Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ha minden igaz, vásárlás péntek délután, film megnézése péntek este-éjjel, majd Yoda tánca. Extrák szombat délelőtt, először a Within A Minute, aztán a többi apránként. A hétvégén mindenképpen szeretném végigsasolni mindkét lemezt.

Legalábbis így tervezem. De biztos, hogy ez néhány ponton módosulni fog. Pl. tutira nem fogom kibírni, hogy szombatra virradóra a film után lekapcsoljam a gépet, és elaludjak. Szerintem rögtön nekiesek majd az extráknak. :lol:

 

A DVDextra kritikája nekem nem nagyon tetszett. A trilógia-DVD idején megjelent írásokért odáig voltam, de ez most nem jött be annyira. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DVDextra kritikája nekem nem nagyon tetszett. A trilógia-DVD idején megjelent írásokért odáig voltam, de ez most nem jött be annyira. :lol:

 

Ha minden igaz hamarosan felkerül a DVDExtrára egy újabb Star Warsos irás... remélem az jobban fog tetszeni :lol: Igaz nem közvetlen a filmhez fog kapcsolodni :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

beszéltem egy Tesco-s ismerősömmel aki azt mondta,hogy mivel a fent nevezett áruház premier partner így nálluk már csütörtökön azaz elsején nyitáskor már ki lesz rakva a polcra.

 

És szerinted mennyi az esélye ennek? Én ugyanis a fent nevezett áruházban venném meg a DVD-t...:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 :shock:  :shock:

 

Csipkebokor vessző. De hogy jön ez ide? :)

 

Jaj, áradozzatok csak a DVD-ről én meg elmegyek majd egy bótba valamikor és hagyományos módszerrel megveszem. Ebben a hónapban? Talán. Nem tudom mi van velem, nem veszek meg érte így :):) Milyen szép lenne a (mű?)fa alatt a 3 rész, 6 DVD. Sóhajtás. :roll:

"I want more"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csipkebokor vessző. De hogy jön ez ide? :)

 

:)

 

Jaj, áradozzatok csak a DVD-ről én meg elmegyek majd egy bótba valamikor és hagyományos módszerrel megveszem. Ebben a hónapban? Talán. Nem tudom mi van velem, nem veszek meg érte így :)  :) Milyen szép lenne a (mű?)fa alatt a 3 rész, 6 DVD. Sóhajtás. :roll:

"I want more"

 

Hétvégén belenézhetsz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csipkebokor vessző. De hogy jön ez ide? :)

 

:)

 

Jaj, áradozzatok csak a DVD-ről én meg elmegyek majd egy bótba valamikor és hagyományos módszerrel megveszem. Ebben a hónapban? Talán. Nem tudom mi van velem, nem veszek meg érte így :)  :) Milyen szép lenne a (mű?)fa alatt a 3 rész, 6 DVD. Sóhajtás. :roll:

"I want more"

 

Hétvégén belenézhetsz. :P

 

Én is "maradi" vagyok. Elmegyek és megveszem, ráadásul csütörtökön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 :shock:  :shock:  :shock:

 

Megérett a meggy!!!!!!!!!!

 

Én reggel megnézem a Médiában ami már Saturn, mert du. nem lesz rá időm, ha van... :59: , bár nagy batyum lesz, ami nem fér be a szekrénybe és nem bíznám a biztonsági őrökre :fear: , úgyhogy lehet hogy csak péntek reggel nézem meg, s ha nem kapok hétvégén nyakamba veszem a várost és metróvonalon elérhető gigantoáruházakban, ahol van Média, ha nem tudok ellenálni a kísértésnek megveszem.

KI Én a filmzenét is a S-ben vettem és úgy látam máshol drágábban vesztegették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem általában nem szokott izgatni, hogy tatyóm van. Egyszerűen tatyóstól megyek be a Mediába, eddig még senki se tiltakozott, pláne, ha még veszel is valamit (és még célirányosan is mész arra).

 

SW rajongónak mit kell adni holnap?

???

Utat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén belenézhetsz. :)

 

Hát erre is gondoltam, rituálisan megnézzük együtt és még tolom egy kicsit a vásárlást biztos nem fogy ki a készlet egy hét alatt. A karácsonyfa alól azért hiányozna. Ez lesz a mindenkinek, beleérteve magamat is, ajándék :roll: . Bár szerintem anyu jobban várja mint én. S ha kijön az első kettővel akkor meglesz duplán, egye fene. Én ezt várom naon naon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most beszéltem a Rocky-s haverral.Ő azt mondta reggel nyitáskor már lesz a polcon.Mint ahogy már írtam,állítólag a Tescoba is lesz nyitásra.Lehet,hogy lemondom az xpressnél és reggel mikor jövök haza a melóból beugrok először a Tescoba,ha ott nincs akkor benézek a Rockyba.Hál istennek mind a kettő útba esik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis az Xpress-en azt irják, hogy szállitás december 1 UTÁN  :roll:

 

Az egy dolog mi van írva, és másik dolog a tapsztalat. Az utóbbi pedig az, hogy rendszeresen a megjelenés napján jöttek meg a SW DVD-k. Különben is, ha már raktáron volt tegnap, akkor ma feladják, és holnap itt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lipi: De akkor mond le minnél előbb, mert nekik elég nagy ráfizetés, hogy kiküldik neked (lehet, hogy ma adják fel) és te nem veszed át.

 

Már meg is történt :roll: .Egyébbként ma már biztos nem adják fel.Talán holnap és így nagy esély van rá,hogy holnap után érne ide.Szóval jön a gyorsabb út.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.