Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Na, most értem a végére az ep1-2-3-nak.

 

Én is bevállaltam ma! Egyszerűen szenzációs az egész!!!! Hihetetlen érzelmi töltet van a filmekben, és az se semmi, mennyire az EPIII-ra lett kihegyezve minden. Egyszerűen felülmúlhatatlan mestermű ez a film! Tudom, most az elfogultság beszél belőlem, de számomra tényleg ez jelenti a csúcsot. A film elején látható űrcsata, és a többi nyalánkság....egyszerűen nem lehet betelni vele. Fél év alatt 41-szer láttam, és egyre jobban kívánom. I want more!

 

A karakterek, a színészi játék, mind nagyon jó! Grievousról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Isteni a karakter szerepe, és megvalósítása. :)

 

Már alig várom, hogy wallatosnál szétszakítsa az agyam a film!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha beírod egy bizonyos menübe hogy 1138, akkor előjön egy rejtett extra.

 

A ROTS(Itt egy Yoda-rap) kivételével mindenhol bakiparádé.

 

EpI: A nyelvbeállítás menüben-THX logo kijeölve-bepötyögöd hogy 1 1 3 8

EpII:Ezt nem tudom biztosan:Nyelvbeállítás menü-THX logo kijelölve-1 1 3 8

EpIII:Nyelvbeállítás menü-THX felirat kijelölve-1 1 3 8

EpIV-VI:Extra lemez-video games and still galeries menü- 1 1 3 8

 

PowerDVD esetében elég a "Go To" is.És ott kikeresed a listából.

Vagy ahogy észrevettem az EpIII DVD esetében akkor is bejön a rejtett extra, ha átugratod a Star Wars feliratot a figyelmeztetések után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Budapestiek! Akinek nem közömbös hogy az utazócsürhe Darth Vaderen tapos vagy sem, az legyen kedves és nézzen körül a kettesmetró Deák Ferenc tér megállójának meg a kettes-hármas ödsszekötőnek a padlóján, válasszon egy szép és relatíve kevéssé összejárkált Ep3 DVD plakátot, szedje fel (kis köröm kell hozzá, meg izom, de bőven megéri) tekerje össze, vigye haza, és tegye ki a falára vagy ahova jól esik! A plakátok anyaga linóleum (jellegű) jól tapad akár habos papírtapétán is, vízzel simán lemosható (vizes szivaccsal, ruhával stb) a dzsuvákat is le lehet szedni otthon körömmel... nehogy már az embercsürhe a Nagyúr képét tapossa, ilyen még tömeggyilkosokkal sem szokott történni, nem hogy generációk kedvenc filmjének legkarakteresebb szereplőjével!

 

(én már fölszedtem két plakátot, lemostam mindkettőt, az egyikre rátapasztottam pár szétszedett nejlonnzacskót, hogy alkalom adtán könnyen kezelhesssem, és most összehajtogatva vár, a másik pedig, ami délután még bamba kétlábúak lábtörlőjeként funkcionált, már az ágyam fölött vigyáz... szóval nálam már nem fér több. Viszont akinek esetleg még nincs "Darth Vader folytogat"os plakátja, az megragadhatja az alkalmat. )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol::):):D:)

Szombaton voltam a hozzánk roppant közel eső Saturban, hogy megvegyem a DVD-t 4700-ért vagy mennyiért és láttam hogy majdnem 5600.

Annyira :( lelombozott, hogy nem vettem meg :vfuckoff: :33: .

Gondolom ha ki is jön díszdobozban az első három, a szinkron miatt össze se rakják, de legalább forgalmazhatnák újra az első kettőt, nyilván drága lesz.. A legtöbb dolognak lefele megy az ára idővel, az SW DVD tachidvd, egyre drágább, a végén még lemaradok erről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, te se tudtál aludni? :lol:

 

Megjegyzem, ott legalább vannak plakátok, mégha a földön is. Itt... khm... én még nem láttam.

 

Nem. Éjjeli 2 és 3 közt edörögtem a problémámat a reklámfelület BKV Rt-nek és az Interkompnak... Amúgy az egyik padlóplakát összetekerve az asztalom mellett várja a megfelelő falat, amire fölkerülhet:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a minőség magáért beszél. Az ep1 képe... sajnos mai szemmel szörnyű... pedig nem olyan ronda a képe, de az ep3-4-5-6 képe elhomályosítja a látásunkat. Még az ep2 képe is homályosnak tűnik e négyeshez képest pedig az már digikamerás. Egyszerűen hihetetlen, amit az ep4-5-6-tal műveltek. Majdnem harminc éves filmet olyan minőségre zúztak fel, mint a féléves ep3. Sőt, talán pont olyan képminőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs túl jó szemem az apró képminőségi eltérések érzékeléséhez, de ezeknél még nekem is feltűnik a minőségjavulás :) Hát nem semmi. Reméljük, hogy a Saga kiadásra az első kettő is a többi rész képminőségében fog tündökölni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, sikerült végigolvasnom a majd' 1500 hozzászólást... kemény volt. De még keményebb az, hogy csak karácsonykor láthatom a filmet először DVD-n. NEM BÍROM TOVÁBB! Tegnap beszéltem Bubával, ő is küldött át pár képet a DVD-ről, és azt hittem elájulok. Látni akarom! :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Együtt érzek veled. Karácsonykor kapom meg a Jurassic Park DVD-ket, és egy hónapja vettem meg, azóta ott van a polcon... és nem nézhetem meg őket :)

(mint anno az Elveszett világ: Jurassic Parkkal, amit ugyanígy kaptam meg szülinapomra)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Hát igen, nehéz... de így húsz éves fejjel lényegesen könnyebb, mint anno ugyanezt elviselni, ugyanezen egyik filmek közül tizenkét évesen. De legalább már itt van mindkettőnknek a küszöbön a filmezés :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megvettem a DVD-t! Ott volt a kezemben... de nem bonthattam ki! :)

 

Egyébként az EpII DVD-n - asztali lejátszóval - továbbra sem tudom előhozni a bakiparádét. Még egyszer valaki írja le, hogy mit kéne tennem... de ha úgy könnyebb, a számítógépes verziót is leírhatjátok.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.