Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

 :lol: vagy inkább:  :vfuckoff: ).

 

Inkább az utóbbi. :lol:

 

Egyébként van egy figyelemreméltó rész ebben a kritikában.

 

"Beültem hát újra, jó mélyre eldugtam a valóságot és keblemre öleltem a varázslatot."

 

Tehát jamamura barátunk is megtalálta a kulcsot, hogyan is kell viszonyulni ezekhez a filmekhez. És láss csodát, mindjárt sokkal jobban bejöttek neki, mint korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Beültem hát újra, jó mélyre eldugtam a valóságot és keblemre öleltem a varázslatot."

No igen, ez az SW egyik lényege. Nem a valóságot keresni, felnőtként ránézni, hanem gyerekként csodálni ezt az álomszerű világot, ahol a fantázia az úr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, ez az SW egyik lényege. Nem a valóságot keresni, felnőtként ránézni, hanem gyerekként csodálni ezt az álomszerű világot, ahol a fantázia az úr.

 

Nagyon lassan talán rájönnek erre! Már csak három egész nap van a DVD-ig!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ennyien a Media Marktban veszitek meg, nem tudjátok ott mennyi lesz?

 

Talán 4990, mint Ody írta. Remélem, hogy nem lesz több. Ja, és szombaton veszem meg :lol:

Így nekem még 5 nap, de kibírom.

Nem volt ez olyan rossz kritika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát... őőőő... izéééé... hát tudod az úgy lesz, hogy... :lol:

 

Van rá esély, hogy ennél a DVD-nél ugyan úgy fogok eljárni suliügyben, mint a Trilogy DVD-nél. Eljárok egy virtustáncod, de a sulit azt kihagyom :):lol::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a jövőheti zh-k miatt félek megvenni a DVD-t, mert ha már megvettem, az olyan, amikor az ember elindul a sötétség ösvényén... örökre a sötétség uralja majd a sorsomat és a zh-im egyesek lesznek, mert úgy se bíro ki, hogy meg ne nézzem! :lol:

Ki van ez találva... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombaton veszem meg, ami azt jelenti, hogy este már nézem is :lol: Vagy éjszaka :lol: Utóbbi esetben talán a hangerővel lesznek problémák, de majd rábeszélem a szomszéd szobában lakó hugit, hogy menjen el bulizni, és ne aludjon. Szombat este nem annak van az ideje :wink:

Ha nem jön össze, marad a vasárnap, de akkor már extrástól, mindenestől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 3 nap!!!  :63: Ki, mikor fogja tudni megnézni a filmet?

 

Elméletileg Én az xpressnél rendeltem meg,viszont beszéltem egy Tesco-s ismerősömmel aki azt mondta,hogy mivel a fent nevezett áruház premier partner így nálluk már csütörtökön azaz elsején nyitáskor már ki lesz rakva a polcra.Nem tudom,hogy valóban így lesz-e,de Én nyitásra azaz 6.00-kor ott leszek.Majd meglátjuk,remélem így lesz :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg Én az xpressnél rendeltem meg,viszont beszéltem egy Tesco-s ismerősömmel aki azt mondta,hogy mivel a fent nevezett áruház premier partner így nálluk már csütörtökön azaz elsején nyitáskor már ki lesz rakva a polcra.Nem tudom,hogy valóban így lesz-e,de Én nyitásra azaz 6.00-kor ott leszek.Majd meglátjuk,remélem így lesz :63:

 

És akkor két példányban lesz meg a film? Meg van az esély rá, hogy az Xpress már holnap kiszállítja!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor két példányban lesz meg a film? Meg van az esély rá, hogy az Xpress már holnap kiszállítja!

Ez nekem is eszembe jutott. Tavaly a Trilogy tényleg előbb érkezett. Jó lenne, ha holnap váratlanul kézhez kapnám - bár akkor a suli problematikája zavarba ejtően fenn állna, de nem lenne nehéz megoldani.

 

(Ody: bocsánat, ha a tegnapi uccsó hozzászólásom bántó volt, vagy ilyesmi, mert igazad van. Ilyennel nem szép viccelni. Nem is szoktam ilyenekkel viccelni, de tegnap este nem voltam beszámítható... ha sok haver összejön :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.