Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

De a DVD élményről nem Lucas biztosított minket :peace:

 

Hogy a DVD élményt kinek köszönhetjük abba ne menjünk bele, de én ezt irtam kettővel lejjebb: "alább a filmélményt köszöntem George-nak". Ugyhogy tessék szépen leszállni erről és másba belekötni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a DVD élményről nem Lucas biztosított minket :peace:

 

Hogy a DVD élményt kinek köszönhetjük abba ne menjünk bele, de én ezt irtam kettővel lejjebb: "alább a filmélményt köszöntem George-nak". Ugyhogy tessék szépen leszállni erről és másba belekötni :D

 

Nem csak Lucas műve a Star Wars, ezt te is tudod....

 

Miért kössek bele másba?Ne bánts meg, tudod hogy te vagy az egyetlen akit bántani tudok :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak Lucas műve a Star Wars, ezt te is tudod....

 

Hogyne tudnám. Nézd mit irtam nem is oly rég: "A 'Within a Minute' dokumentum-filmet elnézve nagyon sok mindenkinek kéne még megköszönni "

 

A további kötözködéseket viccen kivül (de tényleg!) létszi küld PM-be, mert ez kezd egyre OFF-abb lenni :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, akkor én is csinálok magamnak egy kis reklámot

 

Jó írás, de lehetne sokkal jobb is. :peace: Nagyon sok helyet szentelsz a történetnek. Miért? Tudjuk miről van szó. Azt kivéve pedig elég kevés marad meg sajna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan kiadványt se tudnék mondani, ami akárcsak megközelitené ezt a részlet-gazdagságot

 

Nem kötekedésképpen,és tudom valószínűleg most sokan elátkoznak,de a LOTR extra kiadását meg se közelíti,de nem csak ez hanem semelyik kiadvány.Nem is nagyon lesz a jövőben ilyen.Se hangkeverésben,se képminőségbe.Tudom,hogy ezt durva pont itt kijelenteni,de így van. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ROTS jelenleg SZEMMEL LÁTHATÓAN ver minden más dvd képet.A hang is ott van a 3 legjobb közt-,de ezt azért el is várhattuk tőle, figyelembe véve az alkotókat.

Az extrák tekintetében a Gyűrű viszont egy külön kategória.

 

Ody,mi legyen?Melyik szomb., vagy vasárnap jó?17-18.-a?Vagy a 21-22-23.-a is ok.! Hm?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Gyűrűk Ura képminősége néhol igencsak alul-teljesit. A Király visszatérnél pl. a barlangos rész, kifejezetten szemcsés. A dvdextra.hu kritikusa is bemerte ezt vállalni, pedig ő aztán nagy LOTR fan :peace:

 

Persze pár jelenetet leszámitva tényleg szép kép, de a Sithek bosszújától fényévekre van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a LOTR sokmindenben überf*sza, de a képminőséget tekintve, sehol sincs a ROTS-hoz képest. Ahogy Bomarr is mondta, ennyire részletgazdag képet, még nem láttam. És ezt nem az elfogultság mondatja velem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó írás, de lehetne sokkal jobb is. :peace: Nagyon sok helyet szentelsz a történetnek. Miért? Tudjuk miről van szó. Azt kivéve pedig elég kevés marad meg sajna. :D

 

Nos, ennek igen egyszerű oka van: az írás nagy része még a nyáron született, s a PC Gurus SW rovatba tettem bele (ez a magyarázat a hosszú történet-leírásra, hiszen ott kevésbé fanatikus olvasók vannak, mint a sw.hu-n).

Azóta mindössze egyszer láttam a filmet moziban, illetve szintén egyszer DVD-n (összességében most járok féltucatnál), ezért mindössze néhány módosítást eszközöltem.

Sajnos arra május óta sem volt időm, hogy minden egyes képkockát, jelenetet analizáljak, ezért döntöttem úgy, hogy inkább általánosságban osztom meg az észrevételeimet, illetve az érzéseimet. De ha valaki kifizeti egy havi fizetésem, akkor nagyon szívesen írok egy Ep3-boncolgatást is egy hónapon keresztül :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy is lehet kritikát írni, hogy szép lassan készíted el. :peace: Ez nem lóverseny. :D Nem rossz az írásod, de lehetne sokkal jobb is. Pl. akik nem tudják mi is az a ROTS, azoknak a legjobb figyelemfelkeltő. De a rajongóknak nem sok újat mond. Az persze dicséretes, hogy neked is bejött a film, és ne érts félre, én csak őszinte próbálok lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy is lehet kritikát írni, hogy szép lassan készíted el. :peace: Ez nem lóverseny. :D Nem rossz az írásod, de lehetne sokkal jobb is. Pl. akik nem tudják mi is az a ROTS, azoknak a legjobb figyelemfelkeltő. De a rajongóknak nem sok újat mond. Az persze dicséretes, hogy neked is bejött a film, és ne érts félre, én csak őszinte próbálok lenni.

 

Ha Te lóversenynek nevezed azt a bő fél évet, ami a premier és a cikk felkerülése között eltelt :D

Maradjunk annyiban, hogy én a mozibarátoknak írtam egy könnyedebb értékelést, Plok pedig majd a rajongóknak egy igazán mély kivesézést - már ha egyszer tényleg elkészül :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit halkabb, hasonló az EPI-hez. Szerintem ez semmit nem von lez az élvezetből.

 

Én - minden "csak azért is az ellenkezőjét mondom"-hozzáállás nélkül - tutira állítom, hogy semmivel sem halkabb az előző részekhez képest. A végső fénykard-párbajok viszont visszafogottra lettek keverve. Vagy inkább a környezeti hangok elnyomják a fénykard-hangokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy én is annyiért vettem már elfelejtettem :peace:

 

Előzőleg írtad, hogy 4984-ért vetted az MM-ben. Pénteken mi is ennyiért vettük a Westend Médiában. Nem tudom, hogy találták ki ezt az árat, de jót mulattam rajta magamban.

Na szóval pénteken nekem is meglett, hab a tortán, hogy aludtam rá egy napot, és szombaton mozi előtt megvettem ugyanitt a trilógiát is 9990-ért :D Most már csak epI és II nincs meg.

A filmet még péntek este megnéztem, és iszonyat jó volt nézni!! Remek kép, remek hang, a film dvd-n is úgy, de úgy hat!!

Az extrák jók, de sajna nagyon hiányzik a magyar felirat :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.