkor jó lenne a filmbe. Szerintem ez inkább az, amikor Palpatine a párbaly közben buzdítja Anakint, hogy használja nyugodta a Sötét Oldalt és fókuszáljon a dühére. Ez viszont nem lenne jó a filmbe, mert túl nyílvánvalóvá tenné ki a Sith és Anakinnak egyszerűen süket-vaknak kellene lennie, hogy ez ne essen le neki, az extrák között viszont ott a helye.

 

Ezt nem hiszem, mert akkor ott lenne, hogy extended, hiszen egy meglévő jelenetet pótol ki. Nagyon bízom az én verziómban... ;) Már ha egyáltalán igaz a hír. Kéne ide egy Tibur, aki a Star Wars szeme, füle, és szája a magyar fórumon. :)

 

Az Anakin-féle Shaak Tivel az a bajom, hogy az kb. 10 másodperc. Ennyit kár betenni az extrák közé, ezért inkább a Grivisre tippelnék, bár az se lenne sokkal hosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még ne éljétek bele magatokat. Anno az ep.2-nél is jöttek ilyen listák azt a fele se volt igaz. Söt emlékszem a hivatalos bejelentés elött egy nappal is kiszivárgott egy lista, de aztán kiderült, hogy pár jelenetben tévedtek. Én majd akkor hiszem, ha a hivatalos oldal is bejelentette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éljük bele magunkat, csak megmozgatjuk a fantáziánkat. Valóban korán van még az ilyen listákhoz. De addig is van miről csevegni. ;)

Anno kijött egy harmincvalahány tételből álló lista arról is, hogy mi mindent akar Lucas megváltoztatni a régi trilógiában a DVD-kiadásra, és persze kamu volt az egész. De volt benne egy csomó elgondolkodtató elem is. Ha másra nem, erre jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shaak Ti's Destiny: ez érdekes. Valójában se a Grievous féle megoldást, se az Anakin féle megoldást nem látnám szívesen a filmben (egyik se illik bele), de az Extrák között mindenképpen.

 

Én annak örülnék, ha mindkét verzióba beleleshetnénk.

Grivi kinyírja ShaakTi-t vágás, Anakin kinyírja ShaakTi-t. Persze, valamelyik intro majd magyarázza, hogy előbb ezt akarták, aztán ezt, de kivágódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shaak Ti's Destiny: ez érdekes. Valójában se a Grievous féle megoldást, se az Anakin féle megoldást nem látnám szívesen a filmben (egyik se illik bele), de az Extrák között mindenképpen.  

 

De legalább látnánk, amint Anakin egy Jedi mestert öl meg. Vagy ezt ne akarjuk látni?

Azt a változatot szívesen látnám a filmben, de megvagyok nélküle. Miért nem illik bele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem illik bele?

A 66-os parancs végrehajtásának az üteme és hangulata olyan kimértté vállt, hogy abba én legalábbis nem tudnék törés nélkül jelenetet beilleszteni. Anakin nyomul a klónok élén, ide nem fér, utánna jön a bolygókon történő kivégzések, aztán végül visszatérünk a Templomba. Láthatunk egy távoli képet az általános mészárlásról, aztán Anakin belép a kicsik közé. A zene, a képek, a jelenetek egymás után, egyszerűen nagy mértékben át kéne szabni, hogy bele passzoljon egy új coruscanti jelenet.

Ráadásul szvsz Shaak Ti halála is idétlen, ha jól tudom a szobájában, meditálás közben szúrja le Anakin hátulról. Hogy nem vette észre, hogy a Templom ostrom alatt és egy Sith osont mögé a magánkamrájában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs sok értelme ennek a Shak Ti halálnak. Ráadásul még meditált is, akkor hogy a fenébe nem érezte a tőle két méterre megnyilvánuló sötét oldalt? Elég gyengének lenne beállítva szegény.

 

Max. az extrák között tudom elképzelni, mint érdekességet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs sok értelme ennek a Shak ŰTi halálnak. Ráadásul még meditált is, akkor hogy a fenébe nem érezte a tőle két méterre megnyilvánuló sötét oldalt? Elég gyengének lenne beállítva szegény.  

 

Max. az extrák között tudom elképzelni, mint érdekességet.

 

Nekem tetszene, bár az is fura hogy amíg a többieket gyilkolják, addig ő a kis kamrájában meditál... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sincs sok értelme ennek a Shak Ti halálnak. Ráadásul még meditált is, akkor hogy a fenébe nem érezte a tőle két méterre megnyilvánuló sötét oldalt? Elég gyengének lenne beállítva szegény.  

 

Max. az extrák között tudom elképzelni, mint érdekességet.

 

Hogy a fenébe nem érezte???

 

Úgy ahogy Yoda az ep2 ben Palpival szemben...Csak gyús arckifejezést használt a végén, de miközben a szakadárokról meg háborúról beszéltek Ő sem látta érzelte az előtte lévő sithet, pedig az is kb 2-3 méterre ült előtte...

 

 

 

:P :shock: :P :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.